Survivor'da tedirgin eden kaza! Parkurdan kopan makara Hikmet'in kaşına isabet ediyor - Son Dakika

Survivor'da tedirgin eden kaza! Parkurdan kopan makara Hikmet'in kaşına isabet ediyor

17.01.2022 09:30

15 Ocak'ta yayınlanmaya başlayan Survivor All Star, nefes kesen bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. Yarışmanın 3. bölümünde ise parkurda kopan makara gönüllüler takımından Hikmet'in kaşına geliyor. Yaralanan Hikmet, oyuna devam etmek istese de ona müdahale eden doktor, hastaneye giderek dikiş atılması gerektiğini söylüyor.

Her yıl büyük bir ilgiyle izlenen Survivor, All Star kadrosuyla ekran macerasına devam ediyor. Eski yarışmacıların ünlüler ve gönüllüler olarak iki takım halinde mücadele ettiği yarışmada talihsiz bir olay yaşanıyor. Yarışmanın merakla beklenen 3. bölüm fragmanında Hikmet yaralanıyor.

KOPAN MAKARA YARIŞMAYA İSABET EDİYOR

Haftanın 3. dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya gelen yarışmacılar, parkurda makaradan suya atlıyor. Kıyasıya mücadelenin yaşandığı oyunda gönüllüler takımından Hikmet'in asıldığı makara koparak kaşına geliyor. Suya düşen Hikmet, bağırarak sağlık ekibinden yardım istiyor.

Survivor'da korkutan kaza! Parkurdan kopan makara Hikmet'in kaşına isabet etti

DOKTOR, OYUNA DEVAM ETMESİNE İZİN VERMİYOR

Kaşı yarılan Hikmet'e müdahale eden doktor, oyuna devam edemeyeceğini ve hastaneye gitmesi gerektiğini söylüyor. Oyuna devam etmek isteyen Hikmet ise "Hayır ben oynayacağım, beni götürmeyin" diyor. Ancak doktor, yarılan yere dikiş atılması gerektiğini söyleyerek izin vermiyor.

Survivor'da korkutan kaza! Parkurdan kopan makara Hikmet'in kaşına isabet etti
YORUMLAR
500
21 Mayıs 2022 Tv8 Yayın Akışı 21 Mayıs 2022 Tv8 Yayın Akışı Survivor All Star'da ikiz kardeşi elenen Sema'dan intikam yemini: Burunlarından fitil fitil getireceğim! Survivor All Star'da ikiz kardeşi elenen Sema'dan intikam yemini: Burunlarından fitil fitil getireceğim!

Son Dakika Magazin Survivor'da tedirgin eden kaza! Parkurdan kopan makara Hikmet'in kaşına isabet ediyor - Son Dakika


Advertisement