James Bond için Idris Elba adı yeniden gündemde - Son Dakika
Magazin

James Bond için Idris Elba adı yeniden gündemde

James Bond serisinin yapımcılarının gerçekleştirdiği araştırmada, Daniel Craig'den bayrağı devralacak isimler arasında Idris Elba öne çıktı.

14.06.2022 09:44  Güncelleme: 09:47
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

James Bond serisinin yapımcılarının gerçekleştirdiği araştırmada, Daniel Craig'den bayrağı devralacak isimler arasında Idris Elba öne çıktı.

James Bond için Idris Elba adı yeniden gündemde
Kaynak: DailyMotion.com

Son Dakika Magazin James Bond için Idris Elba adı yeniden gündemde - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Piyanist İklim Tamkan, Fırat Tanış hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı
  14:10 Piyanist İklim Tamkan, Fırat Tanış hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı

  Piyanist İklim Tamkan, geçtiğimiz sene şiddet gördüğü gerekçesiyle ayrıldığı Fırat Tanış hakkında tehdit ve ısrarlı takip nedeniyle uzaklaştırma kararı aldırdı. Fırat Tanış ise suçlamaları reddetti ve yasanın varlığına duyduğu saygıdan dolayı sessiz kalmayı tercih ettiğini belirtti.

 • Settar Tanrıöğen'in yerine Ahmet Mümtaz Taylan diziye katıldı
  14:01 Settar Tanrıöğen'in yerine Ahmet Mümtaz Taylan diziye katıldı

  Bir ay önce beyin kanaması geçiren Settar Tanrıöğen'in tedavisi devam ediyor. Tanrıöğen'in yerine Ahmet Mümtaz Taylan getirildi. Abdullah Ünal ise rahatsızlığının ardından karantinadan çıkıyor ve Alev'in hamile olduğunu öğreniyor. Taylan, çekimlere hız kesmeden başladı.

 • Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanı Protesto Edildi
  13:43 Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanı Protesto Edildi

  Bursa'da düzenlenen 'Sivil Toplum Kuruluşları ile Buluşma' programına katılan Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanı Vedat Işıkhan, Filistin'e sahip çıkılmadığı ve İsrail ile ticaretin devam ettiği gerekçesiyle bir grup tarafından protesto edildi. Protestocular, İsrail ile olan ticaretin durdurulması talebini dile getirerek tepkilerini gösterdi. Bakan Işıkhan ise protestoculara hiçbir açıklama yapmadan hızlıca uzaklaştı.

 • TBMM'de FETÖ tartışması! CHP'li Tanal'dan Osman Gökçek'e: Gırtlağına kadar haram yedin
  13:32 TBMM'de FETÖ tartışması! CHP'li Tanal'dan Osman Gökçek'e: Gırtlağına kadar haram yedin

  8. Yargı Paketi ile ilgili görüşmelerinin devam ettiği TBMM'de CHP ve AK Partili vekiller arasında çok sert FETÖ tartışması yaşandı. Tutanaklara da geçen tartışmada CHP Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Tanal kendisine laf atan AK Partili Osman Gökçek'e "Sen FETÖ okulunda okudun, gırtlağına kadar haram yedin. İnsanda biraz utanma olur. Ankara'daki arsaları FETÖ'ye parsel parsel satan baban değil mi?" dedi.

 • Cezaevinde de rahat durmuyor! Organize suç örgütü lideri Adnan Oktar, Van'a sürgün edildi
  13:03 Cezaevinde de rahat durmuyor! Organize suç örgütü lideri Adnan Oktar, Van'a sürgün edildi

  Cezaevinde sürekli genç kadın avukatlarla görüşen organize suç örgütü lideri Adnan Oktar, Erzurum'daki cezaevinden Van Yüksek Güvenlikli Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'na nakledildi.

 • İsrail yardım almak için bekleyen Gazzelileri vurdu! En az 70 kişi hayatını kaybetti
  13:01 İsrail yardım almak için bekleyen Gazzelileri vurdu! En az 70 kişi hayatını kaybetti

  İsrail ordusu kıtlığa sürüklediği Gazze Şeridi'nde yardım bekleyen sivilleri vurdu. Saldırıda 70'ten fazla kişi öldürüldü ve 250'den fazlası da yaralandı.

 • Fenerbahçe'de başkanlık seçimleri için yeni aday iddiası
  12:39 Fenerbahçe'de başkanlık seçimleri için yeni aday iddiası

  Fenerbahçe'de başkanlık seçimleri yaklaşırken, Sadettin Saran'ın tek aday olması durumunda Aziz Yıldırım'ın aday olabileceği iddia ediliyor. Abdullah Kiğılı, Saran'ın aday olması halinde Yıldırım'ın görev alacağını belirtti.

 • Köpeğini ezerek öldüren sürücüye tepki gösterdi
  12:26 Köpeğini ezerek öldüren sürücüye tepki gösterdi

  İstanbul Küçükçekmece'de bir sürücü, aracıyla caddede seyir halindeyken bir köpeğin üzerinden geçti. Bu üzücü kaza sonucunda köpek hayatını kaybetti. Köpeğin sahibi ise araç sürücüsüne tepki göstererek durmasını istediğini ancak durmadığını belirtti. Kadın sürücü özür diledi ancak hayvan sahibi bu durum karşısında büyük üzüntü yaşadı ve özrün yetersiz olduğunu ifade etti.

 • Muş Belediye Başkanı Feyat Asya: 28 Şubat toplumu nefessiz bırakmaya çalışan hazin bir süreçtir
  12:19 Muş Belediye Başkanı Feyat Asya: 28 Şubat toplumu nefessiz bırakmaya çalışan hazin bir süreçtir

  Türkiye tarihine 'postmodern darbe' olarak geçen ve sonuçları uzun yıllar tartışılan 28 Şubat'ın 27'nci yıldönümü münasebetiyle Muş Belediyesi tarafından bir panel düzenlendi. Panelde söz alan Belediye Başkanı Feyat Asya, "28 Şubat, milletin iradesini ve demokrasimizi hedef alarak toplumu nefessiz bırakmaya çalışan hazin bir süreçtir. 28 Şubat'ta vakur duruşuyla kimliğinden ve geleceğinden taviz vermeyen aziz milletimiz, darbecileri ve destekçilerini bertaraf ederek demokrasiye sahip çıkmıştır" dedi.


Advertisement