Bahçeli: "Sayın Cumhurbaşkanı terörle mücadelede kararlı duruşunu devam ettiriyor" - Son Dakika

Bahçeli: "Sayın Cumhurbaşkanı terörle mücadelede kararlı duruşunu devam ettiriyor"

25.05.2022 00:58
Bahçeli: "Sayın Cumhurbaşkanı terörle mücadelede kararlı duruşunu devam ettiriyor"

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Sayın Cumhurbaşkanı terörle mücadelede kararlı duruşunu devam ettiriyor.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Sayın Cumhurbaşkanı terörle mücadelede kararlı duruşunu devam ettiriyor. İnşallah yurt içi ve yurt dışında Türkiye'yi yıllardır meşgul eden terörizmin kökünü kazıyacaktır" dedi.

Bahçeli, MHP Grup Toplantısı sonrasında gazetecilerin, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın terör örgütünün saldırılarına karşı operasyon yapılabileceği ve bunun da MGK'da karar alınabileceği açıklamalarına yönelik sorusunu cevapladı. Bahçeli, "Sayın Cumhurbaşkanı terörle mücadelede kararlı duruşunu devam ettiriyor. İnşallah yurt içi ve yurt dışında Türkiye'yi yıllardır meşgul eden terörizmin kökünü kazıyacaktır. Ben kendisine başarılar diliyorum. Milli Savunma Bakanı ve İçişleri Bakanı'nı kutluyorum" diye cevap verdi. - ANKARA

YORUMLAR
500
Bahçeli, MHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (1) Bahçeli, MHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (1) Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ABD Başkanı Biden'la telefon görüşmesinde iki ülke ilişkileri ele alındı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ABD Başkanı Biden'la telefon görüşmesinde iki ülke ilişkileri ele alındı Bahçeli: İdam ile İlgili Bir Kanun Teklifi Gelirse Seve Seve Destek Olacağız Bahçeli: İdam ile İlgili Bir Kanun Teklifi Gelirse Seve Seve Destek Olacağız
Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Bahçeli: 'Sayın Cumhurbaşkanı terörle mücadelede kararlı duruşunu devam ettiriyor' - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement