Yıldız Tilbe'nin O Ses Türkiye iddiasının ardından tüm gözler Acun Ilıcalı'ya döndü - Son Dakika

Yıldız Tilbe'nin O Ses Türkiye iddiasının ardından tüm gözler Acun Ilıcalı'ya döndü

21.09.2022 23:07

O Ses Türkiye jüriliği için kendisine teklif götürüldüğü iddiası üzerine açıklama yapan ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, "Bana gelen bir teklif yok" derken duyumlarına göre bu sene O Ses Türkiye'nin düzenlenmeyeceğini belirtti. Tilbe'nin bu açıklamasının ardından tüm gözler Acun Ilıcalı'ya döndü.

Ekranların sevilen yarışma programı olan O Ses Türkiye yeni sezonda tv8 ekranlarında yayınlanmaya hazırlanıyor. Ancak yarışmanın başlamasından önce jüri koltuğunda kimlerin yer alacağı da merak konusuydu. Acun Ilıcalı'nın O Ses Türkiye jüri koltukları için Yıldız Tilbe ve Hadise için teklif götürdüğü iddia edildi.

O Ses Türkiye hakkında Yıldız Tilbe'den çok konuşulacak iddia, gözler Acun'a çevrildi

"BU SENE O SES TÜRKİYE YOKMUŞ BİLDİĞİM KADARIYLA"

Yıldız Tilbe bu iddiaları Twitter'da yaptığı açıklama ile yalanladı. Tilbe "Bana jüri teklifi gelmedi. Zaten bu sene O Ses Türkiye yokmuş bildiğim kadarıyla" ifadelerini kullandı. Tilbe'nin açıklamasının ardından gözler Acun Ilıcalı'ya çevrildi. Acun Medya'nın konuyla ilgili açıklama yapması bekleniyor.

İşte Yıldız Tilbe'nin o açıklaması:

O Ses Türkiye hakkında Yıldız Tilbe'den çok konuşulacak iddia, gözler Acun'a çevrildiYORUMLAR
500
Hull City'nin sahibi Acun Ilıcalı tarih verdi! Yeni hoca geliyor Hull City'nin sahibi Acun Ilıcalı tarih verdi! Yeni hoca geliyor Beşiktaş'ın eski hocası Acun Ilıcalı'nın takımı Hull City'nin başına geçebilir Beşiktaş'ın eski hocası Acun Ilıcalı'nın takımı Hull City'nin başına geçebilir Realtor Global, Hull City ile reklam işbirliğine imza attı Realtor Global, Hull City ile reklam işbirliğine imza attı

Son Dakika Magazin Yıldız Tilbe'nin O Ses Türkiye iddiasının ardından tüm gözler Acun Ilıcalı'ya döndü - Son Dakika


Advertisement