Nurseli İdiz'in yerine kadroya dahil olan Ayşe Kökçü, iddialara ne dedi? - Son Dakika

Nurseli İdiz'in yerine kadroya dahil olan Ayşe Kökçü, iddialara ne dedi?

25.12.2020 14:14
Nurseli İdiz'in yerine kadroya dahil olan Ayşe Kökçü, iddialara ne dedi?

Nurseli İdiz'in kadrodan son anda çıkarılıp yerine dahil olan Ayşe Kökçü, açıklama yaptı. Sanatçı, "Böyle şeylerle uğraşmayı polemiklerin insanı olmayı sevmiyorum ama böyle şeyler olabiliyor" dedi

'Zoraki Misafir' filmine son anda Nurseli İdiz'in yerine dahil olan Ayşe Kökçü, ilk kez konuştu. Sanatçı, "Bu iş daha ortada kimse yokken 1.5 ay önce ilk bana teklif edilmişti. Oturduk konuştuk sonrasın da arayan olmadı. Ben hiç kurcalamadım; şimdi neredeler, niçin yoklar demedim. Bu rolü kimin oynadığını da bilmiyordum, daha yeni basından öğrendim. Çünkü böyle şeyler hep olur" dedi.

YORUMLAR
500
Ömer Fethi Gürer: Fahiş Fiyat Arıyorsanız Şekere Bakın Ömer Fethi Gürer: Fahiş Fiyat Arıyorsanız Şekere Bakın Bursa'daki 4. Dünya Göçebe Oyunları'na 102 ülkeden 3 binin üzerinde sporcu katılacak Bursa'daki 4. Dünya Göçebe Oyunları'na 102 ülkeden 3 binin üzerinde sporcu katılacak Netflix Türkiye'nin temmuz ayı içerikleri belli oldu! Netflix Türkiye'nin temmuz ayı içerikleri belli oldu!
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Nurseli İdiz'in yerine kadroya dahil olan Ayşe Kökçü, iddialara ne dedi? - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement