İyi Aile Babası dizisinin setinden ilk kareler geldi - Son Dakika

İyi Aile Babası dizisinin setinden ilk kareler geldi

04.11.2020 09:49
İyi Aile Babası dizisinin setinden ilk kareler geldi

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, Kanal D'de ekrana gelecek sitcom formatlı aile komedisi "İyi Aile Babası"nın çekimleri geçtiğimiz günlerde start aldı.

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, Kanal D'de ekrana gelecek sitcom formatlı aile komedisi "İyi Aile Babası"nın çekimleri geçtiğimiz günlerde start aldı. Yönetmenliğini Hakan Algül'ün yaptığı, senaryosunu Tayfun Güneyer'in yazdığı projede; Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal, Salih Kalyon, Timur Acar, Bahar Şahin, Bahar Süer, Berke Üsdiken, Ecrin Su Çoban, Berat Efe Parlar, Beste Bereket ve Rukan Demir rol alıyor.

İKİ KADIN ARASINDA!

Dizinin konusu ise şöyle: Anadolu Yakası'nda özel bir klinik sahibi olan halk sağlığı hekimi Mehmet Ali (Çağlar Çorumlu), karısını ve çocuklarını çok seven, fedakar bir aile babasıdır. Aynı zamanda alt kat komşuları olan annesine de çok düşkündür. Bu yüzden sürekli karısı ile annesi arasında kalıp, ikisi arasında zorlu bir arabuluculuk görevi üstlenmektedir.

YORUMLAR
500
18 Ağustos 2022 Kanal d Yayın Akışı 18 Ağustos 2022 Kanal d Yayın Akışı İzmir polisinden film sahnelerini aratmayan operasyon: 29 torbacı gözaltında İzmir polisinden film sahnelerini aratmayan operasyon: 29 torbacı gözaltında İzmir polisinden film sahnelerini aratmayan operasyon: 29 torbacı gözaltında İzmir polisinden film sahnelerini aratmayan operasyon: 29 torbacı gözaltında
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin İyi Aile Babası dizisinin setinden ilk kareler geldi - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement