Kanal D'nin Yeni Projesi: Zalim İstanbul - Son Dakika
Magazin

Kanal D'nin Yeni Projesi: Zalim İstanbul

Kanal D\'nin Yeni Projesi: Zalim İstanbul

Kanal D, Avşar yapımın üstlendiği yeni bir dizi projesi ile karşımıza çıkıyor. Başrollerinde Fikret Kuşkan, Deniz Uğur ve Mine Tugay'ın yer aldığı dizinin konusu merak konusu oldu. Peki, yeni dizi Zalim İstanbul'un konusu nedir?

14.02.2019 09:57  Güncelleme: 10:02

Dizi sektöründe kıyasıya bir rekabet sürerken yeni bir projesi yine gündeme geldi. Başrol oyuncuları Fikret Kuşkan, Mine Tugay ve Deniz Uğur olarak belirlenen dizinin yapımcılığını ise Avşar Yapım üstleniyor. Kanal D'de başlayacak Zalim İstanbul dizisinin konu ise vatandaşlar tarafından merak edilmeye başladı. İşte, Zalim İstanbul dizisinin oyuncuları ve dizinin konusu...

"ZALİM İSTANBUL" DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Antakya'dan İstanbul'a uzanan bir var olma mücadelesini konu alan "Zalim İstanbul"; üç çocuğu ile Antakya'da yaşayan Seher'in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlisi olan Agah Karaçay ile yolunun kesişmesi sonrasında yaşadıklarını ekrana taşıyacak. "Kimse sınanmadığı günahın masumu değildir" sloganıyla yola çıkan "Zalim İstanbul"un çekimleri devam ediyor.

Kanal D'nin Yeni Projesi: Zalim İstanbul

"ZALİM İSTANBUL" DİZİSİNİN OYUNCULARI

Yapımcılığını Avşar Film'in üstlendiği "Zalim İstanbul" yakında Kanal D'de başlayacak. Yönetmenliğini Cevdet Mercan'ın üstlendiği, öykü ve senaryosu Sırma Yanık'a ait dizi, usta isimler ile genç oyuncuları aynı sette buluşturdu. Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Simay Barlas, Berker Güven, Bahar Şahin, Sera Kutlubey, İdris Nebi Taşkan, Ayşen Sezerel ve Gamze Demirbilek'in rol aldığı dizi, şimdiden hikâyesiyle de merak uyandırdı.

Son Dakika Magazin Kanal D'nin Yeni Projesi: Zalim İstanbul - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement