Fenomen Enes Batur'un son hali sevenlerini üzdü! - Son Dakika

Fenomen Enes Batur'un son hali sevenlerini üzdü!

18.08.2022 23:56

Sosyal medya fenomeni Enes Batur, sevgilisinden ayrıldıktan sonra bir türlü kendisini toparlayamadı. Batur'un önceki gece arkadaşlarıyla birlikte çıktığı mekandaki alkollü ve bitkin hali, sevenlerini üzdü. Fenomen ismin ayakta durmakta zorluk çektiği fark edildi.

YouTube'da yayınladığı videolarla ünlenen Enes Batur, oyuncu Damla Aslanalp'ten ayrıldıktan sonra YouTube'da makyaj ve yaşam içerikleri üreten Ecenaz Üçer'le yeni bir aşka yelken açmıştı. Ancak Batur'un bu ilişkisi de mutsuz sonla bitmişti.

Bir dönemin en çok konuşulan ismi Enes Batur'un son görüntüsü sevenlerini üzdü

FELEKTEN BİR GECE ÇALDI

Bütün bu gelişmelerin ardından Enes Batur, önceki gece aralarında Çok Güzel Hareketler 2 programının oyuncusu Tuğba Yılmaz'ın da olduğu bir grup arkadaşıyla Beyoğlu'nda felekten bir gece çaldı.

Bir dönemin en çok konuşulan ismi Enes Batur'un son görüntüsü sevenlerini üzdü

AYAKTA GÜÇLÜKLE DURABİLDİ

Alkollü olduğu gözlenen Batur, ayakta güçlükle durdu. Soruları yanıtsız bırakan Batur, araca güçlükle bindi. Ünlü fenomenin bu halleri sevenlerini üzdü.

Bir dönemin en çok konuşulan ismi Enes Batur'un son görüntüsü sevenlerini üzdü
YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Babacan: Sayın Erdoğan, Enflasyon Düşürme Kabiliyetiniz Tüik'e Makyaj Yaptırmak Mı Babacan: Sayın Erdoğan, Enflasyon Düşürme Kabiliyetiniz Tüik'e Makyaj Yaptırmak Mı Bir Küçük Gün Işığı 5. Bölüm 2. Fragmanı | 'Sonunda karşılaşacağım onunla!' @Bir Küçük Gün Işığı ? Bir Küçük Gün Işığı 5. Bölüm 2. Fragmanı | 'Sonunda karşılaşacağım onunla!' @Bir Küçük Gün Işığı ? Tokat haberi! Pazar tezgahındaki 'ölümcül' güzellik Tokat haberi! Pazar tezgahındaki 'ölümcül' güzellik
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Fenomen Enes Batur'un son hali sevenlerini üzdü! - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement