Eşini kaybetmişti! Özgü Namal'dan yeni karar - Son Dakika

Eşini kaybetmişti! Özgü Namal'dan yeni karar

24.12.2021 10:58
Eşini kaybetmişti! Özgü Namal'dan yeni karar

Ekranlardan uzak yaşayan ve gelen teklifleri reddeden Özgü Namal, eşi Ahmet Serdar Oral'ın ölümüyle yıkılmıştı. Çocuklarıyla İstanbul'a dönen Namal, onlarla birlikte yaşamak için bahçeli bir eve geçiyor.

Oyuncu Özgü Namal, Ekim 2020' de eşi Ahmet Serdar Oral'ın ani ölümüyle yıkılmıştı. Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde bulunan evini kapatıp İstanbul'a dönen Namal bir süredir çocuklarıyla gözlerden uzak bir hayat sürüyor.

"HATIRALARLA DOLU"

İki çocuğuyla İstanbul'a yerleşen oyuncu, "Hatıralarla dolu" dediği evdeki eşyalara bile dokunmamıştı.

Söylemezsem Olmaz'ın haberine göre; zor günler geçiren Özgü Namal, hayatını kaybeden eşiyle Anadolu Hisarı'nda oturduğu evinden taşınma kararı aldı.

10 YILLIK KİRASINI ÖDEMİŞTİ

10 yıllık kirasını peşin ödediği Muğla Köyceğiz'deki evini de yakın zamanda boşaltan Özgü Namal, zor günleri geride bırakmak istiyor. Namal'ın, çocuklarıyla rahat vakit geçirmek için Kavacık'ta bahçeli bir ev kiraladığı öğrenildi.

YORUMLAR (1)
  • Mehmet Tosun: DEĞERLİ KARDEŞİM YIKMA KENDİNİ HAYAT DEVAM ETMEK ZORUNDA ÖLENLE ÖLUNMUYOR YÜCE RABBİMİN VERECEĞİ KISMET KİMSE ENGEL OLAMAZ RAHAT OL KAPIYI KAPATANDA AÇANDA ALLAH RABBİM YARDIMCIN OLSUN BİR ABİ OLARAK HER ZAMAN IÇIN SANA YARDIMCI OLMAYA VARIM Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Magazin Eşini kaybetmişti! Özgü Namal'dan yeni karar - Son Dakika


Advertisement