Tarkan'dan depremle ilgili sitem dolu paylaşım: Yardıma koşanlar ateşe veriliyor - Son Dakika
Magazin

Tarkan'dan depremle ilgili sitem dolu paylaşım: Yardıma koşanlar ateşe veriliyor

Sanatçı Tarkan, Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından sosyal medya hesabından sitem dolu bir paylaşım yaptı. Paylaşımında isim vermeden Haluk Levent ve Oğuzhan Uğur'a da destek olan Tarkan, "Binlerce insanın ölümünden sorumlu olanlar değil yardıma koşanlar ateşe veriliyor. İnanılır gibi değil. Çok yazık. Milletimiz bunu hak etmiyor" ifadelerini kullandı.

15.02.2023 19:42  Güncelleme: 20:32

Türkiye, 6 Şubat sabahı saat 04.17'de Kahramanmaraş Pazarcık'tan gelen 7.7 büyüklüğündeki depremin acısıyla sarsıldı. Bu acıdan 9 saat sonra ise saat: 13.24'te Elbistan'da yaşanan 7.6'lık depremle ikinci kez yüreklere ateş düştü.

Ülke olarak depremin yaralarını sarmaya çalıştığımız bugünlerde ünlü şarkıcı Tarkan'dan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Paylaşımında olan biteni büyük bir üzüntü ile takip ettiğini ifade eden Tarkan, "Milletimiz bunu hak etmiyor" dedi.

Tarkan paylaşımında şu satırlara yer verdi;

"Biliyorum çok kez altı çizildi ama ben de söylemeden edemeyeceğim. Deprem ülkesi olan memleketimizde yetkili merciler, bilim insanlarının uyarılarına kulak verseydi ve gerekli önlemler önceden alınsaydı depremin verdiği tahribat bu boyutta yaşanmayacaktı. İhmalkarlığın bedelini bu millet yine canıyla ödedi.

"YARDIMA KOŞANLAR ATEŞE VERİLİYOR"

Milletçe içimiz yanarken, herkes tek yürek olmuşken, arama kurtarma ekipleri, sivil toplum kuruluşları ve vatandaş günlerdir canla başla umutların sönmemesi için mücadele ederken, yetkililerden kimse samimi bir üzüntüyle elini kalbine, vicdanına koyup kabul etmiyor bu sonucun hatalarını, ihmalkarlığını. Aksine binlerce insanın ölümünden sorumlu olanlar değil yardıma koşanlar ateşe veriliyor. İnanılır gibi değil… Çok yazık… Milletimiz bunu hak etmiyor."

İşte o paylaşım;

Tarkan'dan depremle ilgili sitem dolu paylaşım: Yardıma koşanlar ateşe veriliyor
Tarkan\'dan depremle ilgili sitem dolu paylaşım: Yardıma koşanlar ateşe veriliyor

Son Dakika Magazin Tarkan'dan depremle ilgili sitem dolu paylaşım: Yardıma koşanlar ateşe veriliyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (13)

 • Hakan Koç: Sen bizden olmadığın için sözünün bir hükmü yok 16 15 Yanıtla
 • Erhan Yılmaz: Bir Türk olmadın 10 12 Yanıtla
 • Ömer : O yardıma koşanlardan birisi de sen misin yoksa. Bu ülkenin insanları üzerinden milyonları kazandınız ama elinizi hiç cebinize atmıyorsunuz . Neredesiniz hayvan hakları savunucuları Türk tabipler Birliği mimarlar mühendisler odaları Birliği doğayı yeşili sevenler neredesiniz. Siz kendinizden başka hiç kimseyi sevmezsiniz ve cebinizdeki parayı 6 6 Yanıtla
 • Ali Kublay: Türk olmak zordur aslanım her bedene uymaz 9 2 Yanıtla
 • Volkan Tan: SORUMLULAR ELBET CEZASİNİ ÇEKECEK FAKAT YALAN HABERLE BARAJ PATLADİ DİYİP AFAD EKİPLERİNİ BASKA YERE YONLENDİREN VEYA AFGANLAR EL KESİYOR DİYİP HALKİ KİSKİRTANLARİ SAVUNMAK NASİL BİRSEY BİZDE SİZE İNANAMİYORUZ YANGİNLARDA YAPTİGİNİZİ YİNE YAPİYORSUNZ DEVLETİMİZVE MİLLETİMİZ YETER SİZ AYRİ BİR GRUP OLUSTURMAYA CALİSİYRSNZ 6 2 Yanıtla
 • Murat Adıyaman: DÜşündügü şeye bak bunlar hep organize benim için gerçek tarkan altarın oglu tarkandır 4 1 Yanıtla
 • Talip Konyali: KOŞ TARKAN KOŞ...AMAN HA..BARAJ PATLAR YOKSA.. 4 0 Yanıtla
 • Hakan solmaz: Hadi oradan seni sanatçı müptelası devlet dururken onlarda kim oluyormuş 3 1 Yanıtla
 • Ozturk Ozturk: Okadar paran var güzel bir bağış yapta görelim. 4 0 Yanıtla
 • Suat Yıldız: Keşke gelip görüp öyle konuşsaydın. 3 0 Yanıtla
 • Tüm yorumlar için tıklayınız

Advertisement