Survivor Türkiye Yunanistan'da Aşk Dedikosu Çıktı! - Son Dakika
Magazin

Survivor Türkiye Yunanistan'da Aşk Dedikosu Çıktı!

TV8 ekranlarında yer alan Survivor Türkiye Yunanistan yarışmasında, Hikmet ile Yunan takımındaki Dimitra arasındaki yakınlaşma izleyicilerin dikkatinden kaçmadı.

22.02.2019 19:41  Güncelleme: 23:56

TV8'in beğenilerek izlenen yarışması Survivor Türkiye- Yunanistan, yaşanan rekabetlerle olduğu kadar komik diyaloglarla da gündeme geliyor. Son olarak Türk yarışmacı Hikmet'in, Yunan takımının güzel yarışmacısı Dimitra'ya karşı söylediği sözler dikkat çekti.

 <a class='keyword-sd' href='/survivor-turkiye-yunanistan/' title='Survivor Türkiye Yunanistan'>Survivor Türkiye Yunanistan</a>'da Aşk Dedikosu Çıktı!

"SEVGİLİM YOK, OLMADI"

Türk takımında yer alan Hikmet Tuğsuz, 14 Şubat'ta oynadığı oyunlarda sevgilisi, eşi olanlar için yarışacağını söyledi. Takım arkadaşlarının 'aşk' göndermelerinin ardından Hikmet Tuğsuz, Yunanistan takımından Dimitra ile ilgili bir açıklamada bulundu. 33 yaşındaki yarışmacı, "Benim bir sevgilim yok, olmadı. Yapacak bir şey yok. Yarışırsam sevgilileri olan, eşi olanlar için yarışacağım" dedi. Hikmet'in bu sözleri üzerine takım arkadaşlarının "Sen de birine selam gönderebilirsin" karşılığı geldi.

Survivor Türkiye Yunanistan'da Aşk Dedikosu Çıktı!

"DİMİTRA'YA DA BİR PLATONİK"

Survivor Hikmet, "Yani bakalım, şu an Dimitra'ya da bir platonik... İşimiz şaka da bugün gerçekten eşleri, sevgilileri olan yarışır da oyunu kazanırız. Hatta yarışamayanlar yerine ben yarışırsam sevgilisi ve eşi olanların 14 Şubat Sevgililer Günü'nü kutlayacağım. Tek tek isimlerini de sayabilirim" ifadelerini kullandı.

Survivor Türkiye Yunanistan'da Aşk Dedikosu Çıktı!

"DİMİTRA SENİN İÇİN"

"Ben de eşim için oynayacağım" diyen Bora Edin, "Sen dönüp 'Dimitra senin için' diyeceksin. Ne kadar şanslısın" sözleriyle Hikmet'e takıldı.

Survivor Türkiye Yunanistan'da Aşk Dedikosu Çıktı!

"HİKMET'i BEĞENİYORUM"

Bora'ya cevap veren başarılı yarışmacı, "Ben Dimitra'ya öyle demem. Dimitra herkesin içinde söyledi zaten. 'Hikmet'i beğeniyorum' dedi. Ama benim için karşılıksız bir sevgi" şeklinde konuştu.

Survivor Türkiye Yunanistan\'da Aşk Dedikosu Çıktı!

Son Dakika Magazin Survivor Türkiye Yunanistan'da Aşk Dedikosu Çıktı! - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (11)

 • Survivorcu: Bırakın reklam ayaklarını survivormuş, tamamen fasa fiso 15 2 Yanıtla
 • Galiba: Bu hoduklukle bir baltaya sap olamamışsın,hal da olamazsın. 13 2 Yanıtla
  Cihan Demirel: Bir baltaya sap olamamışsın dediğin adam yıllarca milli takım da mücadele etmiş ve Türkiye de 8 sene geçilmemiş. Ayrıca sporların atası olan yağlı güreş de kaç tane baş pehlivanın kondisyon antrönörlüğü yaptığından haberin yok heral de. Orhan Okulu, Ali Gürbüz. Gitmeden önce de survivora Ali nin hocalığını yapıyordu. O yüzden oturduğunuz yerden atıp tutmak kolay. Bilen konuşsun. 2 0 Cihan demirele: Geldiği noktaya bakarım ben. 0 0
 • DELİ: MASONLARIN DEVRİ KAPANDI DEVİR YECÜC VE MECÜCÜN DEVRİDİR 8 4 Yanıtla
  MAZLUM: KESİNLİKLE DOĞRU.İSRAİLOĞULLARINA VE ONLARIN YOLUNDAKİLERE ACI BİR ZULÜM İNDİ VE ONLARIN HABERİ DAHİ YOK. 5 2 He: Masonluk ne dedem din diyecek insanlarsınız. Gidin bir araştırın 1 1
 • Abuzer kömürcü: Eskisi kadar seyredilmiyo konu yaratma çabası 11 1 Yanıtla
 • Emre: İstediğiniz kadar yırtının ..bitti artık survivor dönemi.. 9 2 Yanıtla
 • KÖRÜNOĞLU: SÖZDE ÇAĞDAŞ VE LAİK MASONLAR RECM EDİLSİN ARTIK ÇIKARLARIMIZA MENFAATLERİMİZE UYMUYORLAR İŞE YARAMAZLAR YAŞAMALARINA GEREK YOK.. 4 2 Yanıtla
 • Tüm yorumlar için tıklayınız

Advertisement