Başkan Aydoğdu'dan AK Parti'ye Ziyaret - Son Dakika
Politika

Başkan Aydoğdu'dan AK Parti'ye Ziyaret

Başkan Aydoğdu\'dan AK Parti\'ye Ziyaret

Hakkari Gençlik ve Engelliler Derneği Başkanı Yavuz Aydoğdu ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Hakkari İl Başkanlığını ziyaret etti.

11.12.2018 10:28
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Hakkari Gençlik ve Engelliler Derneği Başkanı Yavuz Aydoğdu ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Hakkari İl Başkanlığını ziyaret etti.

AK Parti İl Başkanı Emrullah Gür ile görüşen Başkan Aydoğdu ve beraberindeki dernek üyeleri, engellilerin karşılaştığı genel sıkıntılar hakkında bilgi verdiler.

Başkan Gür ise, parti olarak her zaman engellilerin yanında olduklarını ve olmaya devam edeceklerini belirterek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ziyaretin ardından bir açıklama yapan Başkan Aydoğdu, "Engellilerin karşılaştığı bir takım genel sorunları Başkan Gür ile paylaştık. Bu arada Hakkari geneli için engelli kardeşlerimizin elektrik abonelerinden engelli tarifesi uygulaması için hükümetimizin EPDK'ya talimat vererek bu konuyla ilgili yardımcı olmalarını istedik. Ayrıca üyelerimize ve engelli kardeşlerimize ilgi ve alakalarından dolayı Başkan Gür'e nezaketlerden ötürü şükranlarımızı sunarız" dedi. - HAKKARİ

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Başkan Aydoğdu'dan AK Parti'ye Ziyaret - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement