"MİT Neden Polat Alemdar'a Haber Versin?" - Son Dakika

"MİT Neden Polat Alemdar'a Haber Versin?"

25.05.2013 16:13
"MİT Neden Polat Alemdar'a Haber Versin?"

Kurtlar Vadisi dizisi ve filminin senaristlerinden Ahmet Turgut önemli açıklamalarda bulundu.

Türkiye'nin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu'nun eski senaristlerinden Ahmet Turgut, A Haber'de yayınlanan Selin Ongun'un sunduğu 'Bi Sormak Lazım' programına konuk oldu. Dizinin MİT'ten bilgi aldığı iddialarına Turgut, 'MİT olacakları biliyorsa polise haber versin. Polat'a değil...' cevabını verdi.

Televizyon 25 Mayıs 2013, Cumartesi GönderYazdırYorum

Etiketler: Kurtlar Vadisi Pusu , Polat Alemdar , MİT

önceki haber

Kerbela Olayı'nı anlatan ilk romanın yazarı Aşkın Şehidi'nin yazarı ve aynı zamanda Kurtlar Vadisi dizisi ve filminin senaristlerinden Ahmet Turgut, A Haber'de yayınlanan Selin Ongun'un sunduğu Bi Sormak Lazım programında, Kurtlar Vadisi ile ilgili güncel iddialara yanıt verdi.

Ahmet Turgut "Kurtlar Vadisi'nde Ergenekon sürecinde yaşananların, 'önceden bildirilerek' yer aldığı" iddialarına yönelik olarak şöyle konuştu:

'MİT OLACAKLARI BİLİYORSA, POLİSE HABER VERSİN POLAT ALEMDAR'A DEĞİL'

Tombalacı isminde bir karakterimiz var, Baron karakteri onu yurt dışına gönderecek. Tebriz'e gidiyor.O sırada biz haberleri izliyoruz, Başkan Bush açıklama yapmış "Azerbaycan seçimlerinde hile olmadığını düşünüyoruz" bunu söylemesi lazım ama ısrarla "Kuzey Azerbaycan seçimlerinde hile olmadığını düşünüyoruz" diyor. Neden durduk yere Kuzey Azerbaycan diyor, Amerikan Cumhurbaşkanı, Güneyde bir Azerbaycan hatırlatmak istiyor, o da Tebriz merkezli. Hani İran'ın bahçesi. Biz bunu kendi aramızda içimizde konuşuyoruz.

Sahnede zaten karakterin bir yere gitmesi lazım, Tebriz'e git diyoruz. Bir hafta sonra Tebriz karıştı, gazeteciler haber yaptılar "Kurtlar Vadisi bunu nereden biliyor. MİT haber verdi. Gazeteci bu yaptığı habere inanıyor olsa, şunu sorması lazım: "MİT Tebriz'in karışacağını nereden biliyor?" Sen mi karıştırıyorsun ki biliyorsun? Gazeteci bile yaptığı habere inanmıyor. Vadi'de bir sahnedir, Polat alemdar Kuzey Irak'a gitmekte olan uçaksavarları gümrükte engellemiştir. Aynı gümrükte bir süre sonra uçaksavar yakalandı. Aynı gazeteci yine haber yapıyor. Eğer MİT bunu biliyorsa polise haber versin, polis yakalayacak, Polat Alemdar kurgu bir karakter yakalayamaz ki!

Kaynak: Haberler.Com
YORUMLAR
500
'Kardeşlik Destanı Gösterisi' yapıldı 'Kardeşlik Destanı Gösterisi' yapıldı Başkentte Türkiye Azerbaycan Dostluk Konseri verildi Başkentte Türkiye Azerbaycan Dostluk Konseri verildi Polisten kaçmak için 3'üncü kattan atlayan sevgililer yaralandı Polisten kaçmak için 3'üncü kattan atlayan sevgililer yaralandı

Son Dakika Magazin 'MİT Neden Polat Alemdar'a Haber Versin?' - Son Dakika

Bu haber Haberler.Com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Haberler.Com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Haberler.Com kurumudur.

Advertisement