Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Murat Arslan haberleri, Murat Arslan son dakika, son dakika Murat Arslan

Son Dakika Murat Arslan Haberleri

Son dakika Murat Arslan haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son murat arslan haberleri anında burada.


 • 15.11.2023 15 Kas 19:23 Işıklı kavşakta meydana gelen kazada bir kişi hayatını kaybetti

  Işıklı kavşakta meydana gelen kazada bir kişi hayatını kaybetti Urla ilçesinde ışıklı kavşakta beklerken hızla gelen hafif ticari aracın çarpması sonucu motosiklet sürücüsü yaralanırken, arkasında bulunan abla hayatını kaybetti. Kazanın ardından kaçan sürücü tutuklandı.

 • 16.10.2023 16 Eki 14:51 Güvenli ve Temiz İçme Suyu Beslenme ve Gıda Güvenliği İçin Temel Kriter

  Güvenli ve Temiz İçme Suyu Beslenme ve Gıda Güvenliği İçin Temel Kriter Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Murat Arslan, güvenli ve temiz içme suyunun beslenme ve gıda güvenliği açısından çok temel bir kriter olduğunu belirtti. Arslan, Dünya Gıda Günü dolayısıyla yaptığı açıklamada, suyun insanlar, ekonomiler ve doğa için itici güç, gıdanın da temeli olduğunu vurguladı.

 • 23.09.2023 23 Eyl 21:09 Bornova 1877, Osmaniyespor'u 2-1 yenerek galibiyet serisini sürdürdü

  Bornova 1877, Osmaniyespor'u 2-1 yenerek galibiyet serisini sürdürdü TFF 3'üncü Lig 3'üncü Grup ekiplerinden Bornova 1877, evinde konuk ettiği Osmaniyespor'u 2-1 mağlup ederek üst üste 3. galibiyetini aldı. Murat Arslan ve Murat Çaydemir'in golleriyle öne geçen Bornova 1877, Mustafa Sol'un golüne rağmen sahadan galip ayrıldı. Bornova 6 puana yükselirken, Osmaniyespor ise 3 puanda kaldı.

 • 20.09.2023 20 Eyl 11:18 Veteriner Hekimler: Hayvanlar Hastanelere Değil, Bize Getirilmeli

  Veteriner Hekimler: Hayvanlar Hastanelere Değil, Bize Getirilmeli Türk Veteriner Hekimler Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Murat Arslan, tıbbi müdahale ihtiyacı olan hayvanların, hastanelere değil, veteriner hekimlere götürülmesi gerektiğini ifade etti. Arslan, hayvanlara müdahale eden kişilere hapis cezası uygulandığını belirterek, veteriner hekimlerin ülke genelinde 24 saat hizmet verdiğini ve hayvan sağlığı hizmetinin sadece veteriner hekimlerce verildiğini vurguladı. TVHB olarak vakaları takip edip ilgili kişiler hakkında suç duyurusunda bulunduklarını ve meslek odalarına şikayette bulunduklarını bildiren Arslan, hayvan sağlığını ve mesleği korumaya devam edeceklerini ifade etti.

 • 21.08.2023 21 Ağu 15:31 Veteriner Hekimler Sağlıkta Şiddet Yasası Talebinde Bulundu

  Veteriner Hekimler Sağlıkta Şiddet Yasası Talebinde Bulundu Türk Veteriner Hekimleri Birliği Merkez Konseyi Başkanı Prof. Dr. Murat Arslan, veteriner hekimlerin 'sağlıkta şiddet yasası' kapsamına alınması talebinde bulundu. Arslan, veteriner hekimliğin toplum, hayvan ve çevre sağlığı açısından önemli bir konumda olduğunu vurgulayarak, veteriner hekimlere uygulanan şiddetin toplumun sağlık hakkına da zarar verdiğini belirtti. Sağlık çalışanları için düzenlenen özlük hakları ve şiddet yasası konularında veteriner hekimlerin kapsam dışı bırakılmamasını talep eden Arslan, şiddeti önlemek ve veteriner hekimlerin haklarını korumak için gerekli adımların atılması gerektiğini ifade etti.

 • 16.08.2023 16 Ağu 10:04 VETERİNER HEKİMLER İŞ BIRAKIYOR: SAĞLIKTA ŞİDDET YASASI KAPSAMINA ALINMAK İSTİYORLAR

  VETERİNER HEKİMLER İŞ BIRAKIYOR: SAĞLIKTA ŞİDDET YASASI KAPSAMINA ALINMAK İSTİYORLAR Veteriner hekimler son günlerde yaşanan şiddet olaylarını protesto etmek amacıyla 21 Ağustos'ta iş bırakıyor.

 • 03.08.2023 03 Ağu 17:52 Tvhb Başkanı Murat Arslan: "Veteriner Hekimlere Karşı Şiddet Maalesef Kontrolsüz Bir Şekilde Devam Ediyor. Yakın Zamanda İş Bırakma Eylemi Yapacağız"

  Tvhb Başkanı Murat Arslan: 'Veteriner Hekimlere Karşı Şiddet Maalesef Kontrolsüz Bir Şekilde Devam Ediyor. Yakın Zamanda İş Bırakma Eylemi Yapacağız' Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konsey Başkanı Murat Arslan, "Meslektaşlarımıza maalesef şiddet daha fazla artarak devam ediyor. Biz artık meslektaşlarımızı korumak için alabileceğimiz önlemleri kendimiz düşünmeye başladık. Yakın zamanda bununla ilgili iş bırakma eylemi yapacağız. Veteriner hekimlik bilinçli bir şekilde adeta işlevsizleştiriliyor, değersizleştiriliyor. Bununla ilgili yetkililerden derhal adım atmasını bekliyoruz. Aslında kamuoyundan da duyarlılık bekliyoruz. Biz Türkiye'de olağanüstü zor koşullarda mesleğini yapmaya çalışan hekimler durumundayız. Veteriner hekimler sağlık çalışanıdır. Sağlıkta şiddet kapsamına derhal veteriner hekimlerde alınmalıdır" dedi.

 • 06.07.2023 06 Tem 11:51 Veteriner Hekimliği Halk Sağlığı Önemli

  Veteriner Hekimliği Halk Sağlığı Önemli Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Murat Arslan, zoonotik hastalıkların önlenmesi için veteriner hekimliği halk sağlığı kavramının öne çıkarılması ve her belediyede Veteriner İşleri Müdürlüğü kurulması önerisinde bulundu. Arslan, zoonotik hastalıkların insan ve hayvan sağlığını tehdit eden küresel bir sorun olduğunu belirterek, toplum sağlığını korumak için hayvan sağlığının da korunması gerektiğini vurguladı. Ayrıca, kontrolsüz kurban kesimleri ve denetlenmeyen gıda işletmelerinin insan sağlığı açısından ciddi tehdit oluşturduğunu ifade etti. Arslan, zoonotik hastalıklardan korunma yolları arasında hijyenin önemine dikkat çekerek, her belediyede Veteriner İşleri Müdürlüğü kurulmasının gerekliliğini vurguladı.

 • 01.07.2023 01 Tem 11:04 Türkiye'deki Sahipsiz Hayvan Sorunu Artık Başa Çıkılamaz Hale Geldi

  Türkiye'deki Sahipsiz Hayvan Sorunu Artık Başa Çıkılamaz Hale Geldi Türk Veteriner Hekimleri Birliği Başkanı Prof. Dr. Murat Arslan, Türkiye'deki sahipsiz hayvanların sayısının kabul edilebilir ve başa çıkılabilir seviyeden çıktığını belirtti. Arslan, sokak hayvanı yerine sahipsiz hayvan kavramının kullanılması gerektiğini vurgulayarak, bu sorunun hayvanlar için de ciddi bir sorun olduğunu ifade etti. Çözümün kısa vadede kolay olmadığını belirten Arslan, dünya genelinde bu sorunu çözen ülkelerin uzun soluklu projeler uyguladığını veya radikal kararlar aldığını söyledi. Türkiye'de tahmini 8 milyon sahipsiz hayvan bulunduğunu belirten Arslan, bu sorunun çözümü için Hayvanları Koruma Kanunu'nun tam olarak uygulanması gerektiğini ifade etti. Arslan, sahipsiz hayvanların barınaklarda tutulması ve kısırlaştırılmasının önemine dikkat çekerek, uzun vadeli programlar ve işbirliği ile hayvan refahı ve sağlığının gözetilmesi gerektiğini söyledi.

 • 06.04.2023 06 Nis 22:33 Türk Veteriner Hekimler Birliği Merkez Konsey Başkanı Murat Arslan: "200 Civarında Veteriner Hekim Yurt Dışına Gitti"

  Türk Veteriner Hekimler Birliği Merkez Konsey Başkanı Murat Arslan: '200 Civarında Veteriner Hekim Yurt Dışına Gitti' Türk Veteriner Hekimler Birliği Merkez Konsey Başkanı Murat Arslan, hekimler gibi veterinerlerin de iyi hal kağıdı alıp yurt dışına gittiğini belirterek, “200 civarında veteriner hekim yurt dışına gitti. Belki tabiplere göre az olabilir ama 20 kattan fazla artış var. Senede sayı 2-3 iken giderek bu artıyor” dedi. Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Hayvancılık Ekonomisi Bölümü’nden Prof. Dr. Engin Sakarya ise Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin koyun eti fiyatlarına ilişin “Ucuz ama kokusundan dolayı tercih edilmiyor” sözünü, “Sayın Bakanımızın bu beyanatı çok irite edici bir olay. Konuyu bilmiyor” diye yorumladı.

 • 03.03.2023 03 Mar 12:27 Veteriner hekimler, iklim değişiklinin yaban hayatındaki olumsuz etkileri artıracağını belirtti

  Veteriner hekimler, iklim değişiklinin yaban hayatındaki olumsuz etkileri artıracağını belirtti Türk Veteriner Hekimleri Birliği Merkez Konseyi (TVHB) Başkanı Murat Arslan, iklim değişikliğiyle yaban hayatı üzerindeki tehdit unsurlarının etkilerinin daha fazla artacağını söyledi.

 • 18.02.2023 18 Şub 11:13 İNEGÖL'DE MOTOSİKLETİN HAFİF TİCARİ ARACA ÇARPTIĞI KAZA KAMERADA

  İNEGÖL'DE MOTOSİKLETİN HAFİF TİCARİ ARACA ÇARPTIĞI KAZA KAMERADA BURSA'nın İnegöl ilçesinde, yayalara yol vermek için yavaşlayan hafif ticari araca, arkadan gelen motosiklet çarptı.

 • 13.02.2023 13 Şub 17:48 Türk Veteriner Hekimleri'nden Uzaktan Eğitime Tepki: "Hekimlik Eğitimi Vakaya Dokunarak Yapılır, Bu Karardan Derhal Dönülmesi Gerekiyor"

  Türk Veteriner Hekimleri'nden Uzaktan Eğitime Tepki: 'Hekimlik Eğitimi Vakaya Dokunarak Yapılır, Bu Karardan Derhal Dönülmesi Gerekiyor' Deprem nedeniyle üniversiteler için uzaktan eğitim kararı alınmasına Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Başkanı Prof. Dr. Murat Arslan’dan da tepki geldi. Arslan, “Hekimlik eğitimi uygulamalı bir eğitimdir. Hekimlik eğitimi vakaya dokunarak yapılır, bu karardan derhal dönülmesi gerekiyor” dedi.

 • 11.02.2023 11 Şub 15:49 TVHB deprem bölgesindeki hayvanlar için yem talep etti

  TVHB deprem bölgesindeki hayvanlar için yem talep etti Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Murat Arslan, deprem bölgesindeki hayvanlar için yem ihtiyacı olduğunu belirterek, "Deprem bölgelerinde hayvancılığımızın desteklenmesi ve çiftlik hayvanlarının da bir can olduğunu düşünerek, yem firmalarının yem desteği...

 • 11.02.2023 11 Şub 15:49 TVHB deprem bölgesindeki hayvanlar için yem talep etti

  TVHB deprem bölgesindeki hayvanlar için yem talep etti Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Murat Arslan, deprem bölgesindeki hayvanlar için yem ihtiyacı olduğunu belirterek, "Deprem bölgelerinde hayvancılığımızın desteklenmesi ve çiftlik hayvanlarının da bir can olduğunu düşünerek, yem firmalarının yem desteği...

 • 01.02.2023 01 Şub 15:47 Türk Veteriner Hekimleri Birliği Başkanı Arslan: "1970'ten Bu Yana Sulak Alanların Yüzde 35'i Yok Oldu"

  Türk Veteriner Hekimleri Birliği Başkanı Arslan: '1970'ten Bu Yana Sulak Alanların Yüzde 35'i Yok Oldu' Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Başkanı Prof. Dr. Murat Arslan, "2 Şubat Dünya Sulak Alanlar Günü" nedeniyle yaptığı açıklamada; bir dönüm noktasına gelindiğini ve yaşam için sulak alanların mutlaka korunması gerektiğini dile getirdi. Arslan, "1970’ten bu yana sulak alanların yüzde 35’i yok oldu. İnsan faaliyetleri sulak alanları yıkıma sürüklüyor. Sulak alan canlı türleri yok olma tehlikesiyle karşı karşıya. Son 50 yılda iç kara sulak alan canlılarının yüzde 81’i, kıyı sulak alan ve deniz canlılarının yüzde 36’sı azaldı” dedi.

 • 01.02.2023 01 Şub 14:46 TVHB Başkanı Arslan, sulak alanların korunmasının önemine dikkati çekti

  TVHB Başkanı Arslan, sulak alanların korunmasının önemine dikkati çekti Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Murat Arslan, hayvanların ve diğer canlıların yaşamında önemli bir kaynak olan sulak alanların korunmasında veteriner hekimlere büyük görev düştüğünü belirtti.

 • 29.01.2023 29 Oca 09:30 TVHB'den Tarım ve Orman Bakanı Kirişci'ye ziyaret

  TVHB'den Tarım ve Orman Bakanı Kirişci'ye ziyaret Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Prof. Dr. Murat Arslan ve Merkez Konsey üyeleri, Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci'yi makamında ziyaret etti.

 • 19.01.2023 19 Oca 15:51 Veteriner Hekimler, Sorunlarının Çözümü İçin Şubat Ayında Ankara'da Toplanacak

  Veteriner Hekimler, Sorunlarının Çözümü İçin Şubat Ayında Ankara'da Toplanacak . Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi’nin davetiyle 56 veteriner hekim odasının başkan ve yöneticileri, 14-15 Ocak 2023 tarihlerinde Ankara’da bir araya geldi. Toplantıdan, şubat ayı sonunda Ankara’da veteriner hekimlerin ve veteriner fakültesi öğrencilerinin katılacağı, yetiştiricilerin ve hasta yakınların da destek vereceği bir buluşma yapılması kararı çıktı.

 • 27.11.2022 27 Kas 22:11 Türk Veteriner Hekimleri Birliği'nde Yönetim Değişti

  Türk Veteriner Hekimleri Birliği'nde Yönetim Değişti Türk Veteriner Hekimleri Birliği'nde yönetim değişti. Seçimi, İstanbul Veteriner Hekimler Odası Başkanı Prof. Dr. Murat Arslan’ın öncülüğündeki ‘Meslekte Uyanış Platformu’ kazandı.

 • 23.07.2022 23 Tem 17:04 İstanbul Veteriner Hekimler Odası: "İlgisiz Kurumların Toplum Sağlığıyla İlgili Alanlarda Yetki Sahibi Yapıldığı Bir Kez Daha Görülmüştür"

  İstanbul Veteriner Hekimler Odası: 'İlgisiz Kurumların Toplum Sağlığıyla İlgili Alanlarda Yetki Sahibi Yapıldığı Bir Kez Daha Görülmüştür' İstanbul Veteriner Hekimler Odası Başkanı Prof. Dr. Murat Arslan "petshoplar Kasaplar Odası'na bağlandı" tartışmasıyla ilgili “Meslek odası olmayan meslek grupları esnaf birlikleri altında çeşitli meslek odalarına bağlı olarak çalışmaktadırlar. Uygulama yeni değildir. Ancak, ülkemizde son zamanlarda her alanda yaşanan yönetim karmaşası bu alanda da yaşanmış, ilgisiz kurumların özellikle toplum sağlığıyla ilgili alanlarda yetki ve sorumluluk sahibi yapıldığı bir kez daha görülmüş, kamuoyunda kafa karışıklığı yaratılmıştır" dedi.

 • 16.06.2022 16 Haz 10:43 "Spor salonlarında yıllık üyelik tarihe karışıyor"

  'Spor salonlarında yıllık üyelik tarihe karışıyor' Pandemi sürecinde kapanmalar birçok sektörde olduğu gibi spor salonlarının da gelirlerini ciddi bir şekilde etkiledi.

 • 10.04.2022 10 Nis 20:09 Aliağaspor FK 4 -0 Manisaspor

  Aliağaspor FK 4 -0 Manisaspor Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 2021-2022 sezonunun son hafta karşılaşmasında sahasında Manisaspor'u konuk eden Aliağaspor FK, rakibini 4-0 mağlup etti.

 • 27.03.2022 27 Mar 19:52 Aliağaspor FK deplasmandan galibiyetle döndü

  Aliağaspor FK deplasmandan galibiyetle döndü Bölgesel Amatör Ligi'nin (BAL) 16.Haftasında deplasmanda Torbalıspor'a konuk olan Aliağaspor FK, rakibini 4-0 mağlup etti.

 • 20.03.2022 20 Mar 18:02 Aliağaspor FK 3 puanı 3 golle aldı

  Aliağaspor FK 3 puanı 3 golle aldı Bölgesel Amatör Ligi'nin (BAL) 15. haftasında sahasında Salihli Belediyespor'u konuk eden Aliağaspor FK, rakibini 3-0 mağlup etti.

 • 09.03.2022 09 Mar 11:08 Kapatılan YARSAV'ın eski başkanına FETÖ'den verilen ceza onandı

  Kapatılan YARSAV'ın eski başkanına FETÖ'den verilen ceza onandı Yargıtay, KHK ile kapatılan Yargıçlar ve Savcılar Birliğinin (YARSAV) eski başkanı Murat Arslan'ın, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyeliğinden mahkum edilmesini onadı.

 • 06.03.2022 06 Mar 17:59 Son dakika haberi | Aliağaspor FK, deplasmanda farklı kazandı

  Son dakika haberi | Aliağaspor FK, deplasmanda farklı kazandı Edinilen son dakika gelişmesine göre Bölgesel Amatör Ligi'nin (BAL) 14. haftasında deplasmanda Uşak temsilcisi Bölmespor'a konuk olan Aliağaspor FK, rakibini 5-0 mağlup etti.

 • 25.01.2022 25 Oca 16:53 KAR YOLLARI KAPATTI, GELİN TRAKTÖRLE ALINDI

  KAR YOLLARI KAPATTI, GELİN TRAKTÖRLE ALINDI ÇORUM'un Mecitözü ilçesinde damat Murat Arslan (24) kar yağışı nedeniyle otomobille ulaşım sağlayamayınca gelin Melike Uzun'u (22), 15 traktörle oluşturulan konvoyla aldı.

 • 14.01.2022 14 Oca 10:30 Veteriner Hekimler Odası Başkanı: Yasaklı ırklarda yavru ve hasta köpekler için düzenleme yok

  Veteriner Hekimler Odası Başkanı: Yasaklı ırklarda yavru ve hasta köpekler için düzenleme yok Yasaklı ırk olarak adlandırılan köpeklerin yayımlanan genelge kapsamında il ve ilçe tarım müdürlüklerinde kayıt altına alınmasına ilişkin süre bugün (14 Ocak) doluyor.

 • 13.01.2022 13 Oca 13:51 KAFALARI KARIŞTIRAN SORUYA VETERİNER HEKİMLER ODASI BAŞKANINDAN CEVAP

  KAFALARI KARIŞTIRAN SORUYA VETERİNER HEKİMLER ODASI BAŞKANINDAN CEVAP Prof. Dr. Murat Arslan,"Barınaklarda kayıt altına alınıp, çip takılıp ve kısırlaştırılmış köpekleri sahiplenmek mümkün olmayacak"Rojda ALTINTAŞ - Hami YEŞİLYURT / İSTANBUL, (DHA)- İSTANBUL Veteriner Hekimler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr.

 • 03.12.2021 03 Ara 10:58 Mutlu ve sağlıklı kediler için düzenli sağlık kontrolü şart

  Mutlu ve sağlıklı kediler için düzenli sağlık kontrolü şart Bir mama firmasının, kedi sahiplerinin sağlık konusundaki farkındalığını artırabilmek ve kedilerin daha sık sağlık kontrolünden geçirilmelerini teşvik edebilmek amacıyla her yıl gerçekleştirdiği 'Kedinizi Veteriner Hekimine Götürün' kampanyası bu yıl da hayata geçirildi.

 • 01.11.2021 01 Kas 22:43 Aliağaspor FK'dan Gollü Başlangıç

  Aliağaspor FK'dan Gollü Başlangıç Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi'nin (BAL) ilk haftasında sahasında Uşak temsilcisi Sivaslı Belediyesporu konuk eden Aliağaspor FK, rakibini 7-0 mağlup ederek sezona hızlı başladı.

 • 01.11.2021 01 Kas 12:11 Aliağaspor FK'dan gollü başlangıç

  Aliağaspor FK'dan gollü başlangıç Bölgesel Amatör Lig (BAL) 9'uncu Bölge 2'nci Grup'taki ilk maçında evinde Uşak temsilcisi Sivaslı Belediyespor'u 7-0 mağlup eden Aliağaspor FK, sezona hızlı başladı.

 • 25.10.2021 25 Eki 08:33 Aliağaspor FK Lige Hazır

  Aliağaspor FK Lige Hazır Bölgesel Amatör Ligi'nin (BAL) güçlü ekibi Aliağaspor FK, ligin başlamasına bir hafta kala hazırlık maçında Burhaniye Belediyesporu konuk etti.

 • 16.10.2021 16 Eki 15:14 Coronavirus also affected animals; 'Covid-19' crisis in mixed vaccine

  Coronavirus also affected animals; 'Covid-19' crisis in mixed vaccine Nowadays, cat and dog owners are struggling to find mixed vaccine that protects pets against 5 diseases. Istanbul Chamber of Veterinarians Head Prof. Dr.

 • 02.09.2021 02 Eyl 17:20 Aliağaspor FK, lige şampiyonluk parolasıyla hazırlanıyor

  Aliağaspor FK, lige şampiyonluk parolasıyla hazırlanıyor Bölgesel Amatör Lig'e şampiyonluk parolasıyla hazırlanan Aliağaspor FK, yeni sezon için çalışmalarını sürdürüyor.

 • 08.07.2021 08 Tem 09:34 Son dakika haber: Kuşadasıspor üçüncü lig yolunda finale yükseldi

  Son dakika haber: Kuşadasıspor üçüncü lig yolunda finale yükseldi Son dakika habere göre Kuşadası Gençlikspor BAL 2020-2021 sezonunda 3. lige çıkma mücadelesinde Eskişehir ekibi Anadolu Üniversitesi'ni 18. dakikada Murat Arslan'ın penaltıdan attığı golle 1 0 yenerek finale yükselmeyi başardı.

 • 12.04.2021 12 Nis 09:15 İki Doğu İki Batı Uluslararası Öğrenci Derneği'nde genel kurul heyecanı yaşandı

  İki Doğu İki Batı Uluslararası Öğrenci Derneği'nde genel kurul heyecanı yaşandı Pandemi tedbirleri nedeniyle ertelenen İki Doğu İki Batı Uluslararası Öğrenci Derneği Olağan Genel Kurul Toplantısı Karatay Belediyesi Aziziye Kültür Merkezi'nde yapıldı.

 • 03.03.2021 03 Mar 08:34 Derin Mermerci ve Murat Arslan, Bebek'te ortaya çıktı

  Derin Mermerci ve Murat Arslan, Bebek'te ortaya çıktı Vaniköy'deki evinden alışveriş için geldiği Bebek'te objektife takılan Derin Mermerci'nin yanında bir süredir birlikte oldukları konuşulan Murat Arslan da vardı.

 • 01.01.2021 01 Oca 13:15 Motosikletiyle seyir halindeyken köpeklerin saldırısına uğradı

  Motosikletiyle seyir halindeyken köpeklerin saldırısına uğradı Motosikletiyle seyir halindeyken köpeklerin saldırısına uğradı Bursa'da köpeklerin saldırısına uğrayan genç adam, ayağından yaralandı.

 • 24.10.2020 24 Eki 08:31 Son dakika! Baraj gölündeki balıkların kümeler halinde durmasının nedeni ortaya çıktı

  Son dakika! Baraj gölündeki balıkların kümeler halinde durmasının nedeni ortaya çıktı Son dakika gündem haberi... ERZURUM'un Olur ilçesindeki Ayvalı Barajı Gölü'nün yüzeyinde binlerce balığın kümeler halinde durmasını değerlendiren Atatürk Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Arslan, olumsuz bir şeyin olmadığını söyledi.

 • 17.10.2020 17 Eki 10:01 Murat Arslan yeniden AK Parti Bafra Gençlik Kolları başkanı oldu

  Murat Arslan yeniden AK Parti Bafra Gençlik Kolları başkanı oldu AK Parti Bafra İlçe Gençlik Kolları başkanlığına Murat Arslan yeniden seçildi.

