SON DAKİKA MURAT KARAHAN HABERLERİ

Son Dakika Murat Karahan Haberleri

 • 18 Mart 2019 13:04 İtalyan Eleştirmenden Dob'un İtalyan Eleştirmenden Dob'un "Turandot"Una Tam Not Stinchelli, DOB Genel Müdürü tenor Murat Karahan'ın başrolünü oynadığı Turandot eserini izlediğini ve çok beğendiğini belirterek, "Büyük bir prodüksiyon olmuş
 • 15 Mart 2019 12:13 Çin Prensesi Turandot 20 Yıl Sonra Başkentte Çin Prensesi Turandot 20 Yıl Sonra Başkentte Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü Murat Karahan, yarın akşam Ankara prömiyeri yapılacak eserin genel provası öncesinde AA muhabirine açıklamalarda bulundu
 • 28 Şubat 2019 01:04 Ayşe Opereti Ayşe Opereti "Perde" Dedi "Hedef, Türk operası markasını yaratmak"Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü tenor Murat Karahan, çok güzel bir temsil olduğunu belirterek, duyduğu mutluluğu ve heyecanı dile getirdi
 • 28 Şubat 2019 00:00 Ayşe Opereti "Perde" Dedi "Hedef, Türk operası markasını yaratmak"Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü tenor Murat Karahan, çok güzel bir temsil olduğunu belirterek, duyduğu mutluluğu ve heyecanı dile getirdi
 • 26 Şubat 2019 11:15 Karahan, Opera Tadında Türküler Söyleyecek Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü tenor Murat Karahan, türkü konserlerinde müzikseverlerle buluşacak.
 • 09 Şubat 2019 11:10 İstanbul ve İzmir'de Yeni Sanat Mekanları Seyirciyi Kucaklayacak İstanbul ve İzmir'de Yeni Sanat Mekanları Seyirciyi Kucaklayacak Devlet Opera ve Balesi (DOB) Genel Müdürü, tenor Murat Karahan, İzmir'deki Bornova Kültür Merkezi inşaatının bittiğini, gelecek ay itibariyle İzmir Devlet Opera ve Balesi temsillerinin yeni merkezde yapılacağı müjdesini verdi.
 • 06 Şubat 2019 23:05 Troya Başkentlilerle 4'üncü Kez Buluştu Proje üretimi ve sanat yönetmenliğini ünlü tenor, Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü Murat Karahan'ın üstlendiği, bestesi Bujor Hoinic'e, librettosu Artun Hoinic'e, rejisörlüğü Recep Ayyılmaz'a, koreografisi Volkan Ersoy'a ait Troya, orkestra şefi, besteci Hoinic'in yönetiminde sanatseverlerin beğenisine sunuldu
 • 27 Aralık 2018 12:25 Aa'nın "Yılın Fotoğrafları" Oylaması Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü Murat Karahan, Anadolu Ajansının (AA) "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katılarak 3 fotoğraf için oy kullandı.
 • 24 Aralık 2018 00:08 "Murat Karahan'la Zeki Müren Şarkıları" albüm oldu Limak Vakfı tarafından kurulan Limak Filarmoni Orkestrası'nın çok sesli müziği geniş kitlelere yayma hedefiyle 2017 yılında Anadolu'da çıktığı müzik yolculuğu, "Murat Karahan'la Zeki Müren Şarkıları" ismiyle CD'ye dönüştürüldü.
 • 21 Aralık 2018 12:50 Limak Orkestrası'nın "Murat Karahan'la Zeki Müren Şarkıları" Sanatseverlerle Buluşuyor Limak Vakfı tarafından kurulan Limak Filarmoni Orkestrası'nın "Murat Karahan'la Zeki Müren Şarkıları" albümü, sanatseverlerle buluşuyor.
 • 21 Aralık 2018 12:41 Limak Filarmoni Orkestrası'ndan Limak Filarmoni Orkestrası'ndan "Zeki Müren Şarkıları" Albümü Limak Filarmoni Orkestrası'nın "Murat Karahan'la Zeki Müren Şarkıları" Albümü sanatseverlerle buluştu.
 • 10 Kasım 2018 00:01 Troya, Dünya Prömiyerini Yaptı Troya, Dünya Prömiyerini Yaptı Proje yaratıcılığını ve sanat yönetmenliğini ünlü tenor, Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü Murat Karahan'ın üstlendiği, bestesi Bujor Hoinic, librettosu Artun Hoinic, rejisörlüğü Recep Ayyılmaz ve koreografisi Volkan Ersoy'a ait Troya, opera ve balenin iç içe geçtiği büyük bir sahne şovuyla sanatseverlerin karşısına çıktı
 • 09 Kasım 2018 23:48 Troya, Dünya Prömiyerini Yaptı Proje yaratıcılığını ve sanat yönetmenliğini ünlü tenor, Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü Murat Karahan'ın üstlendiği, bestesi Bujor Hoinic, librettosu Artun Hoinic, rejisörlüğü Recep Ayyılmaz ve koreografisi Volkan Ersoy'a ait Troya, opera ve balenin iç içe geçtiği büyük bir sahne şovuyla sanatseverlerin karşısına çıktı
 • 08 Kasım 2018 15:08 2018 Troya Yılı Muhteşem Bir Sahne Gösterisi İle Taçlanıyor 2018 Troya Yılı Muhteşem Bir Sahne Gösterisi İle Taçlanıyor Devlet Tiyatroları Genel Müdürü ve Genel Sanat Yönetmeni Mustafa Kurt ile Devlet Opera ve Balesi Genel Müdür ve Genel Sanat Yönetmeni Murat Karahan ilk kez aynı sahneyi paylaşıyor.
 • 08 Kasım 2018 09:54 Yıldız"Ları Buluşturacak Troya İçin Geri Sayım Başladı Devlet Opera ve Balesinin (DOB) yeni sezondaki en iddialı eserlerinden, tenor Murat Karahan, balet Tan Sağtürk, modacı Atıl Kutoğlu gibi yıldız isimleri bir araya getiren Troya, dünya prömiyerini yapacak.
 • 26 Ekim 2018 12:53 Oğuzeli Meslek Yüksekokulu'nda Oryantasyon Eğitimi Oğuzeli Meslek Yüksekokulu'nda Oryantasyon Eğitimi Üyesi Murat Karahan "Oğuzeli Meslek Yüksekokulu olarak bizlerin amacı siz öğrencilerimizin buradan en iyi eğitimi alarak mezun olmanızdır
 • 29 Ağustos 2018 01:21 Çeşme'de Çeşme'de "Sanat Güneşi" Gecesi Sanat Yönetmenliğini Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü tenor Murat Karahan'ın yaptığı Limak Filarmoni Orkestrası, Çeşme Açıkhava Tiyatrosu'nda konser verdi.
 • 28 Ağustos 2018 23:51 Çeşme'de "Sanat Güneşi" Gecesi Sanat Yönetmenliğini Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü tenor Murat Karahan'ın yaptığı Limak Filarmoni Orkestrası, Çeşme Açıkhava Tiyatrosu'nda konser verdi.
 • 20 Ağustos 2018 00:13 Zeki Müren'in Unutulmaz Şarkıları Seslendirilecek Zeki Müren'in Unutulmaz Şarkıları Seslendirilecek Murat Karahan'ın sanat yönetmenliğindeki orkestra, yaz turnesi kapsamında Ege sahillerini gezmeye hazırlanıyor…
 • 02 Temmuz 2018 10:55 İtalya'da Murat Karahan Rüzgarı Esiyor! İtalya'da Murat Karahan Rüzgarı Esiyor! TC Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Opera ve Balesi (DOB) Genel Müdürü dünyaca ünlü tenor Murat Karahan "Türk Operası'nı" İtalya'ya Taşıyor.
