AK Parti'li Aydemir, İmran Kılıç için başsağlığı diledi - Son Dakika

AK Parti'li Aydemir, İmran Kılıç için başsağlığı diledi

19.11.2021 12:59
AK Parti'li Aydemir, İmran Kılıç için başsağlığı diledi

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, vefat eden AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç için başsağlığı diledi.

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, vefat eden AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç için başsağlığı diledi.

Aydemir, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç'ın vefatına ilişkin, "Parlamentonun çok saygın bir ismini kaybettik. İmran Kılıç Hocamız, müstesna bir simaydı. 7 yıl beraber çalıştık. Her haliyle kendisinden istifade ediyorduk. Kaybı da o nispette daha acı verir oldu bizim için." diye konuştu.

İmran Kılıç için TBMM'de cenaze töreni düzenlendiğini belirten Aydemir, "Eskiye dönük bütün konuşmalarına bakın, herkes iyi olsun diye bir gayreti vardı. Ülkemiz, vatanımız çok daha müreffeh kalsın diye bir gayreti vardı. Dolayısıyla herkes üzüldü. Bütün parti mensuplarının iştiraki de söz konusuydu." ifadelerini kullandı.

Aydemir, İmran Kılıç'a Allah'tan rahmet diledi.

Eski milletvekillerinden Ortadoğu Gazetesi yazarı İlhan Darendelioğlu'nun 19 Kasım 1979'da vatan hainleri tarafından şehit edildiğini anımsatan Aydemir, "Bugün PKK, o gün başka bir isimdeydiler. İlhan Darendelioğlu'nun etrafı aydınlatmasından rahatsız oldular." dedi.

AK Parti'li Yağcı, Bilecik'in fetih yıl dönümü için pilav dağıttı AK Parti'li Yağcı, Bilecik'in fetih yıl dönümü için pilav dağıttı AK Parti'li Canbey, Kılıçdaroğlu'nu iddiaları nedeniyle eleştirdi Açıklaması AK Parti'li Canbey, Kılıçdaroğlu'nu iddiaları nedeniyle eleştirdi Açıklaması İkra Kolejinde bilim şenliği düzenlendi İkra Kolejinde bilim şenliği düzenlendi
Kaynak: AA

Son Dakika Politika AK Parti'li Aydemir, İmran Kılıç için başsağlığı diledi - Son Dakika


Advertisement