Nevşin Mengü, yeni yayın döneminde Olay TV ekranlarında haber sunacak - Son Dakika

Nevşin Mengü, yeni yayın döneminde Olay TV ekranlarında haber sunacak

01.09.2020 12:55

CNN Türk'ten ayrıldıktan sonra çeşitli gazete ve dijital mecralarda görmeye alıştığımız Nevşin Mengü, yeni sezonda yönetimine İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na yakın isimlerin getirildiği öne sürülen Olay TV'de boy gösterecek.

Yeni sezona iddialı bir şekilde hazırlanan Olay TV, Mengü'yü kadrosuna kattı. Deneyimli haberci yeni sezonda yönetimine İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na yakın isimlerin getirildiği öne sürülen Olay TV'nin ana haber bülteninde izleyici ile buluşacak.

CNN Türk'ten sonra güzel sunucu, Birgün Gazetesi ve Bavul Dergisi için yazılar yazmış ayrıca bazı internet sitelerinin sosyal medya hesaplarında ise programlar hazırlayıp sunmuştu.

KADROYA DENEYİMLİ İSİMLERİ KATIYORLAR

Merkezini Bursa'dan İstanbul'a taşıyan ve Kağıthane'de modern bir bina inşa eden Olay TV ise kadrosuna daha önce Kanal D Haber'in eski Genel Yayın Yönetmeni Süleyman Sarılar ve NTV'nin kurucusu Nuri Çolakoğlu'nu katmıştı. Sarılar'ın yöneteceği kanalda Çolakoğlu ise danışmanlık koltuğunda oturuyor.

Kurum ayrıca Ankara Temsilciliği için de deneyimli gazeteci ve televizyoncu Özlem Akarsu Çelik ile el sıkışmış durumda.

YORUMLAR (15)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Draghi, CSO'nun İtalyan-Türk Dostluk Zirvesi özel konserini izledi Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Draghi, CSO'nun İtalyan-Türk Dostluk Zirvesi özel konserini izledi Son dakika gündem: Garo Paylan'dan Yorgo Papadopulos'un Ölümünün Araştırılması İçin Önerge Son dakika gündem: Garo Paylan'dan Yorgo Papadopulos'un Ölümünün Araştırılması İçin Önerge Kırım Tatar Türk halkının milli lideri Kırımoğlu'na fahri doktora unvanı verildi Kırım Tatar Türk halkının milli lideri Kırımoğlu'na fahri doktora unvanı verildi
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Nevşin Mengü, yeni yayın döneminde Olay TV ekranlarında haber sunacak - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement