Oryantel Didem Sert Çıktı: İnsanların Ekmek Paralarıyla Oynamayın - Son Dakika

Oryantel Didem Sert Çıktı: İnsanların Ekmek Paralarıyla Oynamayın

08.07.2016 14:21

Kıbrıs'ta bir otelde sahne alan Sibel Can'ın kendisini kadrodan çıkardığını belirten Oryantal Didem, "İnsanların ekmek paralarıyla oynamayın" diye sert çıktı.

Bayramda Kıbrıs'ta bir otelde sahne alan Sibel Can'ın, otel yönetimiyle konuşup kadrosunda bulunan oryantal Didem'i programda çıkarttığı iddia edildi.

SOSYAL MEDYADAN ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Sibel Can, bayramın ikinci günü Kıbrıs'taki Cratos Premium Otel'de sahne aldı. Hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatan Can'ın, konser öncesinde sahne alacak olan Oryantal Didem'i kadrodan çıkardığı iddia edildi. Gecenin assolisti olan ünlü sanatçının ekmeğiyle oynadığını savunan Didem Kınalı, sosyal medyadan Can'a ateş püskürdü.

Oryantal Didem, "Bir zamanlar benim gibi oryantallik yapan sanatçılar, artık kadrolarında dansöz istemiyormuş. Tatlıses ile çalışırken beni çok sevdiklerini söylüyorlardı, ne değişti! İnsanların ekmek paralarıyla oynamayın. 'Ne oldum değil, ne olacağım' deyin. Rabbim 'Neyle gelirsen gel kul hakkıyla gelme' demiş. Ben asla geldiğim yeri unutmam!" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (7)
  • ARMADA: SIBEL CAN HANFENDI BENCE NAPICAK DIDEMI ASIL KADROSUNA CHP LILRLE FISTANLI HAVELLERIMIZ HDPKK LIRI ALSIN HATTA DAHADA ZENGINLESTIRMEK ICIN KADROSUNA COK HAYRAN OLDUKLARI CEMIL IPEKCI HANFENDIYI PARDON LOLITOP BEYFENDIYI DE ALSINLAR OOOO AMMA DA EGLENIR MILLLET GIRGIRIYE OLUR Cevap Yaz 1 4 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
KKTC: 'GKRY, Ada'da iki devletin var olduğu gerçeğinin kabul edilmesinden rahatsız oluyor' KKTC: 'GKRY, Ada'da iki devletin var olduğu gerçeğinin kabul edilmesinden rahatsız oluyor' Güney Kıbrıs'tan Azerbaycan'a KKTC notası Güney Kıbrıs'tan Azerbaycan'a KKTC notası Prof. Dr. İlhan: 'Murat, Kutsi ve Hakan İlhan gemilerinin, Abdülhamid Han gemimiz ile birlikte Kıbrıs'ın yanı başında görev yapacak olması çok... Prof. Dr. İlhan: 'Murat, Kutsi ve Hakan İlhan gemilerinin, Abdülhamid Han gemimiz ile birlikte Kıbrıs'ın yanı başında görev yapacak olması çok...

Son Dakika Magazin Oryantel Didem Sert Çıktı: İnsanların Ekmek Paralarıyla Oynamayın - Son Dakika


Advertisement