SON DAKİKA OKAN BAYÜLGEN HABERLERİ

Son Dakika Okan Bayülgen Haberleri

 • 15 Kasım 2018 15:18 Burcu Tatlıses: ''Şarkılarımı Kendime Yazıyorum '' Burcu Tatlıses: ''Şarkılarımı Kendime Yazıyorum '' Okan Bayülgen 'Kabareden Naklen Okan Bayülgen' programı ile Show Radyo'da dinleyicileri ile buluşmaya devam ediyor.
 • 14 Kasım 2018 16:06 Ece Seçkin: '' Fil Ve Zürafa Aldım '' Ece Seçkin: '' Fil Ve Zürafa Aldım '' Okan Bayülgen 'Kabareden Naklen Okan Bayülgen' programı ile Show Radyo'da dinleyicileri ile buluşmaya devam ediyor.
 • 13 Kasım 2018 15:54 Okan Bayülgen'in Show Radyo'da İlk Konuğu Edis! Okan Bayülgen'in Show Radyo'da İlk Konuğu Edis! Okan Bayülgen uzun bir aradan sonra 12 Kasım 2018 Pazartesi akşamı 'Kabareden Naklen Okan Bayülgen' programı ile Show Radyo'da dinleyicileri ile buluştu.
 • 21 Eylül 2018 16:23 Televizyon Programlarını Bırakan Okan Bayülgen, Radyo Programı Yapacak Televizyon Programlarını Bırakan Okan Bayülgen, Radyo Programı Yapacak Ünlü şovmen Okan Bayülgen, yıllar sonra 'Kabereden Naklen Okan Bayülgen' programı ile Show Radyo'da dinleyiciyle buluşacak.
 • 15 Mayıs 2018 13:32 Okan Bayülgen Tiyatro Oyunlarını Milli Yas Nedeniyle Erteledi Okan Bayülgen Tiyatro Oyunlarını Milli Yas Nedeniyle Erteledi Televizyon sunucusu ve oyuncu Okan Bayülgen, "Ulusal yas kararına uyarak oyunlarımızı erteliyoruz" dedi.
 • 15 Mayıs 2018 10:06 Okan Bayülgen'den Tiyatro Oyunlarına Milli Yas Ertelemesi Televizyon sunucusu ve oyuncu Okan Bayülgen, İstanbul'da "Dada Salon Kabarett"te 16 ve 17 Mayıs'ta sahnelenmesi planlanan "Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası" ve "Shakespeare'in Bütün Eserleri" oyunlarının, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırısının ardından Türkiye'de 3 günlük milli yas ilan...
 • 21 Şubat 2018 16:24 Ali Biçim; Ali Biçim; "Cem Yılmaz'ın Hayatını Film Yapacağım." İnternette yarattığı "Just Pide" klibiyle büyük çıkış yapan, ardından Okan Bayülgen'in Disko Kralı ve Medya Kralı'nda yer aldığı skeçlerle çok sevilen Ali Biçim, bir dönem kendi talkshow programını da sunmuştu
 • 22 Ocak 2018 11:14 Okan Bayülgen'in Herkesten Köşe Bucak Sakladığı Kızının Son Haline Bakın Okan Bayülgen'in herkesten köşe bucak sakladığı kızının son haline bakın.
 • 10 Aralık 2017 20:26 Okan Bayülgen ve Diriliş Ertuğrul Ekibi Bu Yılki Altın Kelebek'e Katılmadı Okan Bayülgen ve Diriliş Ertuğrul Ekibi Bu Yılki Altın Kelebek'e Katılmadı Geçtiğimiz yıl Diriliş Ertuğrul ekibiyle yaşadığı krizin ardından Okan Bayülgen Altın Kelebek'e gelmedi. Diriliş ekibi de Altın Kelebek'e katılmadı.
 • 23 Kasım 2017 13:30 SHIELD Siber Güvenlik Konferansı 2017 Gerçekleşti SHIELD Siber Güvenlik Konferansı 2017 Gerçekleşti Okan Bayülgen ve Burcu Bakdur'un sunuculuğunu üstlendiği konferansta, siber güvenlik sektörünün çehresini değiştirecek yenilikler ve çözümleri konuşuldu
 • 19 Ekim 2017 17:19 "Bu Ne Biçim Hikaye Böyle" İnkılap Kitapevi Etiketi İle Yayımlandı Yarışma programlarından teklifler alan, röportaj vermesi için peşinden koşulan Ali Biçim'in yolu, gösteri dünyasının ünlü ismi Okan Bayülgen'le kesişince hayatı yeni bir hatta girmiş de olur
 • 19 Ağustos 2017 15:57 Sosyal Medyada Gündem Olan Okan Bayülgen'den Açıklama: Öldüm Sandım Sosyal Medyada Gündem Olan Okan Bayülgen'den Açıklama: Öldüm Sandım Yeni sezonda FOX TV ekranlarında boy göstereceği konuşulan Okan Bayülgen, sosyal medyada TT olunca "Öldüm sandım" şeklinde bir açıklama yaptı.
 • 19 Ağustos 2017 11:21 Okan Bayülgen Ekranlara Geri Dönüyor Okan Bayülgen Ekranlara Geri Dönüyor Yaptığı sivri çıkışlarla adından söz ettiren ünlü şovmen Okan Bayülgen, yeni sezonda FOX TV ekranlarında boy gösterebilir.
 • 11 Mayıs 2017 12:46 Okan Bayülgen'e Üvey Babasından Yüklü Miras Kaldı Okan Bayülgen'e Üvey Babasından Yüklü Miras Kaldı Başına talih kuşu konan ünlü şovmen Okan Bayülgen'e üvey babasından yüklü bir miras kaldı.
 • 02 Mayıs 2017 00:01 Meyveleri Parçalayan Nusret Eti Kesmeye Kıyamadı Meyveleri Parçalayan Nusret Eti Kesmeye Kıyamadı Büyük bir itinayla etleri kestiği ve sonunda da kendisine has tuzlama hareketiyle bitirdiği videolarıyla dünya çapında tanınan bir isim haline gelen Nusret, şovmen Okan Bayülgen tarafından eleştirilmişti
 • 01 Mayıs 2017 10:39 Nusret Okan'a İnat Bu Defa Kesmedi Nusret Okan'a İnat Bu Defa Kesmedi Tuzlama hareketiyle dünya çapında ünlenen Nusret'in son videosu Okan Bayülgen'e bir mesaj olarak yorumlandı.
 • 01 Mayıs 2017 08:53 Okan Bayülgen'in Okan Bayülgen'in "Sapkın ve Ahlaksız" Bulduğu Nusret'ten Videolu Cevap Okan Bayülgen'in sapkın ve ahlaksız olarak nitelendirdiği Nusret Instagram'dan yeni bir video paylaştı. Nusret'in bu videosu "Bayülgen'e olan sinirini çıkardı." olarak yorumlandı.
 • 28 Nisan 2017 20:27 Okan Bayülgen'in Kızı Bodrum Belediyesi'nin Başkanlık Koltuğuna Oturdu Okan Bayülgen'in Kızı Bodrum Belediyesi'nin Başkanlık Koltuğuna Oturdu Okan Bayülgen'in kızı İstanbul, 23 Nisan'da hasta olduğu için oturamadığı Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'un koltuğuna 5 gün sonra oturdu.
 • 28 Nisan 2017 20:26 Okan Bayülgen'in Kızı Başkan Oldu Okan Bayülgen'in Kızı Başkan Oldu Ünlü oyuncu ve komedyen Okan Bayülgen'in kızı İstanbul Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'u makamına oturarak Belediye Başkanlığı yaptı.
 • 28 Nisan 2017 20:23 Okan Bayülgen'in Kızı Başkan Oldu Okan Bayülgen'in Kızı Başkan Oldu Ünlü oyuncu ve komedyen Okan Bayülgen’in kızı İstanbul Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamına oturarak Belediye Başkanlığı yaptı.
 • 28 Nisan 2017 18:56 Okan Bayülgen'in Kızı İstanbul, Başkanlık Koltuğunda Okan Bayülgen'in Kızı İstanbul, Başkanlık Koltuğunda BODRUM'da eğlence mekanı açan ünlü televizyon programcısı Okan Bayülgen, kızı İstanbul ile birlikte Belediye Başkanı CHP'li Mehmet Kocadon'u ziyaret etti.
