Nebahat Çehre 'Yuvamdaki Düşman'la Geri Dönüyor - Son Dakika

Nebahat Çehre 'Yuvamdaki Düşman'la Geri Dönüyor

04.01.2018 16:45
Nebahat Çehre 'Yuvamdaki Düşman'la Geri Dönüyor

Başarılı oyuncu Nebahat Çehre, yakında Show TV'de seyirciyle buluşacak olan 'Yuvamdaki Düşman' dizisiyle ekranlara geri dönüyor.

Yapımcılığını Düş Gezginleri'nin yaptığı, senaryosunu Rüya İşçileri'nin yazdığı, yönetmen koltuğuna ise Müge Uğurlar'ın oturduğu 'Yuvamdaki Düşman' dizisinde Nebahat Çehre, güçlü, zeki ve dominant bir anne karakterine hayat veriyor.

Uzun bir aranın ardından 'Yuvamdaki Düşman'la seyirciyle buluşacak olan Nebahat Çehre, dizide 'Olcay Çifthanlı' karakterini canlandırıyor. Alımlı ve zeki bir kadın olan Olcay Çifthanlı, varlıklı ve soylu bir ailenin kızıdır. Kocası Mehmet Ethem Çifthanlı öldükten sonra aileyi bir arada tutan tek kişi kendisi olmuştur. Bütün çocuklarının gözünün önünde olmasını ister. Çocuklarına düşkündür ama bir o kadar da seviyelidir. Çocuklarının her yaptığından haberi olsun ister.

PSİKOLOJİK GERİLİM DOLU HİKAYE

Başrollerinde Nebahat Çehre, Ece Çeşmioğlu, Pamir Pekin, Aslı Tandoğan'ın yer aldığı 'Yuvamdaki Düşman'da ayrıca Pelin Öztekin, Hakan Dinçkol, Rıza Akın, Doğaç Yıldız, Cansu Türedi, Sultan Köroğlu Kılıç gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor. Pelin Karahan ve Çağdaş Onur Öztürk'ün sürpriz isimler olarak yer aldığı 'Yuvamdaki Düşman'da birbirinden farklı karakterlerin, psikolojik gerilim dolu hikayeleri anlatılıyor.

'YUVAMDAKİ DÜŞMAN' HİKAYE:

Yuvamdaki Düşman; çocukluğundan beri özendiği, hayallerini kurduğu ve uğruna her şeyi göze aldığı hayata ulaşmaya bir adım kala tüm elde ettiklerini kaybeden genç bir kadının ve bu kadının hayatını yeniden kurmak için gözünü diktiği varlıklı ve mutlu bir ailenin hikayesi anlatılıyor. Genç kadın yeni bebek sahibi olmuş bu aileye bakıcı olarak girip gizli planını uygulamaya koyunca neler olacak?

YORUMLAR
500
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Magazin Nebahat Çehre 'Yuvamdaki Düşman'la Geri Dönüyor - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement