2020'de İYİ Parti'den istifa eden İsmail Koncuk, yeniden partiye katıldı - Son Dakika

2020'de İYİ Parti'den istifa eden İsmail Koncuk, yeniden partiye katıldı

25.05.2022 11:19
2020'de İYİ Parti'den istifa eden İsmail Koncuk, yeniden partiye katıldı

Eylül 2020'de İYİ Parti'den istifa eden Adana milletvekili İsmail Koncuk, yeniden partiye katıldı. Koncuk'un yeniden katılmasıyla İYİ Parti'nin Meclis'teki sandalye sayısı 37'ye yükseldi.

İYİ Parti'de 2. olağan kurultayda "parti içindeki bir yapının Genel İdare Kurulu (GİK) üyeliği seçimi için delegelere 'oy verilmeyecekler' listesi gönderdiği" iddiaları sonrası başlayan tartışmada, Adana milletvekili İsmail Koncuk, 16 Kasım 2020'de partisinden istifa etti. Ümit Özdağ ile Zafer Partisi'nin kuruluş sürecinde yer alan Koncuk, genel sekreterlik görevini de üstlendi. Koncuk, 3 Ara 2021'de bu görevinden, 7 Nisan'da da "Birkaç kişi ile çıktığımız bu yolda, bu yönetim anlayışı ile maalesef daha ileri gidebilmek mümkün görünmüyor" diyerek Zafer Partisi'nden istifa etti.

GRUP TOPLANTISINA EŞİYLE KATILAN KONCUK: KİŞİSEL HATALAR OLABİLİR

Gerçek Gündem'de yer alan habere göre, Koncuk bugün yeniden İYİ Parti saflarına katıldı. Grup toplantısına eşi ile katılan Koncuk, "Kişisel hatalar olabilir" değerlendirmesini yaptı. Akşener, grup toplantısında Koncuk'a parti rozetini taktı. Akşener, Koncuk'un eşine de teşekkür ederek "Ne varsa kadınlarda var. Bundan sonra bütün erkek arkadaşlarımızın eşleri ile devam edeceğim işlere. Hanımefendilere sesleniyorum, direkt bana ulaşacaksınız beraber halledeceğiz ne varsa."

YORUMLAR
500
İYİ Parti'den bir istifa daha İYİ Parti'den bir istifa daha Akşener'in Dinlediği Genç: 'Bir Gün, Dışarıda Bana Saldıran Bir Adamın, Serbest Bir Şekilde Gezmeyeceğini Bildiğim Bir Ülkede Kendimi Görmek... Akşener'in Dinlediği Genç: 'Bir Gün, Dışarıda Bana Saldıran Bir Adamın, Serbest Bir Şekilde Gezmeyeceğini Bildiğim Bir Ülkede Kendimi Görmek...

Son Dakika Politika 2020'de İYİ Parti'den istifa eden İsmail Koncuk, yeniden partiye katıldı - Son Dakika


Advertisement