Yönetmen Oğulcan Eren Akay'a Büyük Şok - Son Dakika

Yönetmen Oğulcan Eren Akay'a Büyük Şok

19.04.2022 19:32
Yönetmen Oğulcan Eren Akay'a Büyük Şok

Oyuncu Şafak Pekdemir, geçtiğimiz günlerde rol aldığı Yasak Elma dizisinin ikinci yönetmeni olan sevgilisi Oğulcan Eren Akay'la görüntülenmişti. Cihangir'de görüntülenen ikiliden Oğulcan Eren Akay, kendisini görüntüleyen muhabir Barış Agil'e ağır küfürler etmiş ve fiziksel saldırıda bulunmuştu. Gazeteci Barış Agil olay üzerine ünlü yönetmene manevi tazminat davası açtı.

Gazeteci Barış Agil, yönetmen Oğulcan Eren Akay'a manevi tazminat davası açtı.

Muhabir Barış Agil'in avukatı Mesut Kavak, "Medya mensupları görevlerini özgürce yapmalıdır. Müvekkilimize yapılan sözlü ve fiziksel saldırı, özgür basına karşı yapılmıştır. İşini yapmakta olan bir basın mensubuna yapılan saldırıya karşı hukuki haklarını sonuna kadar savunacağız. Konuyla ilgili İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın soruşturması devam etmektedir. Müvekkilin kişilik hakları ihlali nedeniyle de 100 bin Lira değerinde manevi tazminat davamızı açtık. Hukukun ve basının özgürlüğünü savunmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

YORUMLAR
500
Mini şortuyla dans eden Melis Sezen'in sıra dışı dans figürleri gündem oldu! 'Kış kış cinler' yorumu yapıldı Mini şortuyla dans eden Melis Sezen'in sıra dışı dans figürleri gündem oldu! 'Kış kış cinler' yorumu yapıldı Genelkurmay Başkanı Güler, ABD'li mevkidaşı ile telefonda görüştü Genelkurmay Başkanı Güler, ABD'li mevkidaşı ile telefonda görüştü Rusya, Ukrayna'da AVM'yi vurdu Rusya, Ukrayna'da AVM'yi vurdu
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Yönetmen Oğulcan Eren Akay'a Büyük Şok - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement