Sıla ve İlker Kaleli, romantik kareleriyle aşklarını ilan etti - Son Dakika

Sıla ve İlker Kaleli, romantik kareleriyle aşklarını ilan etti

25.05.2021 15:10
Sıla ve İlker Kaleli, romantik kareleriyle aşklarını ilan etti

Uzun zamandır birlikte oldukları konuşulan İlker Kaleli ve Sıla Gençoğlu çifti, kişisel sosyal medya hesapları üzerinden birlikte çekildikleri romantik karelerini paylaşarak adeta aşklarını ilan etti. İkilinin, fotoğrafların altına düştüğü duygusal notlar da bir hayli dikkat çekti.

Hazer Amani ile tek celsede boşanan Sıla ile İlker Kaleli'nin uzun süredir aşk yaşadıkları iddiası doğru çıktı. Önceki gün Sıla'nın evinde görüntülenen İlker, çıkan haberlerin ardından sessizliğini bozdu.

"CANIMDAN CAN BİR YERE"

Instagram hesaplarından aynı anda paylaşım yapan ikili, aşklarının ilan etti. Kaleli, Sıla'ya sarıldığı pozu "Gelirmiş... Bazen biri gelirmiş kalbin en kıymet köşesine... Bilmediğim, canımdan can bir yere" notuyla paylaşırken Sıla da "Diyecek afili söz çok ;fakat söze ne hacet. Konu sen olunca afili olan kalbim. Şu canımın canısın" notunu ekledi.

İLKER, SILA'NIN EVİNDE YAKALANMIŞTI

Sıla ve İlker Kaleli, geçtiğimiz aylarda sosyal medya hesaplarından birbirini takip ederek aşk dedikodularını alevlendirmişti. Gündemden düşmeyen ikiliden İlker Kaleli'nin Sıla Gençoğlu'nun Bodrum'da kiraladığı villada görüntülenmesi aşkı ortaya çıkarmıştı.

Sıla ve İlker Kaleli, romantik kareleriyle aşklarını ilan etti

İşte çiftin aşk dolu kareler...

Sıla ve İlker Kaleli, sarmaş dolaş pozlarını paylaşarak aşklarını ilan etti
Sıla ve İlker Kaleli, sarmaş dolaş pozlarını paylaşarak aşklarını ilan etti
YORUMLAR (16)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Kökeni Orta Asya'ya dayanan 'Saya Geleneği' yoğun ilgi gördü Kökeni Orta Asya'ya dayanan 'Saya Geleneği' yoğun ilgi gördü Karaman'da kökeni Orta Asya'ya dayanan 'Saya Geleneği' devam ediyor Karaman'da kökeni Orta Asya'ya dayanan 'Saya Geleneği' devam ediyor Uşak'ın demir yumruğu Sıla Özkan, Avrupa Şampiyonasında çeyrek finale yükseldi Uşak'ın demir yumruğu Sıla Özkan, Avrupa Şampiyonasında çeyrek finale yükseldi

Son Dakika Magazin Sıla ve İlker Kaleli, romantik kareleriyle aşklarını ilan etti - Son Dakika


Advertisement