Masumlar Apartmanı'nda dün akşam neler oldu? Safiye'nin aldığı radikal ne? - Son Dakika

Masumlar Apartmanı'nda dün akşam neler oldu? Safiye'nin aldığı radikal ne?

27.04.2022 09:42
Masumlar Apartmanı'nda dün akşam neler oldu? Safiye'nin aldığı radikal ne?

Dün akşam 68. bölümüyle izleyicisiyle buluşan Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye, Doktor Hanım sayesinde büyük bir çaba gösterirken, Gülben'in doğum yapması tüm aileyi tekrar bir araya getirdi.

Başrollerinde Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Birkan Sokullu'nun başrolünde yer aldığı Masumlar Apartmanı'nda Safiye'nin değişiminden umutlanan Naci ise sınırları biraz daha zorlamaya karar verir

MASUMLAR APARTMANI'NDA DÜN AKŞAM NELER OLDU?

Apartman sakinlerinin çöp daireyi öğrenmesi ile Safiye ve Gülben'in yıllarca korktukları kabus gerçekleşmiştir. Safiye, kimsenin yüzüne bakacak halde değildir; kaçar gider. Perişan haldeki Safiye'yle konuşmaya çalışsa da ona bir türlü ulaşamayan Naci, son çare olarak doktordan yardım ister.

Gülben, gerçeklerin ortaya çıkmasıyla utançtan kahrolmuştur. Fakat en beklemediği kişi, desteğiyle onu ayağa kaldırır.

Han ise bir yandan ablaları için endişelenirken diğer yandan da gösterdiği çaba ve sergilediği değişim ile Ceylan'ı şaşırtmaya devam eder. Safiye, doktorla konuşmasının ardından radikal bir karar alır. Bu kararı uygularken çok daha büyük bir sürprizle karşılaşacaktır.

YORUMLAR
500
Survivor All Star'da finale kalan isimler Adem ve Nisa oldu Survivor All Star'da finale kalan isimler Adem ve Nisa oldu 30 Haziran 2022 Tv8 Yayın Akışı 30 Haziran 2022 Tv8 Yayın Akışı 29 Haziran 2022 Tv8 Yayın Akışı 29 Haziran 2022 Tv8 Yayın Akışı

Son Dakika Magazin Masumlar Apartmanı'nda dün akşam neler oldu? Safiye'nin aldığı radikal ne? - Son Dakika


Advertisement