 • 22.09.2020 22 Eyl 13:23 Eski YARSAV Başkanı Murat Arslan'ın bireysel başvurusu kabul edilemez bulundu

  Eski YARSAV Başkanı Murat Arslan'ın bireysel başvurusu kabul edilemez bulundu Anayasa Mahkemesi, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyeliğinden 10 yıl hapis cezasına çarptırılan, KHK ile kapatılan YARSAV'ın eski başkanı ve eski Anayasa Mahkemesi Raportörü Murat Arslan'ın bireysel başvurusunu kabul edilemez buldu.

 • 29.08.2020 29 Ağu 11:41 Son dakika haberleri | Mersin'de tarla sulama kavgasında baba öldü, kızı yaralandı

  Son dakika haberleri | Mersin'de tarla sulama kavgasında baba öldü, kızı yaralandı Son dakika haberleri: Mersin'in Erdemli ilçesinde tarla sulaması nedeniyle çıkan kavgada, tüfekle vurulan baba öldü, kızı yaralandı.

 • 04.08.2020 04 Ağu 12:07 Son dakika haberi! İstanbul Veteriner Hekimler Odasından "uzaktan veteriner hekimlik eğitimi yapılmaması" önerisi

  Son dakika haberi! İstanbul Veteriner Hekimler Odasından 'uzaktan veteriner hekimlik eğitimi yapılmaması' önerisi Son dakika güncel haberi: İstanbul Veteriner Hekimler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Murat Arslan, veteriner hekimlik eğitiminde uzaktan eğitim yapılmaması gerektiğini belirtti.

 • 23.07.2020 23 Tem 12:54 Bursa'da silahlı kavga: 1 ölü, 1 yaralı

  Bursa'da silahlı kavga: 1 ölü, 1 yaralı Bursa'da Engin Akın (45), kavgada oğlu Emrah Akın'ı (25) bıçaklayan Murat Arslan'ı (28) pompalı tüfekle vurarak öldürdü.

 • 23.07.2020 23 Tem 11:54 Son dakika haberi! Kavgada oğlunu bıçaklayanı, pompalı tüfekle öldürdü

  Son dakika haberi! Kavgada oğlunu bıçaklayanı, pompalı tüfekle öldürdü Son dakika güncel haberi... BURSA'da Engin Akın (45), kavgada oğlu Emrah Akın'ı (25) bıçaklayan Murat Arslan'ı (28) pompalı tüfekle vurarak öldürdü.

 • 05.07.2020 05 Tem 11:31 İVHO'dan "kurbanlıkların denetimi yapılan satış yerlerinden alınması" önerisi

  İVHO'dan 'kurbanlıkların denetimi yapılan satış yerlerinden alınması' önerisi İstanbul Veteriner Hekimler Odası (İVHO) Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Murat Arslan, bu yıl Kurban Bayramı sürecinin pandemi nedeniyle daha özenle yönetilmesi gerektiğini belirterek, "Satın alınacak kurbanlık hayvanın, veteriner hekim tarafından düzenlenmiş resmi veteriner sağlık...

 • 29.06.2020 29 Haz 21:58 İstanbul Veteriner Hekimler Odası'ndan Kurban Bayramı uyarısı: 1 milyon kişi koronavirüs riski altında

  İstanbul Veteriner Hekimler Odası'ndan Kurban Bayramı uyarısı: 1 milyon kişi koronavirüs riski altında İstanbul Veteriner Hekimler Odası Başkanı Prof. Dr. Murat Arslan, Kurban Bayramı öncesi vatandaşlara hayati uyarılarda bulunarak, "Her kurbanın satışı, kesimi ve dağıtımı ile aile bireylerinin teması da düşünülürse yaklaşık bir milyon kişinin bulaş açısından risk altında olduğu düşünülebilir" dedi.

 • 29.06.2020 29 Haz 13:35 Veterinerlerden Kurban Bayramı için pandemi uyarısı

  Veterinerlerden Kurban Bayramı için pandemi uyarısı İstanbul Veteriner Hekimler Odası Başkanı Prof. Dr. Murat Arslan, vatandaşların kurbanlık satın almak için çok sayıdaki kurban satış alanını ziyareti, kurbanlığın kesimi ve ihtiyaç sahiplerine dağıtımı sırasında önemli bir insan trafiği oluşacağını, bu hareketliliğin de Kovid-19'un...

Advertisement