Türkiye'nin Bir Numarası! - Son Dakika
Magazin

Türkiye'nin Bir Numarası!

Türkiye\'nin Bir Numarası!

Yalın'ın 'Değmez' Adlı Şarkısı Japonya'yı Sallıyor! Prodüktör Martin Kierszenbaum ile Japon Şarkıcı A.ı Şarkıya İngilizce Söz Yazdı. 'Famous' Adıyla Japonya'da Çıkan Şarkının Nakaratını Yalın, Türkçe Söyledi.

02.10.2006 14:01
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Yalın'ın ilk albümü 'Ellerine Sağlık'ta yer alan 'Değmez' adlı şarkı, uluslararası arenada yerini aldı... 2005 yılı başında Universal Music'in en önemli prodüktörlerinden Martin Kierszenbaum, 2005 yılı başında şarkıyı Grammy ödüllü şarkıcı Shaggy'nin seslendirmesi için Yalın ile bağlantıya geçmiş ve şarkıyı yeniden hazırlatmıştı. 'Değmez', şimdi de Japonya'nın R&B kraliçesi olarak anılan 25 yaşındaki şarkıcı A.I'nin, 'What's goin' on A.I' adlı albümünde Yalın ve Shaggy'nin düetiyle yerini aldı. Şarkının yeni adı ise 'Famous'.

A.I ve Martin Kierszenbaum tarafından İngilizce sözler yazılan 'Famous'un, Yalın'a ait kısımlarının Türkçe kayıtları Londra'da yapıldı. 'What's goin' on A.I' adlı albümün internet sitelerinde yer alan yorumlarında 'Famous' ve Yalın'dan yoğun olarak söz ediliyor. Japonca, Fransızca ve İngilizce çıkan haberlerde Yalın'dan 'Türkiye'nin bir numaralı starı' şeklinde söz ediliyor.

Kaynak: Gecce

Son Dakika Magazin Türkiye'nin Bir Numarası! - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement