Akşit: AK Parti, Kadını, Toplumun En Değerli Unsurlarından Bir Tanesi Olarak Görmektedir" - Son Dakika
Politika

Akşit: AK Parti, Kadını, Toplumun En Değerli Unsurlarından Bir Tanesi Olarak Görmektedir"

Akşit: AK Parti, Kadını, Toplumun En Değerli Unsurlarından Bir Tanesi Olarak Görmektedir"

AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Güldal Akşit, "AK Parti, kadını toplumda figüran olarak değil, toplumun en değerli unsurlarından bir tanesi olarak görmektedir" dedi.

08.01.2012 20:00
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Güldal Akşit, "AK Parti, kadını toplumda figüran olarak değil, toplumun en değerli unsurlarından bir tanesi olarak görmektedir" dedi.

AK Parti Kadın Kolları Aydın İl Başkanlığı 3. Olağan Kongresi Aydın Atatürk Spor Salonu'nda yapıldı.

Akşit, kongrede yaptığı konuşmada, AK Parti'nin kadınları toplumda hak ettiği yere getirmek için politikalar ürettiğini belirterek, "Şu an mecliste bulunan 78 kadın milletvekilinden 46'sı AK Partili milletvekilidir. Bu bizim için yeterli değil elbette. Türkiye nüfusunun yarısını teşkil eden kadınlarımızın hak ettiği yerlere gelmesi için AK Parti olarak çalışıyoruz" diye konuştu.

AK Parti'nin kadını toplumda figüran olarak değil, toplumun en değerli unsurlarından biri olarak gördüğünü ifade eden Akşit, parti olarak kadınlara çok büyük önem verdiklerini söyledi.

Akşit, kongrenin geleceğin Türkiyesine ışık ve umut olacağını kaydederek, "Sizlerin çalışmalarıyla ülkemiz, itibarına biraz daha itibar katacaktır" dedi.

Tek listeyle yapılan seçimde mevcut başkan Demet Pilevneli yeniden başkanlığa seçildi.

Yeni yönetim kurulunda Alev Oya Özüer, Gülhis Yörük, Gönül Seçim, Mehtap Gülşen, Sevil Öztürk, Şenay Ünal, Nural Türkmen Alp, Arife Şahingöz ve Filiz Aktemur yer aldı.

- AYDIN

Kaynak: AA

Son Dakika Politika Akşit: AK Parti, Kadını, Toplumun En Değerli Unsurlarından Bir Tanesi Olarak Görmektedir' - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Kayseri'de Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Operasyonu: 28 Kişiye İşlem Yapıldı
  09:17 Kayseri'de Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Operasyonu: 28 Kişiye İşlem Yapıldı

  Kayseri'de Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Müdürlüğü ekipleri tarafından 15-21 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen operasyonlarda, 4 adet cep telefonu, 3 adet sahte çek, 65 bin 200 dal doldurulmuş makaron, 10 kilogram nargile tütünü, 1 adet antitank lav silahı, 1 adet el bombası, 9 adet ruhsatsız tabanca, 3 adet ruhsatsız tüfek, 3 adet tarihi eser niteliğinde tüfek, 69 adet farklı çap ve markalarda fişek, 231 adet çeşitli dönemlere ait sikke, 12 adet çeşitli dönemlere ait kılıç, 43 adet mızrak ve ok ucu, 2 adet taş sütun, 1 adet İslami döneme ait miğfer takımı, 76 adet tarihi eser niteliği taşıyan obje ve 5 adet el telsizi ele geçirildi. Ayrıca, aranan şahıslar çerçevesinde 21 kişi yakalandı ve toplam 13 olayda 28 şahsa işlem yapılarak, şahıslar adli makamlara sevk edildi.

 • Nevşehir'de Seçim Sonrası Pompalı Tüfekle Kutlama
  09:15 Nevşehir'de Seçim Sonrası Pompalı Tüfekle Kutlama

  Nevşehir'de yapılan seçimler sonrası desteklediği adayın kazanması üzerine bir kişi pompalı tüfekle rast gele ateş açarak kutlama yaptı. Olay cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

 • Akçakoca Köylere Hizmet Götürme Birliği'nin 2024 yılı Nisan ayı olağan genel kurulu yapıldı
  09:06 Akçakoca Köylere Hizmet Götürme Birliği'nin 2024 yılı Nisan ayı olağan genel kurulu yapıldı

  Köylere Hizmet Götürme Birliği'nin 2024 yılı Nisan ayı olağan genel kurulu Akçakoca'da gerçekleştirildi. Kaymakam ve ilçe protokolünün katılımıyla yapılan genel kurulda, ilçede yapılan çalışmalar ele alındı ve muhtarların talepleri ve sorunları da dikkate alınarak 2024 yılı yatırım programı oluşturuldu.

 • Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır Türk Bayraklarıyla teşekkür turu attı
  09:06 Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır Türk Bayraklarıyla teşekkür turu attı

  Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır, Türk Bayraklarıyla ilçede teşekkür turu attı. Üstü açık otobüsle gerçekleştirilen tura, belediyenin tüm birim müdürleri ve her birimden üniformalarıyla temsili personel katıldı.

 • Kaynaşlı Belediye Başkanı Efdal Altundal, ilçe meydanında mevlid okuttu
  09:04 Kaynaşlı Belediye Başkanı Efdal Altundal, ilçe meydanında mevlid okuttu

  Kaynaşlı Belediye Başkanı Efdal Altundal, ilçe meydanında düzenlenen programa yoğun ilgi gösteren halka mevlid okuttu.

 • İçişleri Bakanı: BOZDOĞAN-28 Operasyonlarında 82 Mağara ve Sığınak İmha Edildi
  09:00 İçişleri Bakanı: BOZDOĞAN-28 Operasyonlarında 82 Mağara ve Sığınak İmha Edildi

  İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, 8 ilde gerçekleştirilen BOZDOĞAN-28 operasyonlarında, bölücü terör örgütü mensubu teröristlere ait 82 mağara, sığınak ve barınma alanının imha edildiğini açıkladı. Operasyonlarda çok sayıda silah, mühimmat ve patlayıcı madde ele geçirildi.

 • Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır Teşekkür Turu Attı
  08:57 Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır Teşekkür Turu Attı

  31 Mart Yerel Seçimlerinde yeniden Bahçelievler Belediye Başkanı seçilen Dr. Hakan Bahadır, Türk Bayraklarıyla ilçede teşekkür turu attı. Üstü açık otobüsle gerçekleştirilen tura, belediyenin tüm birim müdürleri ve her birimden üniformalarıyla temsili personel katıldı.

 • 8 ilde 'Bozdoğan-28' operasyonlarında 82 mağara, sığınak ve barınma alanı imha edildi
  08:25 8 ilde 'Bozdoğan-28' operasyonlarında 82 mağara, sığınak ve barınma alanı imha edildi

  Bölücü Terör Örgütü mensubu teröristlerin bahar aylarında kırsalda eylem yapmak amacıyla sakladıkları silah, mühimmat ve patlayıcıların imha edilmesine yönelik düzenlenen 'Bozdoğan-28' operasyonlarında 82 mağara, sığınak ve barınma alanı yok edildi. Operasyonlarda çok sayıda silah ve patlayıcı madde ele geçirildi.

 • 8 ilde terör örgütüne ağır darbe! 82 mağara ve sığınak imha edildi
  08:11 8 ilde terör örgütüne ağır darbe! 82 mağara ve sığınak imha edildi

  8 ilde bölücü terör örgütü mensubu teröristlerin "bahar aylarında kırsalda eylem yapmak amacıyla mağara ve sığınaklara sakladıkları" çeşitli silah, mühimmat ve patlayıcıların yok edilmesine yönelik düzenlenen "Bozdoğan-28" operasyonlarında 82 mağara, sığınak ve barınma alanı imha edildi. Mağaralarda el yapımı patlayıcılar, yüzlerce mühimmat, pompalı tüfek ve kilolarca amonyum nitrat ile C4 patlayıcı ele geçirildi.


Advertisement