"Zoraki Misafir" ile güldürecek - Son Dakika

"Zoraki Misafir" ile güldürecek

20.01.2021 10:22
"Zoraki Misafir" ile güldürecek

Zehra Yılmaz, "Zoraki Misafir" filmiyle hayranlarını güldürecek.

Zehra Yılmaz, "Zoraki Misafir" filmiyle hayranlarını güldürecek. Aralık ayında çekimleri yapılan, senaryosunu Giray Altınok'un kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen'in oturduğu filmde ünlü oyuncu Elif karakterine hayat verecek. Kadrosunda Uğur Yücel, Mustafa Üstündağ, Murat Akkoyunlu gibi usta oyuncuların yer aldığı "Zoraki Misafir", gözden düşmeye başlamış bir medya patronunun, satın aldığı format ve sonrasında yaşanan komik olayları hikaye ediniyor.

YORUMLAR
500
Öztrak: 'Erdoğan, Türkiye'ye Savaşın Vermeyeceği Zararı Verdi. Pahalılığın Anası da Babası da Erdoğan'dır' Öztrak: 'Erdoğan, Türkiye'ye Savaşın Vermeyeceği Zararı Verdi. Pahalılığın Anası da Babası da Erdoğan'dır' Sığır azaldı, koyun arttı Sığır azaldı, koyun arttı Prof. Dr. Tevfik Özlü: 'Covid vaka sayılarındaki artışın oranı azaldı ama maalesef ölüm sayıları giderek artıyor' Prof. Dr. Tevfik Özlü: 'Covid vaka sayılarındaki artışın oranı azaldı ama maalesef ölüm sayıları giderek artıyor'
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin 'Zoraki Misafir' ile güldürecek - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement