''Melisa Döngel ve mahalleliler arasında tartışma yaşandı'' iddiası! Pankart asarak çözüm arıyorlar - Son Dakika

''Melisa Döngel ve mahalleliler arasında tartışma yaşandı'' iddiası! Pankart asarak çözüm arıyorlar

06.12.2021 11:34
''Melisa Döngel ve mahalleliler arasında tartışma yaşandı'' iddiası! Pankart asarak çözüm arıyorlar

Zekeriyaköy'de çekim yapan 'Aşk Mantık İntikam' dizisinin ekibi mahalleliyle birbirine girdi. Çalışanlar kendilerini uyaran ev sahiplerinin üzerine yürüdü. Dizinin başrol oyuncularından olan Melisa Döngel de vatandaşlara hakaretler yağdırdı. Mahalleli pankart asarak duruma tepki gösterdi..

Son dönemde dizi setleri İstanbul'un güzide yerlerinden Zekeriyaköy'e kurulmaya başlandı. Bu bölgede bulunan evler kiralanarak diziler çekiliyor. Ancak bu dizi çalışmaları, çevre sakinlerini rahatsız etmeye başladı.

''Aşk Mantık İntikam"dizisinin çekimleri de Zekeriyaköy'de bulunan bir villada yapılıyor. Onlarca villanın olduğu sokakta bir ev çekimi için kamyonlar, minibüsler, arabalar ile neredeyse yüze yakın insan o sokağa doluyor. Tabii tüm sokak kamyon ve araba ile dolduğu için bölgede oturanlar, arabalarını park edecek yer bulamıyor.

'Melisa Döngel ve mahalleliler arasında tartışma yaşandı' iddiası! Pankart asarak çözüm arıyorlar

Takvim'in haberine göre, geçtiğimiz gün "Aşk Mantık İntikam" dizisinin set ekibi de arabalarını bir villanın önüne bırakmış. O evde çalışan bahçıvan, kamyonun evin önünden çekilmesini rica etmiş. Fakat set çalışanları bir anda laflar söyleyerek bahçıvanın üstüne yürümüş. Orada büyük tartışma çıkmış. Dizinin oyuncularından Melisa Döngel de olaya dahil olarak ev sahiplerine hakaretler yağdırmış. Ekranlarda hayranlık duydukları oyuncunun ağzından çıkanlara vatandaşlar şaşırıp kalmış. Bu olay sonrası orada oturanlar sokağın girişine "Huzur, düzen, temizlik hakkımız. Mahallemizde hakkımızı ihlal eden dizi setlerini istemiyoruz" yazılı pankartlar asmaya başlamış.

İşte o pankart...

'Melisa Döngel ve mahalleliler arasında tartışma yaşandı' iddiası! Pankart asarak çözüm arıyorlar
YORUMLAR
500

Son Dakika Magazin ''Melisa Döngel ve mahalleliler arasında tartışma yaşandı'' iddiası! Pankart asarak çözüm arıyorlar - Son Dakika Magazin


Advertisement