Meltem Miraloğlu'ndan Onur Akay'a suç duyurusu! - Son Dakika

Meltem Miraloğlu'ndan Onur Akay'a suç duyurusu!

22.05.2021 16:17
Meltem Miraloğlu'ndan Onur Akay'a suç duyurusu!

Oyuncu Meltem Miraloğlu, köşe yazıları ve katıldığı magazin programlarında kendisine 'hakaret' ve 'aşağılayıcı' ifadelerde bulunduğu gerekçesiyle Onur Akay hakkında avukatı aracılığı ile savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Oyuncu Meltem Miraloğlu, köşe yazıları ve katıldığı magazin programlarında kendisine 'hakaret' ve 'aşağılayıcı' ifadelerde bulunduğu gerekçesiyle Onur Akay hakkında avukatı aracılığı ile savcılığa suç duyurusunda bulundu.

KONUŞMA YASAĞI İSTEDİ

Miraloğlu, ayrıca İstanbul Aile Mahkemesi'ne de başvurarak Onur Akay hakkında tedbir kararı alınmasını istedi. Yayın kanalları üzerinden Meltem Miraloğlu'nun kişiliği ve aile hayatı ile ilgili Onur Akay tarafından açıklamalar yapılmakta olduğuna dikkat çekilen tedbir talebinde, ayrıca kişilik haklarına saldırıda bulunduğu gerekçesiyle Onur Akay'a konuşma yasağı getirilmesi istendi.

Meltem Miraloğlu'ndan Onur Akay'a suç duyurusu!

OLAYIN GEÇMİŞİ

Onur Akay, 2019 yılında Meltem Miraloğlu'nun Amerika'ya yerleşerek kendisinden 48 yaş büyük bir Amerikalı ile evlendiğini ortaya çıkarmış ve 3 yıldır magazin programlarında Miraloğlu ile ilgili çeşitli açıklamalar yapmış ve oyuncu ile yaptığı röportajı yayınlamıştı.

YORUMLAR (2)
  • Belkiler ve keşkeler: Onur Akay bu kızla gerçekten çok uğraştı.Programlarında yazılarında kızın onuruyla oynadı.Ta A.B.D ye gidip didik didik araştırmalar.Kıza psikolojik tahlil yapmalar.Bir insanın üzerine bu kadar gidilmez.Kız kendinden yaşca büyük biriyle evlenmiş olabilir.O onu ilgilendirir.Sosyal medyada bu kıza karşı çok büyük psikolojik şiddet var. Ülkemizde torunu yaşındaki kızlarla gününü gün eden bi sürü iş adamı ünlü vb var.Onları aşağılayın biraz da hepimiz görelim. Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • Belkiler ve keşkeler: Onur Akay bu kızla gerçekten çok uğraştı.Onun onurunu zedeledi.Kız kendinden yaşça büyük biriyle evlendi diye yemediği hakaret aşağılama kalmadı.Çok psikolojik şiddet uyguladılar kıza.Çünkü güçleri ona yetiyor.Bu ülkede torunu yaşında kızlarla zamparalık yapan bi sürü iş adamı sanatçı var kolaysa o küçümsemelerinizi kınamalarınızı onlara yapın. Kaldı ki kız evlenmiş. Kımsenin yuvasını yıkmamış. Bir insana bu kadar zulüm edilmez.. Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
500
EPDK'den Lisanssız Elektrik Üretim Yönetmeliği değişikliğine ilişkin açıklama Açıklaması EPDK'den Lisanssız Elektrik Üretim Yönetmeliği değişikliğine ilişkin açıklama Açıklaması RTÜK, Spotify'a yaptırım uygulayacak RTÜK, Spotify'a yaptırım uygulayacak RTÜK, animasyon filminde kadın karakterlerin yakınlaştığı sahne sebebiyle Netflix'e ceza kesti RTÜK, animasyon filminde kadın karakterlerin yakınlaştığı sahne sebebiyle Netflix'e ceza kesti
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Meltem Miraloğlu'ndan Onur Akay'a suç duyurusu! - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement