Türk Yıldızların Almanya Çıkarması - Son Dakika

Türk Yıldızların Almanya Çıkarması

15.06.2022 23:21
Türk Yıldızların Almanya Çıkarması

Avrupa'nın en büyük festivallerinden biri olan Halikarnas Entertainment Erdal Kaya tarafından yapılan "Multi Summer Festival "Rudolf Weber Arena Oberhausen'da yapıldı.

Festival kapsamında Türk pop müziğinin ve Rap dünyasının birbirinden ünlü yıldızlarını ağırlayan Multi Summer Festival 2022'de 30.000 yakın seyircisiyle rekor kırdı.

Ünlü Türk yıldızların Almanya çıkarması olarak işaret edilen festivalde Gökhan Türkmen, Gülşen, Hande Yener, Mabel Matiz, Ramiz, Sefo, Simge, Summer Cem gibi önemli isimler gurbetçi hayranlarıyla buluştu. Ünlü isimlerin sahne stilleri ve performansları dakikalarca ayakta alkışlandı.

Halikarnas Entertainment'in sahibi Erdal Kaya ise bir Türk genci olarak böyle bir organizasyonu Almanya'da yapmış olmak benim için büyük bir mutuluk oldu. Festivalimizde yer alan tüm sanatçılarımıza tekrar teşekkür ediyorum dedi.

YORUMLAR
500
Almanya ile İskandinav ülkeleri, Ruslara vize yasağı getirilmesinde anlaşamadı Almanya ile İskandinav ülkeleri, Ruslara vize yasağı getirilmesinde anlaşamadı Norveç'ten Avrupa'ya doğal gaz desteği Norveç'ten Avrupa'ya doğal gaz desteği Avrupa borsaları yükselişle kapandı Avrupa borsaları yükselişle kapandı
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Türk Yıldızların Almanya Çıkarması - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement