AK Parti'de seçim işlerinde ve 5 ilde yeni atamalar yapıldı - Son Dakika

AK Parti'de seçim işlerinde ve 5 ilde yeni atamalar yapıldı

01.03.2023 23:07

AK Parti'de Erzurum, Gümüşhane, Giresun, Kocaeli ve Mersin il başkanlıklarına atama yapılırken, Genel Merkez'de Seçim İşleri Başkan Yardımcılığı'nda da 6 yeni isim görevlendirildi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, "Seçim işleri ekibimizi daha da güçlendirdik." ifadelerini kullandı.

AK Parti'de Seçim İşleri Başkan Yardımcılığına ve 5 ilin başkanlığına yeni atamalar gerçekleşti. Atamalar, AK Parti'nin sosyal medya hesaplarından duyuruldu.

"SEÇİM EKİBİMİZİ DAHA DA GÜÇLENDİRDİK"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz, konuyla ilgili açıklamasında "Seçim işleri ekibimizi daha da güçlendirdik." ifadesini kullandı. Yavuz, daha önce belirlenen 9 kişiye ilaveten 6 kişinin daha Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oluruyla Seçim İşleri Başkan Yardımcısı olarak göreve başladığını bildirdi.

SEÇİM İŞLERİNE 6 YENİ İSİM

Buna göre Seçim İşleri Başkan Yardımcılığı görevini Harun Tüfekçi, Yusuf Başer, Bülent Yağmur, Serpil Kavrak, Ahmet Özdemir, Nureddin Çelik, Sabri Öztürk, Gülay Sabancı ve Muhammet Fatih Toprak'la beraber, Hakan Çavuşoğlu, Recep Özel, Mahmut Atilla Kaya, İshak Gazel, Oğuzhan Kaya ve Mehmet Ali Özkan yürütecek.

5 İLE YENİ BAŞKAN

Partinin Erzurum, Gümüşhane, Giresun, Kocaeli ve Mersin il başkanlıklarına atama yapıldı. AK Parti Teşkilat Başkanlığı sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onayıyla Erzurum İl Başkanlığına İbrahim Küçükoğlu, Gümüşhane İl Başkanlığına Mehmet Emin Erdoğdu, Giresun İl Başkanlığına Mete Bahadır Yılmaz, Kocaeli İl Başkanlığına Şahin Talus ve Mersin İl Başkanlığına Adem Aldemir'in atandığı belirtildi. Açıklamada, bu illerde görev yapan eski il başkanlarına bugüne kadar gösterdikleri özverili çalışma ve gayretleri dolayısıyla teşekkür edildi, yeni il başkanlarına da başarılar dilendi.

Kaynak: AA
YORUMLAR (3)
  • sait acar: Türkiye'de siyaset,kokuşmuştur.biz insanoğlu halâ bunlara tapar gibiyiz.Bırakın bu işlerle uğraşanların peşini.Hangi parti olursa olsun.Bu ülkenin,dürüst ve namuslu insanlara ihtiyacı var. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Abuzer Yavuz: Allah tan korkun millet ağlıyor Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • dilara haroğlu: Seçim ekibinizi güçlendirin kesinlikle, çok daha fazla kişiye ihtiyacınız olacak ?? Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Politika AK Parti'de seçim işlerinde ve 5 ilde yeni atamalar yapıldı - Son Dakika


Advertisement