 • 14 Nisan 2018 23:50 Dha Yurt Bülteni-16 GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ-----------------------------------Kemal Kılıçdaroğlu'nun çıkışı-  Kalabalıktan detayKılıçdaroğlu'nun araca binmesiHaber- Kamera: Alparslan ÇINAR/ANTALYA-DHA)===============================================MUMF açılış konserini veren Matshikiza ve Karahan ikilisi büyülediMERSİN'de, bu yıl 17'ncisi düzenlenen Uluslararası Müzik Festivali'nin açılış konserinde sahne alan Pumeza Matshikiza ve Murat Karahan ikilisi, müzik severlere unutulmaz bir gece yaşattı
 • 14 Nisan 2018 23:12 17. Mersin Uluslararası Müzik Festivali Başladı 17. Mersin Uluslararası Müzik Festivali Başladı Mersin'de bu yıl 17'ncisi düzenlenen Uluslararası Müzik Festivali açılış konserinde, şef Antonio Pirolli yönetiminde Güney Afrikalı Pumeza Matshikiza ve Murat Karahan aynı sahneyi paylaştı.
 • 14 Nisan 2018 22:43 Mumf Açılış Konserini Veren Matshikiza ve Karahan İkilisi Büyüledi MERSİN'de, bu yıl 17'ncisi düzenlenen Uluslararası Müzik Festivali'nin açılış konserinde sahne alan Pumeza Matshikiza ve Murat Karahan ikilisi, müzik severlere unutulmaz bir gece yaşattı.
 • 14 Nisan 2018 22:41 Mersin Mumf Açılış Konserini Veren Matshikiza ve Karahan İkilisi Büyüledi Mersin Mumf Açılış Konserini Veren Matshikiza ve Karahan İkilisi Büyüledi Mumf açılış konserini veren Matshikiza ve Karahan ikilisi büyülediMERSİN'de, bu yıl 17'ncisi düzenlenen Uluslararası Müzik Festivali'nin açılış konserinde sahne alan Pumeza Matshikiza ve Murat Karahan ikilisi, müzik severlere unutulmaz bir gece yaşattı.
 • 14 Nisan 2018 22:29 Mumf Açılış Konserini Veren Matshikiza ve Karahan İkilisi Büyüledi MERSİN'de, bu yıl 17'ncisi düzenlenen Uluslararası Müzik Festivali'nin açılış konserinde sahne alan Pumeza Matshikiza ve Murat Karahan ikilisi, müzik severlere unutulmaz bir gece yaşattı.
 • 14 Nisan 2018 21:52 17. Mersin Uluslararası Müzik Festivali Başladı Mersin'de bu yıl 17'ncisi düzenlenen Uluslararası Müzik Festivali açılış konserinde, şef Antonio Pirolli yönetiminde Güney Afrikalı Pumeza Matshikiza ve Murat Karahan aynı sahneyi paylaştı.
 • 12 Nisan 2018 12:13 Soprano Matshikiza, Mersin'de Sanatseverlerin Karşısına Çıkacak MERSİN'de Sanat Etkinlikleri Derneği ev sahipliğinde düzenlenecek 17'nci Mersin Uluslar arası Müzik Festivali'nde 'Günümüzün en heyecan verici yeni operatik seslerinden biri' olarak tanımlanan soprano Pumeza Matshikiza, Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü tenor Murat Karahan ile birlikte...
 • 09 Nisan 2018 16:34 Opera'nın Genç Yıldızı Pumeza Matshikiza, 14 Nisan'da Mersin'de Opera'nın Genç Yıldızı Pumeza Matshikiza, 14 Nisan'da Mersin'de Pumeza Matshikiza 14 Nisan'da 17. Mersin Uluslararası Müzik Festivali'nin açılış konserinde şef Antonio Pırolli yönetimindeki MDOB orkestrası eşliğinde tenor Murat Karahan'ın da solist olarak yer alacağı açılış konserinde müzik severlerle buluşacak.
 • 19 Mart 2018 17:57 Rektör Gür'den Öğrenci Evine Ziyaret Rektör Gür'den Öğrenci Evine Ziyaret Murat Karahan ile okulla ilgili fikir alışverişinde bulunan Rektör Gür, Meslek Yüksekokulunu gezerek, yapılan çalışmalar, yapılması planlanan faaliyetler ile okulun akademik ve sosyal gelişimi hakkında bilgi aldı
 • 19 Mart 2018 13:41 Türk Operası İçin Yol Haritası Belirlenecek Türk Operası İçin Yol Haritası Belirlenecek Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü ve Genel Sanat Yönetmeni Murat Karahan, Türkiye'nin zengin kültüründen unsurlar içeren yeni opera ve bale eserlerinin üretilmesi gerektiğini belirterek, Türk eseri üretimi konusunda bir yol haritası belirleneceğini bildirdi.
 • 19 Mart 2018 12:49 Türk Operası İçin Yol Haritası Belirlenecek Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü ve Genel Sanat Yönetmeni Murat Karahan, Türkiye'nin zengin kültüründen unsurlar içeren yeni opera ve bale eserlerinin üretilmesi gerektiğini belirterek, Türk eseri üretimi konusunda bir yol haritası belirleneceğini bildirdi.
 • 15 Mart 2018 11:42 Doktorlar, Limak Filarmoni Orkestrası'yla Eğlendi Sağlık sektörünün önde gelen kuruluşlarından Güven Sağlık Grubu, 45. yılını ve 14 Mart Tıp Bayramı’nı dünyaca ünlü tenor Murat Karahan’ın sanat yönetmeliğindeki Limak Filarmoni Orkestrası konseriyle kutladı.
 • 22 Ocak 2018 12:34 Söyleşi - Karahan: Türk Sanatçı Olarak Ülkemi Bolşoy'da Temsil Etmek Çok Büyük Bir Mutluluk Dünyaca ünlü Bolşoy tiyatrosunda bir haftada iki farklı oyunda dört kez başrolde oynayacak olan Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü Murat Karahan, "Bolşoy'da bir Türk sanatçı olarak ülkemi burada temsil etmek çok büyük bir mutluluk" dedi.
 • 09 Ocak 2018 21:38 Eskişehir'de Zeki Müren Konseri Eskişehir'de Zeki Müren Konseri Eskişehir'de Zeki Müren konseriEskişehir'de düzenlenen konserde Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü Murat Karahan, Zeki Müren'in şarkılarını seslendirdi.
 • 09 Ocak 2018 21:32 Eskişehir'de Zeki Müren Konseri ESKİŞEHİR'de düzenlenen konserde Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü Murat Karahan, Zeki Müren'in şarkılarını seslendirdi.
 • 09 Ocak 2018 21:07 Soma Maden Faciası Davasında Yeniden Yargılama Başladı Görüntü dökümü: --------------------------Hastane girişi-Hastane koridoru-Hastanın yatan serviste görüntüleri-Hastadan görüntü-Hastanın oğlu Vedat Doğanoğlu ile röportaj-Hasta yakınları tarafından çekilen görüntüler-Genel ve detayHaber-Kamera: Burak EMEK/DİYARBAKIR,============================================Eskişehir'de Zeki Müren konseri Eskişehir'de düzenlenen konserde Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü Murat Karahan, Zeki Müren'in şarkılarını seslendirdi
 • 09 Ocak 2018 17:22 Eskişehir'de Zeki Müren Konseri ESKİŞEHİR'de düzenlenen konserde Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü Murat Karahan, Zeki Müren'in şarkılarını seslendirdi.
 • 03 Ocak 2018 15:38 Çocuklar Duymasın'dan Tanıdığımız Nejat Birecik, Devlet Tiyatroları Görevinden Alındı Çocuklar Duymasın'dan Tanıdığımız Nejat Birecik, Devlet Tiyatroları Görevinden Alındı Öte yandan, boş bulunan DOB Genel Müdürlüğü görevi ise tenor Murat Karahan'a verildi
 • 03 Ocak 2018 11:44 Dt ve Dob'da Görev Değişimi Devlet Opera ve Balesi (DOB) Genel Müdürlüğü görevine de ünlü tenor Murat Karahan atandı
 • 23 Aralık 2017 12:29 Diyarbakır'da Filarmoni Kuyruğu Sanat yönetmenliğini tenor Murat Karahan'ın yaptığı konserde izleyiciler, konser öncesi giriş kapısında uzun kuyruk oluşturdu
 • 23 Aralık 2017 11:41 Diyarbakır'da Filarmoni Kuyruğu Diyarbakır'da Filarmoni Kuyruğu Sanat yönetmenliğini tenor Murat Karahan'ın yaptığı konserde izleyiciler, konser öncesi giriş kapısında uzun kuyruk oluşturdu
 • 23 Aralık 2017 11:31 Diyarbakır'da Filarmoni Kuyruğu Diyarbakır'da Filarmoni Kuyruğu Sanat yönetmenliğini tenor Murat Karahan'ın yaptığı konserde izleyiciler, konser öncesi giriş kapısında uzun kuyruklar oluşturdu
 • 23 Aralık 2017 00:32 Limak Filarmoni Orkestrası Diyarbakır'da Limak Filarmoni Orkestrası Diyarbakır'da Sanat yönetmenliğini tenor Murat Karahan'ın yaptığı Limak Filarmoni Orkestrası, Dicle Üniversitesi Kongre Merkezi'nde konser verdi
 • 22 Aralık 2017 23:57 Limak Filarmoni Orkestrası Diyarbakır'da Sanat yönetmenliğini tenor Murat Karahan'ın yaptığı Limak Filarmoni Orkestrası, Dicle Üniversitesi Kongre Merkezi'nde konser verdi
 • 22 Aralık 2017 11:14 Annesinin Sözüyle Ünlü Tenorlardan Biri Oldu Annesinin Sözüyle Ünlü Tenorlardan Biri Oldu Çocukken eski bakanlardan dayısı İsmet Sezgin'e özenerek siyasetçi olmanın hayalini kuran ancak annesinin ısrarıyla müzik eğitimi alan tenor Murat Karahan, dünyanın en önemli sanatçılarından biri haline geldi.
 • 22 Aralık 2017 11:08 Annesinin Sözüyle Ünlü Tenorlardan Biri Oldu Çocukken eski bakanlardan dayısı İsmet Sezgin'e özenerek siyasetçi olmanın hayalini kuran ancak annesinin ısrarıyla müzik eğitimi alan tenor Murat Karahan, dünyanın en önemli sanatçılarından biri haline geldi.
 • 19 Aralık 2017 23:38 Limak Filarmoni Orkestrası, Gaziantep'te Limak Filarmoni Orkestrası, Gaziantep'te Gaziantep Üniversitesi Mavera Kongre Merkezi'nde düzenlenen konserde Sanat yönetmenliğini tenor Murat Karahan'ın yaptığı Limak Filarmoni Orkestrası, Zeki Müren'in sevilen 16 parçasını seslendirdi
 • 19 Aralık 2017 22:51 Limak Filarmoni Orkestrası Gaziantep'te Limak Filarmoni Orkestrası Gaziantep'te Gaziantep Üniversitesi Mavera Kongre Merkezi'nde düzenlenen konserde Sanat yönetmenliğini tenor Murat Karahan'ın yaptığı Limak Filarmoni Orkestrası, Zeki Müren'in sevilen 16 parçasını seslendirdi
 • 07 Aralık 2017 06:17 Limak Filarmoni Orkestrası'ndan Limak Filarmoni Orkestrası'ndan "Zeki· Müren Şarkıları" Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde şef Rengim Gökmen'in yönettiği "Zeki Müren Şarkıları" adlı konserde orkestraya eşlik eden tenor Murat Karahan, "Sanat Güneşi"nin sevilen ve unutulmayan eserlerini seslendirdi
 • 07 Aralık 2017 05:09 Limak Filarmoni Orkestrası'ndan "Zeki· Müren Şarkıları" Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde şef Rengim Gökmen'in yönettiği "Zeki Müren Şarkıları" adlı konserde orkestraya eşlik eden tenor Murat Karahan, "Sanat Güneşi"nin sevilen ve unutulmayan eserlerini seslendirdi