Başkan Gök, AK Parti Kızılcahamam Kampına Katıldı - Son Dakika
Politika

Başkan Gök, AK Parti Kızılcahamam Kampına Katıldı

Başkan Gök, AK Parti Kızılcahamam Kampına Katıldı

Isparta Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök AK Parti 28. istişare ve değerlendirme toplantısına katıldı.

29.04.2019 14:26
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Isparta Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök AK Parti 28. istişare ve değerlendirme toplantısına katıldı.

AK Parti Genel Merkezi'nin düzenlediği 28. istişare ve değerlendirme toplantısına Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök de katıldı. Kızılcahamam'da 26-28 Nisan tarihlerinde düzenlenen 28. İstişare ve değerlendirme Toplantısı'na AK Parti İl Başkanları, İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, İl Genel Meclisi Başkanları ve İl İlçe Belde Belediye Başkanları katıldı. AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen kampa Genel Başkan yardımcıları ve Bakanların sunumlarının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşmasıyla son buldu. Belediye Başkanı Veli Gök, kampta birçok bakanla görüşürken, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ve Dış İşleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile sohbet etti. - ISPARTA

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Başkan Gök, AK Parti Kızılcahamam Kampına Katıldı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • TÜRK-BİR Başkanı Güven Arıklı, KKTC'nin tarihini Belçika'da anlattı
  20:05 TÜRK-BİR Başkanı Güven Arıklı, KKTC'nin tarihini Belçika'da anlattı

  Türk Birliği Dayanışma Derneği (TÜRK-BİR) Başkanı Prof. Dr. Güven Arıklı, Belçika'da Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) tarihiyle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Arıklı, Belçika'da Türkçe, Fransızca ve Flamanca yayın yapan medya kuruluşlarına KKTC hakkında bilgiler verdi. Ayrıca sivil toplum kuruluşları ve belediye başkanıyla da görüşmeler gerçekleştirdi. Arıklı, yaptığı konuşmada 20 Temmuz Barış Harekatı'nın 50. yıl dönümünü kutladıklarını ve bu tarihin önemini vurguladı.

 • İran'ın İsrail'e düzenlediği saldırıya tepki: 'Savaş istemiyoruz'
  20:00 İran'ın İsrail'e düzenlediği saldırıya tepki: 'Savaş istemiyoruz'

  İran'ın İsrail'e düzenlediği hava saldırısının ardından Türkiye ile sınırı bulunan Urmiye şehrinde yaşayanlar tedirgin. İranlılar, savaş istemediklerini ve demokratik bir şekilde yaşamak istediklerini belirtiyor.

 • Şebnem Bursalı'nın ıstakoz paylaşımı tartışma yarattı
  20:00 Şebnem Bursalı'nın ıstakoz paylaşımı tartışma yarattı

  Ak Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı'nın Monaco'da yediği ıstakozun fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşması partiyi karıştırdı. Bursalı, paylaşımının hatalı olduğunu ve tüm kamuoyundan özür dilediğini belirtti. Ayrıca, bu olayın Antalya'daki teleferik faciasını unutturmak için kullanıldığını da ifade etti.

 • Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, İran'ın İsrail'e hava saldırısının ardından ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken ile görüştü
  19:57 Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, İran'ın İsrail'e hava saldırısının ardından ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken ile görüştü

  Fidan, bölgedeki krizin tırmanma ve yayılma ihtimalinden endişe duyulduğunu vurguladı. İran'ın İsrail'e yönelik misilleme saldırısının ardından bölgedeki mevcut durum ele alındı. Fidan, krizin büyümemesi için ateşkes ilan edilmesi ve Gazze'ye kesintisiz insani yardım ulaştırılması gerektiğini belirtti.

 • Gercüş Belediye Başkanı Gündüz Günaydın mazbatasını aldı
  19:21 Gercüş Belediye Başkanı Gündüz Günaydın mazbatasını aldı

  Batman'da AK Parti'den Gercüş Belediye Başkanı seçilen Gündüz Günaydın, mazbatasını Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanı Gamze Göztepe Sunca'dan aldı. Günaydın, beraberinde AK Parti İlçe yönetimi ve Belediye Meclis üyeleri ile birlikte Gercüş Belediyesine geçti. Vatandaşlara hitap eden Günaydın, destek veren herkese teşekkür etti ve ilçenin beklentilerini karşılamak için çalışmaya devam edeceklerini belirtti.


Advertisement