Ünlü şef Danilo Zanna, 9 yıllık eşinden 20 dakikada boşandı - Son Dakika

Ünlü şef Danilo Zanna, 9 yıllık eşinden 20 dakikada boşandı

15.12.2021 15:26

Yıllar önce evlenip Türkiye'ye yerleşen İtalyan şef Danilo Zanna, 9 yıllık eşi Tuğçe Demirbilek'ten tek celsede boşandı. 20 dakika süren duruşmada boşanan Zanna, ilk açıklamasında "Üzüldüm, her şey yolunda" ifadelerini kullandı.

İtalyan şef Danilo Zanna ile 9 yıllık eşi Tuğçe Demirbilek'in boşanma davası karara bağlandı. İstanbul 12. Aile Mahkemesindeki duruşmada Danilo Zanna ile Tuğçe Demirbilek avukatlarıyla birlikte hazır bulundu. İtalyan şef tarafından açılan boşanma davasının yaklaşık 20 dakika süren duruşması sonucunda taraflar tek celsede anlaşmalı olarak boşandı.

"DOSTLUKLARI VE ARKADAŞLIKLARI DEVAM EDECEK"

Duruşmanın ardından açıklama yapan İtalyan şef Danilo Zanna, "Güzel. Üzüldüm. Her şey yolunda" ifadelerini kullandı. İtalyan şef Zanna'nın duruşmanın ardından açıklama yapan avukatı Altın Mimir ise, "Tarafların müşterek bir çocuğu var. Anlaşmalı olarak boşandılar. Dostlukları ve arkadaşlıkları devam edecek. Oğulları için her zaman bir arada olacaklar" dedi.

Ünlü şef Danilo Zanna, 9 yıllık eşiyle tek celsede boşandı
YORUMLAR (1)
  • Ali Kublay: Kaç dakika sürmesini bekliyordunuz 6 saat 20 dakikamı evlilik uzun olunca bosanma süresi uzun kısa olunca kısam ı oluyor anlamadım Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır
500
Tevfik Göksu, 'Esenler'deki mülteciler sizi rahatsız ediyor mu?' sorusuna yanıt verdi: 57 bin mülteci var, bize yansıyan sorun yok Tevfik Göksu, 'Esenler'deki mülteciler sizi rahatsız ediyor mu?' sorusuna yanıt verdi: 57 bin mülteci var, bize yansıyan sorun yok Yurtdışından havayolu kuryeleri ile uyuşturucu taşıyan çete çökertildi: 14 gözaltı Yurtdışından havayolu kuryeleri ile uyuşturucu taşıyan çete çökertildi: 14 gözaltı Kanlıca Sahilinde suyun rengi değişti: Kanalizasyon borusu patladı iddiası Kanlıca Sahilinde suyun rengi değişti: Kanalizasyon borusu patladı iddiası
Kaynak: İHA

Son Dakika Magazin Ünlü şef Danilo Zanna, 9 yıllık eşinden 20 dakikada boşandı - Son Dakika


Advertisement