 • 28 Nisan 2017 16:24 Okan Bayülgen'den Nusret'e Ağır Sözler: Yaptığı Şov Sapkın ve Ahlaksız Okan Bayülgen'den Nusret'e Ağır Sözler: Yaptığı Şov Sapkın ve Ahlaksız Tuzlama hareketiyle dünya çapında üne kavuşan etçi Nusret'i sert sözlerle eleştiren Okan Bayülgen, "Ben bu şovu sapkın ve ahlaksız buluyorum." dedi.
 • 11 Nisan 2017 16:42 Atatürk Üniversitesi'nde Sosyalleşme Atağı Atatürk Üniversitesi'nde Sosyalleşme Atağı Genç Gezginler kulübünü kurmadan önce öğrenci arkadaşlarımızla birlikte "Okan Bayülgen programına" gitmiştik, çok eğlenceliydi ve katılan tüm arkadaşlarımız çok memnun kaldı
 • 28 Mart 2017 17:55 Kanal D'nin İpini Çektiği Okan Bayülgen'in Yeni Adresi Belli Oldu Kanal D'nin İpini Çektiği Okan Bayülgen'in Yeni Adresi Belli Oldu Kelebek Ödülleri Töreni'nde imza attığı skandal sonrası Kanal D'deki programı başlamadan biten Okan Bayülgen'in yeni adresi belli oldu.
 • 06 Mart 2017 10:12 Okan Bayülgen'in Eski Eşi İstiklal Marşı'nı Yan Flütle Çaldı, Kızı Seslendirdi Okan Bayülgen'in Eski Eşi İstiklal Marşı'nı Yan Flütle Çaldı, Kızı Seslendirdi Ünlü komedyen Okan Bayülgen'in eski eşi Şirin Ediger İstiklal Marşı'nı yan flütle çaldı, ikilinin kızları İstanbul Bayülgen de annesine Marşı seslendirerek eşlik etti.
 • 15 Şubat 2017 16:51 Omü'de Omü'de "Sessizliğe Ses Ver" Konferansı "Bayülgen'e gülüyorlar ama anlamıyorlardı"Okan Bayülgen ile nasıl çalışmaya başladığını da katılımcılarla paylaşan Kurt, Bayülgen'in programına katılan bir grup işitme engellinin Bayülgen'e güldüklerini ama anlamadıklarını söylemesi üzerine çevirmen olarak işe başladığını söyledi
 • 28 Ocak 2017 15:57 Okan Bayülgen, Bodrum'da Eğlence ve Sanat Mekanı Açtı Okan Bayülgen, Bodrum'da Eğlence ve Sanat Mekanı Açtı Diriliş Ertuğrul ekibiyle yaşadığı krizin büyümesiyle Kanal D ekranlarından yolu ayrılan ve televizyonculuktan bir süre uzaklaşan Okan Bayülgen, Bodrum'da mekan açtı.
 • 10 Aralık 2016 20:34 Pamela Pamela Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden mezun olan sanatçı "Atları da vururlar" müzikalinde Okan Bayülgen ve Fikret Kuşkan ile birlikte rol aldı, "Lahmacun ve Pizza" dizisinde oynadı, Teoman'a vokalistlik yaptı
 • 05 Aralık 2016 22:03 Deniz Akkaya Yıllar Sonra Anlattı: Okan Bayülgen'i Tekme Tokat Dövdüler! Deniz Akkaya Yıllar Sonra Anlattı: Okan Bayülgen'i Tekme Tokat Dövdüler! Deniz Akkaya, Okan Bayülgen'le yıllar önce yemek yerken bir müşterinin yanlarına gelerek Okan Bayülgen'i tekme tokat dövdüğünü anlattı.
 • 01 Aralık 2016 14:00 Altın Kelebek Ödülleri polemiklerle gündeme geldi Altın Kelebek Ödülleri polemiklerle gündeme geldi Televizyon ve müzik dünyasının yıldızlarını görkemli bir törende bir araya getiren gecenin sunuculuğunu Okan Bayülgen ve Pelin Akil üstlenirken, farklı kategorilerde birçok sanatçı ödüle layık görüldü
 • 26 Kasım 2016 03:04 Cem Küçük'ten Okan Bayülgen'e: Terbiyesiz Irkçı Cem Küçük'ten Okan Bayülgen'e: Terbiyesiz Irkçı Cem Küçük'ten Okan Bayülgen'e: Terbiyesiz ırkçı
 • 23 Kasım 2016 12:52 Kanal D, Okan Bayülgen'in Programını Yayınlamaktan Vazgeçti Kanal D, Okan Bayülgen'in Programını Yayınlamaktan Vazgeçti Kanal D yönetiminin Altın Kelebek Ödülleri'ndeki tartışma yaratan sunumu nedeniyle eleştirilen Okan Bayülgen'in programını yayınlamaktan vazgeçtiği iddiası gündeme bomba gibi düştü.
 • 19 Kasım 2016 18:19 Sibel Can Okan Bayülgen'i Kelebek Sonrası Bombardımana Tuttu Sibel Can Okan Bayülgen'i Kelebek Sonrası Bombardımana Tuttu Sibel Can, Altın Kelebek'te "Diriliş Ertuğrul"la alay eden Okan Bayülgen'e sert sözlerle yüklenip, aynı törende kilolarıyla ilgili Bayülgen'in kendisine takılmasına da tepki gösterdi.
 • 19 Kasım 2016 13:24 Engin Altan'dan Okan Bayülgen'e Yanıt: Bekleneni Yaptı Engin Altan'dan Okan Bayülgen'e Yanıt: Bekleneni Yaptı Altın Kelebek Ödül Töreni'nde Diriliş Ertuğrul dizisi için alaycı ifadeler kullanan Okan Bayülgen'e Engin Altan Düzyatan'dan yanıt geldi.
 • 18 Kasım 2016 12:17 Sibel Can'da Tartışmaya Katıldı! Sibel Can'da Tartışmaya Katıldı! "Olmadı, Yakışmadı" dedi Alem FM'de Adem Metan Show'a konuk olan ünlü sanatçı Sibel Can, Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni'nde Okan Bayülgen'in Diriliş Ertuğrul dizisi ile ilgili yaptığı açıklamalara ve yaşananlara çok üzüldüğünü belirtti.
 • 17 Kasım 2016 00:18 16 Kasım 2016 Haberleri 16 Kasım 2016 Haberleri Terim'in Son Gözdesi Kerem Demirbay: Milli Takım Kararını Henüz Vermedim  İstanbul'da 5 Bin Polisle Huzur Operasyonu  Diriliş Ertuğrul İzleyicileri Okan Bayülgen'le Fena Dalga Geçti  Haşdi Şabi: Telafer Havaalanı'nı IŞİD'ten Geri Aldık  Dövme Üstadı, Ayrılan Çifte Dövme İle Barışma Büyüsü Yaptı  Yüzlerce Kadını Dolandıran Şahıs, 'İçine Cin Kaçmış' Deyip Kadınlara Cinsel İstismarda Bulundu  Eski HDP Tunceli Milletvekili Edibe Şahin Gözaltına Alındı  Rusya Uluslararası Ceza Mahkemesi'nden Çekildi!  Darüşşafaka Doğuş, Son Şampiyon CSKA Moskova'yı 91-83 Yendi  Fenerbahçe Üniversitesi ve Ayvansaray Üniversitesi'ne Meclis'ten Onay  Kızlardan Umduğunu Bulamayan Yerli Playboy Yeni Yatak Arkadaşını Seçti  Bineceği Uçağı Kaçırmak İstemeyen Anne, Yeni Doğan Bebeğini Çöpe Attı  Son Dakika! Umredeki Ek Vergi Kaldırıldı  Motorlu Taşıtların ÖTV'sini Yeniden Belirleyecek Olan Kanun Meclis'ten Geçti  Simon Kjaer'i İtalyan Devleri İnter ve Milan Takibe Aldı  CHP'li Belediye Başkanının Makam Aracına Haciz Geldi  NATO Üssündeki Türk Askerlerinin Almanya'ya İltica Başvurusu Yaptığı İddia Edildi  Fenerbahçe Üniversitesi ve Ayvansaray Üniversitesi'ne Meclis'ten Onay  Almanya'da Kuş Gribi Yayılıyor: 4 Ülke İthalatı Durdurdu  Hindistan'ı Ayağa Kaldıran Düğün! 5 Gün 5 Gece Sürecek  Abdurrahim Albayrak: Başkanlığı Duayenlerimiz Layık Görürse Neden Olmasın  İETT Otobüslerini Kullanan Kadınlar İçin Gece Düzenlemesi mi Geliyor?  İtirafçı Hakim: Fetullah Gülen, 150 Üyenin 140'ının Cemaatten Olmasını İstedi  'Kadıköy'de Sürpriz Çıkabilir' Diyen Özbek: Sözlerim Yanlış Anlaşıldı  Orhan Kemal'in 48 Yıl Önce Yazdıkları Gerçek Oldu! Erkekler Kadınlaştı  Halep'e Ölüm Yağıyor: 61 Ölü, 133 Yaralı  Marten De Roon: Yaratıcı Çözümler Üreten Sneijder Gibi Olmayacağım  FETÖ Firarisi Emre Uslu, Washington'da Görüntülendi  Ünlü Şarkıcı Iggy Azalea, Yılın Erkeği Törenine Sütyensiz Geldi  Partiye Giden Rooney Zil Zurna Sarhoş Oldu, 2 Kadınla Samimi Pozlar Verdi  Son Dakika! Siirt Belediye Başkanı Tuncer Bakırhan Tutuklandı  Birkan, Rus Gelin Adayı Luvrita'yı Kucağına Alıp Kulise Götürdü  Türk Komandoları Kritik Al Kufayr ile Kabbasin Bölgelerini Kuşattı! Gözler Operasyonda  Kazakistan'da 1500 Yıllık Gizemli Bir Taş Anıtı Keşfedildi  Barcelona, Rakuten ile Yaptığı Anlaşmadan Yılda 66
 • 16 Kasım 2016 23:19 Diriliş Ertuğrul İzleyicileri Okan Bayülgen'le Fena Dalga Geçti Diriliş Ertuğrul İzleyicileri Okan Bayülgen'le Fena Dalga Geçti Kelebek Ödülleri Töreni'nde alaycı bir dille "Diriliş Ertuğrul"u izleyeceğini söyleyen Okan Bayülgen sosyal medyada dizinin izleyicileri tarafından fena ti'ye alındı.
 • 16 Kasım 2016 08:46 Zeyno Günenç, Evli Baletle Aşk Yaşıyor Zeyno Günenç, Evli Baletle Aşk Yaşıyor OKAN BAYÜLGEN'DEN BOŞANMIŞTI Okan Bayülgen'in eski eşi, oyuncu Zeyno Günenç'in adı yasak aşk dedikodusuna karıştı
 • 16 Kasım 2016 07:30 Okan Bayülgen'den 'Diriliş Ertuğrul' Açıklaması: Özür Dilerim Okan Bayülgen'den 'Diriliş Ertuğrul' Açıklaması: Özür Dilerim Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu, Altın Kelebek Ödül Töreni'nde yaptığı konuşma ile çok tartışılan sunucu Okan Bayülgen ile konuştu
 • 15 Kasım 2016 22:19 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Okan Bayülgen'e Tepki Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Okan Bayülgen'e Tepki Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Okan Bayülgen'e tepki
 • 14 Kasım 2016 00:31 43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri 43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri Ayrıca programın sunucusu Okan Bayülgen'in özür yerine Türkiye ve dünyada bu kadar ilgi gören ve izleyicilerimizin takdirini kazanan dizimizi 'hiç izlemediği'ni söyleyerek alaycı bir konuşma yapması ve 'bundan sonra izleyeceği'ni belirtmesini de nezaketten uzak bir davranış olarak değerlendiriyorum
 • 13 Kasım 2016 23:58 Okan Bayülgen'den Diriliş Ertuğrul'a Alayla Karışık Cevap Okan Bayülgen'den Diriliş Ertuğrul'a Alayla Karışık Cevap Diriliş Ertuğrul oyuncusu Cavit Çetin Güner'in Kelebek Ödülü'yle ilgili olay yaratan paylaşımına Okan Bayülgen'den "övüyor mu, yeriyor mu" denilecek cinsten açıklama geldi.
 • 04 Kasım 2016 20:34 Pamela Pamela Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden mezun olan sanatçı "Atları da vururlar" müzikalinde Okan Bayülgen ve Fikret Kuşkan ile birlikte rol aldı, "Lahmacun ve Pizza" dizisinde oynadı, Teoman'a vokalistlik yaptı
 • 17 Eylül 2016 15:04 Demet Akalın'dan Okan Bayülgen'e Ağır Gönderme: Sığınma Bize Demet Akalın'dan Okan Bayülgen'e Ağır Gönderme: Sığınma Bize Yeni programının konuk profilini tarif ederken "Bu saatten sonra Demet Akalın'a bir dönüş olmaz" şeklinde bir ifade kullanan Okan Bayülgen'e Demet Akalın'dan sert bir yanıt geldi.
 • 19 Temmuz 2016 15:54 Darbeye Karşı 170 Sanatçı Ortak Bildiri Yayınladı Darbeye Karşı 170 Sanatçı Ortak Bildiri Yayınladı Nejat İşler, Okan Bayülgen, Cansu Dere, Tarkan, Beren Saat, Halit Ergenç, Kıvanç Tatlıtuğ gibi isimler sosyal medyada darbe karşıtı mesaj yayınlamadıkları için çok sert eleştirilere maruz kalmışlardı
 • 16 Haziran 2016 15:50 Hakkı Devrim'e Veda Hakkı Devrim'e Veda Cenaze törenine oğlu Serdar Devrim, manevi kızı Zeynep Çağlıyor, sanatçılar Mehmet Aslantuğ, Okan Bayülgen, gazeteciler Doğan Hızlan, Altan Öymen, Ertuğrul Özkök, Hıncal Uluç, Orhan Eriç, TÜSİAD'ın seçilmiş ilk kadın başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ, YÖK eski Başkanı Erdoğan Teziç, yazar Sahrap Soysal, CHP Milletvekilleri Enis Berberoğlu ve Gürsel Tekin'in yanı sıra Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar ile Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç katıldı
 • 16 Haziran 2016 15:35 Hakkı Devrim Son Yolculuğuna Uğurlandı Hakkı Devrim Son Yolculuğuna Uğurlandı Cenazeye Doğan Tv Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ, Hürriyet Gazetecilik Yönetim Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı, CHP İstanbul Milletvekilleri Gürsel Tekin ve Enis Berberoğlu, YÖK Eski Başkanı Erdoğan Teziç, Hürriyet Gazetesi Yayın Danışmanı Doğan Hızlan, Hürriyet Gazetesi yazarları Ertuğrul Özkök ve Taha Akyol, Sanatçılar Ali Poyrazoğlu, Mehmet Aslantuğ ve Okan Bayülgen'in de aralarında bulunduğu çok sayıda kişi katıldı
 • 15 Haziran 2016 12:26 Okan Bayülgen'in Hakkı Devrim Paylaşımı Duygulandırdı Okan Bayülgen'in Hakkı Devrim Paylaşımı Duygulandırdı Duayen gazeteci Hakkı Devrim'in ölümüyle ilgili bir mesaj yayınlayan Okan Bayülgen, "Hakkı ağabeyi, 'aklımı','hafızamı','gençliğimi' yitirdim" ifadelerine yer verdi.
 • 26 Mayıs 2016 14:56 Okan Bayülgen Ticarete Atılıyor Okan Bayülgen Ticarete Atılıyor Ünlü oyuncu ve şovmen Okan Bayülgen, Muğla’nın Bodrum ilçesinde ’Dada’ salon isimli sanat ve eğlence kulübü açıyor.
 • 08 Mayıs 2016 11:29 İlhan Şeşen İlhan Şeşen "Saklı" Filmindeki Yatak Sahnesi Eleştirilerine Cevap Verdi Okan Bayülgen'in sunuğu Dada programına katılan İlhan Şeşen, çok konuşulan yatak sahnesiyle ilgili eleştirileri yorumladı ve sadece "susuyorum" dedi.