Suna Yıldızoğlu gelen kötü yorumlara tepki gösterdi - Son Dakika

Suna Yıldızoğlu gelen kötü yorumlara tepki gösterdi

19.05.2020 17:01
Suna Yıldızoğlu gelen kötü yorumlara tepki gösterdi

Sosyal medyada yapılan kötü yorumlar oyuncu Suna Yıldızoğlu'nu çileden çıkardı.

Sosyal medyada yapılan kötü yorumlar oyuncu Suna Yıldızoğlu'nu çileden çıkardı. Twitter hasabından bir açıklama yapan Yıldızoğlu, "Sonradan Türk olmamın konuşma hakkına sahip olmadığım anlamına geliyormuş.46 yıldır burada olduğuma göre hakaret edenin çoğundan daha uzun bir süre bu dünyada Türk olarak yaşıyorum. Şimdi, lütfen ırkçılar bir kenara çekilsin." ifadesini kullandı.

Sonia Eddy, 26 Şubat 1955 tarihinde Britanya Bournemouth'da dünyaya geldi.1974 yılında Türkiye'ye yerleşen Eddy, oyuncu Kayhan Yıldızoğlu ile evlendikten sonra Suna Yıldızoğlu ismini alarak Türk vatandaşlığı aldı.

YORUMLAR
500
Maymun, çocuğu gözüne kestirdi! Yere yatırıp kaçırmaya çalıştı Maymun, çocuğu gözüne kestirdi! Yere yatırıp kaçırmaya çalıştı Ayvalık Fidanlarının Burs Bedelleri 600 Türk Lirası Oldu Ayvalık Fidanlarının Burs Bedelleri 600 Türk Lirası Oldu Milli cimnastikçi Ferhat Arıcan'a büyük onur Milli cimnastikçi Ferhat Arıcan'a büyük onur
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Suna Yıldızoğlu gelen kötü yorumlara tepki gösterdi - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement