Okan Bayülgen'den Mehmet Ali Erbil'in taciz mesajı için olay yorum! Sonra hemen düzeltti - Son Dakika

Okan Bayülgen'den Mehmet Ali Erbil'in taciz mesajı için olay yorum! Sonra hemen düzeltti

17.10.2021 20:22

Okan Bayülgen, geçtiğimiz günlerde Ece Ronay'a attığı taciz mesajıyla gündeme gelen Mehmet Ali Erbil'le ilgili olay bir yorum yaptı. "Mehmet Ali ilk defa kibar, romantik bir mesaj attı ya da asistanı attı. Mehmet Ali'nin başı 'Seninle uyumak istiyorum' dediği için belaya girdi" diyen Bayülgen, daha sonra bunu onaylamadığı ve sözlerinin yanlış anlaşılmaması gerektiğini de belirtti.

Okan Bayülgen, Haber Global'de sunuculuğunu yaptığı Uykusuzlar Kulübü adlı televizyon programında Mehmet Ali Erbil ve Tamer Karadağlı'yla ilgili bomba açıklamalarda bulundu.

"İLK DEFA ROMANTİK BİR MESAJ ATTI"

Bayülgen, Mehmet Ali Erbil'in Ece Ronay tarafından taciz iddiasıyla suçlanmasıyla ilgili şunları söyledi:

"Mehmet Ali ilk defa kibar, romantik bir mesaj attı ya da asistanı attı. Mehmet Ali'nin başı 'Seninle uyumak istiyorum' dediği için belaya girdi. Benim neslimin bunu anlamasına imkan yok. Yaş alırken duygusallaştı herhalde dedim, ama bu tam ters etki yarattı."

"ONAYLADIĞIM ANLAMINA GELMİYOR"

Sözlerini, Erbil'in herkesin evine kabul ettiği bir şovmen olması dolayısıyla söylediğini ifade eden Bayülgen, "Beni de linç etmesinler, bunları söylemem de her şeyi onayladığım anlamına gelmiyor" dedi.

"SAKSI GİBİ DURMAK ZORUNDA KALMIŞ"

Okan Bayülgen, 58. Antalya Altın Portakal Film Festivali Ödül Töreni'nde Tamer Karadağlı ile Nihal Yalçın arasında yaşanan olayla ilgili de şunları söyledi:

"Bugünlerde bu linç etme işi çok tehlikeli. Onları tanıyan bizler yüzde yüz linç etmek yerine daha dengeli davranmayı ve anlamayı tercih ediyoruz. Tamer Karadağlı'nın davranışlarından yana değilim ama belli ki orada bir organizasyon problemi var. Adam da saksı gibi durmak zorunda kalmış."

Okan Bayülgen'den Mehmet Ali Erbil'in taciz mesajı için olay yorum! Sonra hemen düzeltti

Son Dakika Magazin Okan Bayülgen'den Mehmet Ali Erbil'in taciz mesajı için olay yorum! Sonra hemen düzeltti - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (1)
500

Son Dakika

Mesut Özil'e yağan çakmak ve şişenin detayları ortaya çıktı 15:06 Mesut Özil'e yağan çakmak ve şişenin detayları ortaya çıktı Prof. Dr. Ersoy'dan Erzurum'daki depremin ardından korkutan açıklama: Türkiye'de 7'yi bulan depremler olacak 15:00 Prof. Dr. Ersoy'dan Erzurum'daki depremin ardından korkutan açıklama: Türkiye'de 7'yi bulan depremler olacak Adalet Bakanı: Hükümlüler orman yangınlarına müdahale edecek 14:57 Adalet Bakanı: Hükümlüler orman yangınlarına müdahale edecek
Denize sıfır arsa almak isteyenlere müjde! Hazine'ye ait arsalar satışa çıktı! Fiyatlar 100 bin liradan başlıyor 14:48 Denize sıfır arsa almak isteyenlere müjde! Hazine'ye ait arsalar satışa çıktı! Fiyatlar 100 bin liradan başlıyor 2 hafta önce anne olan Bergüzar Korel, kızını emzirdiği anı paylaştı 14:24 2 hafta önce anne olan Bergüzar Korel, kızını emzirdiği anı paylaştı İki ay önce boşanan Selin Ciğerci, basketbolcu sevgilisiyle el ele görüntülendi 13:38 İki ay önce boşanan Selin Ciğerci, basketbolcu sevgilisiyle el ele görüntülendi
Yüksek gerilim trafosuna girdi! Hatasının bedelini canıyla ödedi! 13:20 Yüksek gerilim trafosuna girdi! Hatasının bedelini canıyla ödedi! Polis memurunu şehit eden 16 yaşındaki alkollü sürücü: Cezayı peşimden yazarlar diyerek kaçtım 12:08 Polis memurunu şehit eden 16 yaşındaki alkollü sürücü: Cezayı peşimden yazarlar diyerek kaçtım
11:22
Advertisement