Selin Şekerci'den İbrahim Selim ile aşk iddialarına yanıt - Son Dakika

Selin Şekerci'den İbrahim Selim ile aşk iddialarına yanıt

03.07.2021 08:53
Selin Şekerci'den İbrahim Selim ile aşk iddialarına yanıt

"Yakında kısa bir tatile çıkacağım" diyen ünlü oyuncu, İbrahim Selim'le aşk yaşadığı haberlerinin doğru olduğunu söyledi: "Evet, haberler doğru. Şu an her şey çok güzel ve yolunda.

"Yakında kısa bir tatile çıkacağım" diyen ünlü oyuncu, İbrahim Selim'le aşk yaşadığı haberlerinin doğru olduğunu söyledi:

"Evet, haberler doğru. Şu an her şey çok güzel ve yolunda."

 <a class='keyword-sd' href='/selin-sekerci/' title='Selin Şekerci'>Selin Şekerci</a>'den İbrahim Selim ile aşk iddialarına yanıt

YORUMLAR
500
25 Haziran 2022 Fox Yayın Akışı 25 Haziran 2022 Fox Yayın Akışı Aynı anda birçok projede rol alan oyuncu Pınar Deniz, dalga konusu oldu! 'Kendi ayağına sıktı' yorumları yapıldı Aynı anda birçok projede rol alan oyuncu Pınar Deniz, dalga konusu oldu! 'Kendi ayağına sıktı' yorumları yapıldı
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Selin Şekerci'den İbrahim Selim ile aşk iddialarına yanıt - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement