Survivor All Star'da Nisa'nın birinci olması bazı kesimin tepkisini çekmişti! Acun Ilıcalı SMS sıralamasını yayınladı - Son Dakika

Survivor All Star'da Nisa'nın birinci olması bazı kesimin tepkisini çekmişti! Acun Ilıcalı SMS sıralamasını yayınladı

02.07.2022 16:41

Bu yıl Survivor'ı üçüncü olarak bitiren Batuhan Karacakaya'nın annesinin "Oğlumun hakkı yendi" diyerek tepki göstermesi sosyal medyayı karıştırdı. "Emeğimizi töhmet altında bırakmasına izin vermem" diyen Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından Survivor All Star'ın SMS sıralamasını yayınladı. Sıralamada Nisa'nın ger SMS sıralamasında birinci olduğu görüldü.

TV8 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen yarışması Survivor All Star, 30 Haziran Perşembe akşamı final yaptı. Adem Kılıçcı ve Nisa Bölükbaşı'nın elemeye kaldığı finalde en fazla SMS'i alan Nisa, şampiyon oldu. Yarışmanın ardından sonuçlarda şaibe olduğu iddiası sosyal medyada gündem oldu.

BATUHAN'IN ANNESİ: OĞLUMUN HAKKI YENDİ

Yarışmayı üçüncü olarak tamamlayan Batuhan Karacakaya'nın annesi sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak oğlunun hakkının yenildiğini söyledi. Acun Ilıcalı da Survivor Ekstra'da yaptığı açıklamada Nisa'nın Batuhan'dan 3 kaf fazla SMS aldığını söyledi. Twitter hesabından paylaşım yapan Gülhayat Karacakaya, "Oğlumun hakkını yiyenler haklarında boğulsun. On gündür her yere yazdım, çırpındım. Oğlumun yine hakkı yenecek dedim. Karşılık bulamadım. Ben kimim ki, duyduklarım beni kahrediyor. Oğlum sadece hak dediği için iki senedir kaybettik. Hala her yeri ağrıyor. Gitti oğlumun emekleri. Hayatımın sonuna kadar canım çok yanacak" dedi.

Acun Ilıcalı, Survivor All Star'ın merak edilen SMS sıralamasını yayınladı

ACUN ILICALI: NAMUSUMUZA DİL UZATINI AFFETMEM

Survivor Ekstra'da Gülhayat Karacakaya'nın sözlerine cevap veren Acun Ilıcalı, "Emeğimizi töhmet altında bırakmasına izin vermem. Daha önce böyle saçma iddialar eden bir kadını da dava ettim çatır çatır da kazandım. Namusumuza dil uzatanı affetmem. Bu kadar kişinin emeğini dil uzatılmasına izin vermem" ifadelerini kullandı.

SMS SIRALAMASINI PAYLAŞTI

Bu açıklamayla yetinmeyen Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından Survivor All Star'ın merakla beklenen SMS sıralamasını paylaştı. Sıralamaya göre, Nisa Bölükbaşı'nın en yakın rakibinin iki katı oy aldığı görüldü.

İşte Survivor All Star'ın SMS sıralaması:

Acun Ilıcalı, Survivor All Star'ın merak edilen SMS sıralamasını yayınladı
YORUMLAR
500
Hull City'de forma giyen Ozan Tufan adeta gösteri yaptı! Metrelerce top sürüp fileleri havalandırdı Hull City'de forma giyen Ozan Tufan adeta gösteri yaptı! Metrelerce top sürüp fileleri havalandırdı MasterChef'te şaşkınlık yaratan iddia! Acun, rahatsız olduğu yarışmacıyı göndermek istemiş MasterChef'te şaşkınlık yaratan iddia! Acun, rahatsız olduğu yarışmacıyı göndermek istemiş Acun Ilıcalı ve Sevgilisinin Fotoğrafına Şeyma Subaşı'ndan Flaş Tepki! Acun Ilıcalı ve Sevgilisinin Fotoğrafına Şeyma Subaşı'ndan Flaş Tepki!

Son Dakika Magazin Survivor All Star'da Nisa'nın birinci olması bazı kesimin tepkisini çekmişti! Acun Ilıcalı SMS sıralamasını yayınladı - Son Dakika


Advertisement