Sedef Avcı'dan anlamlı çağrı - Son Dakika

Sedef Avcı'dan anlamlı çağrı

22.01.2021 07:37
Sedef Avcı'dan anlamlı çağrı

Kendisine hediye almak yerine otizmli çocuklar için bağış yapmalarını isteyen oyuncu, şu notu paylaştı: "Canım dostlarım, 22 Ocak benim doğum günüm. İçimdeki çocuğu bir yaş daha büyütüyorum.

Kendisine hediye almak yerine otizmli çocuklar için bağış yapmalarını isteyen oyuncu, şu notu paylaştı: "Canım dostlarım, 22 Ocak benim doğum günüm. İçimdeki çocuğu bir yaş daha büyütüyorum. ve bu sene sizlerden bir dileğim var. Gelin birlikte otizmli çocuklara umut olalım. Ben kendi doğum günümü onlara hediye etmek istiyorum. Siz de benim adıma onlara destek olursanız bana en güzel hediyeyi vermiş olursunuz. Doğum günüm, otizmli güzel yavrularımıza şifa, umut olsun."

YORUMLAR
500
Çin-Avrupa Yük Treni Frankfurt'ta Yeni İş Fırsatlarının Önünü Açıyor Çin-Avrupa Yük Treni Frankfurt'ta Yeni İş Fırsatlarının Önünü Açıyor Kadına yönelik şiddetle mücadele eğitimleri devam ediyor Kadına yönelik şiddetle mücadele eğitimleri devam ediyor Mahmutyazıcıoğlu cinayetindeki son sanık adliyeye sevk edildi Mahmutyazıcıoğlu cinayetindeki son sanık adliyeye sevk edildi
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Sedef Avcı'dan anlamlı çağrı - Son Dakika


Advertisement