Merve Boluğur'dan olay pozlar - Son Dakika

Merve Boluğur'dan olay pozlar

18.08.2021 22:13
Merve Boluğur'dan olay pozlar

Sosyal medyadan paylaştığı fotoğraflar ve yaptığı açıklamalarla magazinin gündeminden düşmeyen ünlü oyuncu Merve Boluğur'dan olay kareler geldi. İşte detaylar...

Yaptığı açıklama ve Instagram'dan paylaştığı fotoğraflarla adından söz ettiren Merve Boluğur, yine konuşulacak bir kareye imza attı. Son olarak YouTube kanalı kuran ve single çıkaracak oyuncu, siyah elbisesiyle pozlar verdi.

Dekolteli siyah elbisesiyle çektirdiği pozları Instagram'dan yayınlayan Boluğur, "Gecelere" diye yazdı. Kısa sürede binlerce beğeni alan Boluğur'a yorum yağdı.

Merve Boluğur'dan olay pozlar
Merve Boluğur'dan olay pozlar
Merve Boluğur'dan olay pozlar

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Merve Boluğur'dan olay pozlar - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500

Son Dakika

Bursa'daki trafik kazasında 4 İHH gönüllüsü yaşamını yitirdi 15:46 Bursa'daki trafik kazasında 4 İHH gönüllüsü yaşamını yitirdi Ekrem İmamoğlu: Projelerimiz Millet İttifakı'nın değil devletin-milletin projeleridir! 15:44 Ekrem İmamoğlu: Projelerimiz Millet İttifakı'nın değil devletin-milletin projeleridir! Elazığ'da orkinos fotoğrafı kuyruğu! Kimileri korktu, kimileri sevdi! 15:00 Elazığ'da orkinos fotoğrafı kuyruğu! Kimileri korktu, kimileri sevdi!
Van Gölü'nün artık bir vaşağı var! 14:26 Van Gölü'nün artık bir vaşağı var! Barajın suları çekildi! Mezarlıklar ortaya çıktı! 12:24 Barajın suları çekildi! Mezarlıklar ortaya çıktı! Tutuklu dede Hasan Yağal, 11 ay önce Facebook'ta Müslüme ile fotoğrafını paylaşmış! 11:51 Tutuklu dede Hasan Yağal, 11 ay önce Facebook'ta Müslüme ile fotoğrafını paylaşmış!
20 yaşındaki genç üst geçitten atlayarak intihar etti! Tırlar, gencin cansız bedenine çarpmamak için kaza yaptı! 10:58 20 yaşındaki genç üst geçitten atlayarak intihar etti! Tırlar, gencin cansız bedenine çarpmamak için kaza yaptı! Dede Hasan Yağal, Müslüme'nin boynundaki DNA için kendisini böyle savundu: O benim torunum öpmüşümdür! 10:35 Dede Hasan Yağal, Müslüme'nin boynundaki DNA için kendisini böyle savundu: O benim torunum öpmüşümdür!
Advertisement