Ne istiyorsunuz bu çocuktan! - Son Dakika

Ne istiyorsunuz bu çocuktan!

22.08.2019 10:38
Ne istiyorsunuz bu çocuktan!

Ünlü youtuber iki şarkıda yakaladığı başarısı yüzünden üzerine gelindiğini belirterek "Abi ne diyon ya? Beni siz var etmediniz ve siz de yok edemeyeceğinizi bildiğiniz için bu kadar kuduruyorsunuz değil mi? Müzik yapacak arkadaşlara sesleniyorum hiçbiriniz müzik şirketiyle anlaşmayın.

Ünlü youtuber iki şarkıda yakaladığı başarısı yüzünden üzerine gelindiğini belirterek "Abi ne diyon ya? Beni siz var etmediniz ve siz de yok edemeyeceğinizi bildiğiniz için bu kadar kuduruyorsunuz değil mi? Müzik yapacak arkadaşlara sesleniyorum hiçbiriniz müzik şirketiyle anlaşmayın. Hepiniz onlardan kat ve kat üstünsünüz. Şu an benim üstüme gelmelerinin ve sanatçılarını kötü konuşturmalarının en büyük sebebi sahip oldukları müzik şirketlerinin hiçbirinin beni satın alamayacağını bilmesi. Velhasıl kelam kedi uzanamadığı ciğere " Ajdar'a haksızlık etmişiz" diyor. O var ettiğiniz sanatçıların hepsi hayatta bir yere gelmek için bastırılmış tiplerken ben onlardan biri değilim. Benim bağlanılmışlığım yok. Hiç de lafımı esirgemem. Susuyorum ama söylenecek şeyim yok değil. Şu anda konuşmamın tek nedeni iki şarkı yapıp dinlettiğim için aileme kadar ithamda bulunulmuş olması. Kişi kendinden bilir işi. Ben o değilim" dedi.

ŞAHAN'DAN DESTEK

Şarkıları 100 milyonun üzerinde izlenen Reynmen'e Şahan Gökbakar'dan destek geldi.

Gökbakar, Instagram sayfasında "Bu çocuk ne yaptı la size? Başarılı şarkılar yapıyor, insanlar seviyor dinliyor...Bırakın keyfini yaşasın. Başarsın! Amma konuştunuz, yadırgadınız çocuğu! Reynmen, sen takılma güzel kardeşim bak dalgana... Eğlen, üret, büyüt kitleni, kanalını... Yerinde olmak istedikleri herkese yaptıkları aynı muamele..." notunu paylaştı.

Reynmen'in Instagram hesabını 6,1 milyon kişi takip ediyor...

Ne istiyorsunuz bu çocuktan!

YORUMLAR
500
En popüler TikTok hesapları belli oldu! İşte yeni rekor En popüler TikTok hesapları belli oldu! İşte yeni rekor TikTok'ta yeşil ekran nasıl kullanılır? TikTok'ta yeşil ekran nasıl kullanılır?
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Ne istiyorsunuz bu çocuktan! - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement