Sosyal Medyada Kapıştılar! - Son Dakika

Sosyal Medyada Kapıştılar!

17.04.2022 23:12
Sosyal Medyada Kapıştılar!

Aleyna Tilki, Cüneyt Özdemir'in "İyi bir ses, berbat bir şarkı, beter bir klip!" sözlerine "İnsanların potansiyelini limitlemeyin artık" diyerek cevap verdi.

Şarkıcı Aleyna Tilki, yayınladığı 'Take It Or Leave It' şarkısının klibini "İyi bir ses, berbat bir şarkı, beter bir klip! Coğrafya herkes için kaderdir!" diyerek eleştiren gazeteci Cüneyt Özdemir'e sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

Tilki, "Özdemir'e bakınca, yurt dışında yaşasa da yeteneklerini yeteri kadar geliştiremediği için kendinden gençlere karşı girdiği kompleksi görüyorum" dedi.

"GENÇLERE KARŞI GİRDİĞİ KOMPLEKSİ GÖRÜYORUM"

Aleyna Tilki, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"Özdemir'e bakınca, yurt dışında yaşasa da yeteneklerini yeteri kadar geliştiremediği için kendinden gençlere karşı girdiği kompleksi görüyorum. Coğrafya kaderdir deyip insanların potansiyelini limitlemeyin artık! Bilgili biri ama bilge değil. Bilgelik kaderdir, herkeste olmaz"

EROTİK POZ VERMEK EMEK İŞİYMİŞ!

Bu kapışmanın ardından Aleyna Tilki, Cüneyt Özdemir'i kadın düşmanı olarak ilan ederek, "Benim düşme tanımım sizinkilerden farklı. Kendimi korkusuzca ifade ettiğim sürece hiçbir zaman düşmüş sayılmayacağım. Çünkü başarı bence rakamlarla değil, kişinin kendi işinin arkasında durabilmesiyle alakalıdır. Bu yüzden kadın düşmanlarına inat, emeğimin arkasındayım" paylaşımını yaptı.

YOLUN AÇIK OLSUN ALEYNA

Özdemir ise "Sevgili Aleyna, gençsin, yeteneklisin, cesursun tamam. Umarım sadece Türkiye'de değil, dünyada da bir yıldız olursun. Zaman zaman yaptığın işleri benim gibi beğenmeyenler de çıkacaktır, kızmak yerine pozitif umarım pozitif değerlendirirsin. Yolun açık olsun, başarılar dilerim" diye cevap verdi.

YORUMLAR
500
Arabasına haciz gelen adam, aracını 25 metrelik uçurumdan denize attı! O anları ise TikTok'ta paylaştı Arabasına haciz gelen adam, aracını 25 metrelik uçurumdan denize attı! O anları ise TikTok'ta paylaştı Aleyna Tilki, renkli bikinisiyle sosyal medyayı salladı! Araba içinde verdiği poza yorum ve beğeni yağdı Aleyna Tilki, renkli bikinisiyle sosyal medyayı salladı! Araba içinde verdiği poza yorum ve beğeni yağdı Görme engelli 11 yaşındaki Filistinli Meyar müzikle hayata tutunuyor Görme engelli 11 yaşındaki Filistinli Meyar müzikle hayata tutunuyor
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Sosyal Medyada Kapıştılar! - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement