Bartın'da görev yapan gazeteciler Adalet Bakanı Yılmaz Tunç'u ziyaret etti - Son Dakika
Politika

Bartın'da görev yapan gazeteciler Adalet Bakanı Yılmaz Tunç'u ziyaret etti

Bartın\'da görev yapan gazeteciler Adalet Bakanı Yılmaz Tunç\'u ziyaret etti

Bartın'da görev yapan haber ajansı, yerel gazete ve internet haber sitesi temsilcileri Adalet Bakanı Yılmaz Tunç ile Ankara'da bir araya geldi. Bakan Tunç'un daveti ile gerçekleşen buluşmada, basın çalışanları talep ve önerilerini Bakan Tunç ile paylaştı. Bakan Tunç, ziyarete gelen gazeteciler arasında bulunan 3 muhtar adayına başarı diledi. Ziyarette Gündem Haber Ajansı isimli internet sitesinin sahibi olan ve Buğurlar Köyü Muhtar Adayı Mustafa Kurt tarafından özel olarak hazırlanmış, 100. Yıl logosu Bakan Tunç'a hediye edildi. Adalet Bakanı Tunç, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda gazetecilere teşekkür ederek, Bartın'da yürütülen çalışmalar ve projeler hakkında değerlendirmelerde bulundu.

15.02.2024 18:32  Güncelleme: 18:36
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Bartın'da görev yapan gazeteciler Adalet Bakanı Yılmaz Tunç'u ziyaret etti.

Bartın'da görev yapan haber ajansı, yerel gazete ve internet haber sitesi temsilcileri Adalet Bakanı Yılmaz Tunç ile Ankara'da bir araya geldi. Bakan Tunç'un daveti ile gerçekleşen buluşmada, basın çalışanları talep ve önerilerini Bakan Tunç ile paylaştı. Basın çalışanlarının talepleri ve gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan Bakan Tunç, Bartın'da yürütülen çalışma ve projeler hakkında gazetecilerin sorularına cevap verdi.

Bakan Tunç, ziyarete gelen gazeteciler arasında bulunan 3 muhtar adayı olduğunu öğrenince memnuniyetini belirterek muhtar adaylarına başarı diledi. Ziyarette Gündem Haber Ajansı isimli internet sitesinin sahibi olan ve Buğurlar Köyü Muhtar Adayı Mustafa Kurt tarafından özel olarak hazırlanmış, 100. Yıl logosu Bakan Tunç'a hediye edildi. Bakan Tunç, hediye için Gazeteci Mustafa Kurt'a teşekkür ederek, seçim çalışmalarında başarı diledi.

Adalet Bakanı Tunç, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ise ziyaret için gazetecilere teşekkür ederek, 'Güzel memleketimiz Bartın'da görev yapan basın mensubu arkadaşlarımızı Bakanlığımızda ağırladık. Şehrimizde yürüttüğümüz çalışmalar ve projeler başta olmak üzere yerel basınımızın talepleri hakkında ve gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunduk. Büyük bir özveri ve gayretle çalışan, güzel şehrimizin daha da gelişmesine katkı sunan basın mensuplarımıza ziyaretleri için teşekkür ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum" ifadelerine yer verdi. - BARTIN

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Bartın'da görev yapan gazeteciler Adalet Bakanı Yılmaz Tunç'u ziyaret etti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Kayseri'de yapılan operasyonda 455 adet suç unsuru ele geçirildi
  09:05 Kayseri'de yapılan operasyonda 455 adet suç unsuru ele geçirildi

  Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından düzenlenen operasyonda lav silahı, el bombası, ruhsatsız tabanca, tüfek, fişek, sikke, kılıç, mızrak, ok ucu, taş sütun, İslami Döneme ait miğfer takımı, tarihi eser niteliği taşıyan objeler ve el telsizi gibi toplamda 455 adet suç unsuru ve tarihi eser ele geçirildi. Operasyon sonucunda 1 kişi gözaltına alındı.

 • CHP'nin Yerel Yönetimler Çalıştayı Başlıyor
  09:01 CHP'nin Yerel Yönetimler Çalıştayı Başlıyor

  CHP'nin yerel yönetimler çalıştayı, parti genel merkezinde başlıyor. CHP'li belediye başkanları ve il örgütleri Genel Başkan Özgür Özel başkanlığında, Anıtkabir'i ziyaret edecek. Özel, çalıştayın açılışında konuşacak.

 • Seçimlerden önce söz vermişti: Belediye başkanı, mültecilere ait kaçak iş yerlerini kendi eliyle mühürledi
  08:34 Seçimlerden önce söz vermişti: Belediye başkanı, mültecilere ait kaçak iş yerlerini kendi eliyle mühürledi

  CHP'li Afyonkarahisar Belediyesi, kentte bulunan sığınmacıların ruhsatsız iş yerlerini mühürleme kararı aldı. Belediye Başkanı Burcu Köksal, zabıta ekiplerinin işlemlerini yerinde takip ederek dükkanları mühürledi ve mültecilerin iş yeri açmalarına engel olacağını, şehirden ayrılmaları için gerekenin yapılacağını ifade etti.

 • 08:13 "Mahzen-30" Operasyonlarında Organize Suç Örgütü Çökertildi

  Batman merkezli 8 ilde Jandarma tarafından düzenlenen 'Mahzen-30' operasyonlarında elebaşılığını Doğan Güney'in yaptığı (Yurt Dışı Firar) 'Odacılar' olarak bilinen Organize Suç Örgütü çökertildi. Operasyonlarda organize suç örgütünün yöneticilerinden Yonca Onat'ın da aralarında bulunduğu 34 şüpheli yakalandı. İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, operasyonun başarısını sosyal medya hesabından duyurdu.

 • Erzincan'da jandarma ekipleri bilgilendirme faaliyeti gerçekleştirdi
  07:38 Erzincan'da jandarma ekipleri bilgilendirme faaliyeti gerçekleştirdi

  Erzincan'ın Üzümlü ve Çayırlı ilçelerinde jandarma ekipleri, kadına yönelik şiddetin önlenmesi ve çevre kirliliği konularında bilgilendirme faaliyetleri gerçekleştirdi. Üzümlü'de 38 kadına KADES uygulaması hakkında bilgilendirme yapılırken, Çayırlı'da ise öğrencilere çevre kirliliği ve HAYDİ uygulaması hakkında bilgilendirme yapıldı.

 • Erzincan'da Güvenlik Kamerası Yaygınlaştırma Projesi
  07:36 Erzincan'da Güvenlik Kamerası Yaygınlaştırma Projesi

  Vali Hamza Aydoğdu başkanlığında, Belediye Başkanı Bekir Aksun, İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt, ilgili birim müdürleri ve mesleki oda yöneticilerinin katılımlarıyla 'Gözümüz Olun Projesi' ile ilgili toplantı yapıldı. Proje kapsamında, hırsızlık başta olmak üzere asayiş, terör ve genel güvenliğe ilişkin tüm olayların tespit ve aydınlatılması, hiçbir suçun faili meçhul kalmaması amacıyla; Erzincan'da faaliyet gösteren esnaflar, odalar ve STK'lar ile yeni yapı ruhsatı alan inşaatlarda kapalı devre güvenlik kamerasının yaygınlaştırılması amaçlanmaktadır.


Advertisement