Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Kızılcahamam haberleri, Kızılcahamam son dakika, son dakika Kızılcahamam

Son Dakika Kızılcahamam Haberleri

Son dakika Kızılcahamam haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son kızılcahamam haberleri anında burada.


 • 08:31 Yol Çalışmaları Nedeniyle Trafik Dikkatli Olunmalı

  Yol Çalışmaları Nedeniyle Trafik Dikkatli Olunmalı Kara yollarında yapılan bakım ve onarım çalışmaları sebebiyle birçok kesimde trafik akışı kontrollü olarak sağlanıyor. Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri önem taşıyor.

 • Dün Dün 18:34 Genç Kızılay Gönüllüleri Kızılcahamam Belediye Başkanı'nı ziyaret etti

  Genç Kızılay Gönüllüleri Kızılcahamam Belediye Başkanı'nı ziyaret etti Genç Kızılay Kızılcahamam temsilciliğine bağlı gönüllüler, Belediye Başkanı Süleyman Acar'ı ziyaret etti. Ziyarette, Genç Kızılay'ın Kızılcahamam'da yaptığı yardımlar ve geleceğe yönelik projeler hakkında fikir alışverişi yapıldı.

 • 03.12.2023 03 Ara 16:22 Engelliler Günü'nde Kızılcahamam'da temsili yemin töreni düzenlendi

  Engelliler Günü'nde Kızılcahamam'da temsili yemin töreni düzenlendi 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Kızılcahamam'da yaşayan engelli vatandaşlar için asker kınası yakılarak temsili yemin töreni düzenlendi. Programda engelli vatandaşlara askeri kıyafet giydirilerek önce kına merasimi yapıldı. Ardından yemin töreni yapılarak sonrasında asker eğlencesi gerçekleştirildi.

 • 02.12.2023 02 Ara 23:12 Yeniden Refah Partisi belediye başkan adaylarını tanıttı

  Yeniden Refah Partisi belediye başkan adaylarını tanıttı - Yeniden Refah Partisi belediye başkan adaylarını tanıttı Yeniden Refah Partisi 31 Mart yerel seçimlerinde il, ilçe ve belde başkan adaylarını düzenledikleri tanıtım toplantısıyla duyurdu.

 • 02.12.2023 02 Ara 15:04 Yeniden Refah Partisi belediye başkan adaylarını tanıttı

  Yeniden Refah Partisi belediye başkan adaylarını tanıttı Yeniden Refah Partisi 31 Mart yerel seçimlerinde il, ilçe ve belde başkan adaylarını düzenledikleri tanıtım toplantısıyla duyurdu.

 • 02.12.2023 02 Ara 08:31 Kara Yollarında Yavaş Gidilmesi Gerekiyor

  Kara Yollarında Yavaş Gidilmesi Gerekiyor Kara yollarında yapılan bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle sürücülerin yavaş gitmeleri ve trafik işaretlerine uymaları gerekmektedir. Birçok yol kesiminde kontrollü ulaşım sağlanmaktadır.

 • 01.12.2023 01 Ara 08:43 Kara Yollarında Yavaş Gidilmesi ve Trafik İşaretlerine Uyulması Gerekiyor

  Kara Yollarında Yavaş Gidilmesi ve Trafik İşaretlerine Uyulması Gerekiyor Kara yollarında yapılan bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle birçok kesimde yavaş gidilmesi ve trafik işaretlerine uyulması gerekmektedir. TEM Otoyolu, Anadolu Otoyolu, TAG Otoyolu ve diğer birçok yol kesiminde ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

 • 29.11.2023 29 Kas 15:19 Ankara'da Kadın Kooperatifleri İstişare Toplantısı Gerçekleşti

  Ankara'da Kadın Kooperatifleri İstişare Toplantısı Gerçekleşti Ankara'nın farklı ilçelerinde faaliyet gösteren kadın kooperatiflerinin başkanları ve yöneticileri Kızılcahamam'da bir araya geldi. Toplantıya Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız, İlçe Kaymakamı Nuri Mehmetbeyoğlu, Belediye Başkanı Süleyman Acar ve Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Cüneyt Özdemir de katıldı. Program, Kadın Kooperatif Korosu'nun konseriyle sona erdi.

 • 27.11.2023 27 Kas 08:39 Kara Yollarında Yavaş Gidilmesi ve Trafik İşaretlerine Uyulması Gerekiyor

  Kara Yollarında Yavaş Gidilmesi ve Trafik İşaretlerine Uyulması Gerekiyor Kara yollarında yapılan bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle birçok kesimde trafik akışı değişiklik göstermektedir. TEM Otoyolu, Kızılcahamam-Kahramankazan-Ankara yol, Bursa-İnegöl-Bozüyük yol, TAG Otoyolu, Trabzon-Gümüşhane yol, Muğla-Denizli yol, Konya-Afyonkarahisar yol, Elazığ-Malatya yol, Kastamonu-Tosya yol ve Niğde-Pozantı Otoyolu'nda yapılan çalışmalar sebebiyle sürücülerin yavaş gitmeleri ve trafik işaretlerine uymaları önem taşımaktadır.

 • 26.11.2023 26 Kas 18:54 Destici: 50+1'i bu sistemin olmazsa olmazı olarak görüyoruz

  Destici: 50+1'i bu sistemin olmazsa olmazı olarak görüyoruz BÜYÜK Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, "Biz, başkanlık sisteminin de devamından yanayız, 50+1'i de bu sistemin olmazsa olmazı olarak görüyoruz" dedi.

 • 26.11.2023 26 Kas 17:22 Milli Yol Partisi Seçimlere Kendi İsmi ve Adaylarıyla Katılacak

  Milli Yol Partisi Seçimlere Kendi İsmi ve Adaylarıyla Katılacak Milli Yol Partisi Genel Başkanı Remzi Çayır, yerel seçimlerde bütün seçim çevrelerinde kendi isim ve logosuyla ve kendi adaylarıyla milletin huzuruna çıkacaklarını açıkladı. Çayır ayrıca İsrail'in Filistin'e yönelik saldırılarına tepki göstererek, hükümetin ekonomi politikalarını eleştirdi.

 • 26.11.2023 26 Kas 13:59 Remzi Çayır'dan 50 Artı 1 Değişikliği Tepkisi: "Erdoğan'ın Amacı 2025 Bilemediniz 2026'da Bu Değişikliği Yaparak Milletin Huzuruna Yeniden...

  Remzi Çayır'dan 50 Artı 1 Değişikliği Tepkisi: 'Erdoğan'ın Amacı 2025 Bilemediniz 2026'da Bu Değişikliği Yaparak Milletin Huzuruna Yeniden... Milli Yol Partisi Genel Başkanı Remzi Çayır, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın cumhurbaşkanlığı seçiminde yüzde 50 artı 1 kuralının değiştirilmesi yönündeki açıklamasına ilişkin; “Yüzde 50 artı 1 Cumhurbaşkanlığı yönetim sisteminin temel ölçeği ve temel direği. Şimdi çıkmış diyor ki ‘Bu olmaz kimin eli kimin cebinde belli değil.’ Bizim cepte hiçbir el yok, bizim de kimsenin cebinde elimiz yok seninkini bilmiyorum. Bu hareketin mensuplarının cebinde kimsenin eli yok. Senin elin hangi cebe girdi onu bilmiyoruz. Sen biliyorsun demek ki bir şeyler yaşamış ki söylüyor. Bunun çözümün 50 artı 1’den vazgeçmek mi yoksa başka bir amacı mı var? Recep Tayyip Erdoğan’ın amacı 2025, bilemediniz 2026’da bu değişikliği yaparak milletin huzuruna yeniden Cumhurbaşkanı adayı olarak çıkmak. Yoksa millete daha demokratik bir anayasa yapayım, herkesin eşit olduğu bir anayasa yapayım, farklı insanları, toplumdaki farklı kültür ve anlayışların kendisine yer bulduğu bir anayasa yapayım diye bir kaygısı yok. Ne kaygısı var? Hükümeti nasıl devam ettiririm, iktidarı başkasına teslim etmeden devam edeyim...Kaygı bu. Şimdi MHP ile iş birliği yapıyor eğer şartlar değişirse HEDEP’le de iş birliği yapar. Ölçü bu. Yapmadı mı yaptı. Yarın da yapar" dedi.

 • 23.11.2023 23 Kas 11:32 Başkan Acar'dan 412 öğretmene mektup

  Başkan Acar'dan 412 öğretmene mektup Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla ilçede görev yapan 412 öğretmene mektup yazarak günlerini kutladı.

 • 23.11.2023 23 Kas 08:25 Kara Yollarında Yapım ve Bakım Çalışmaları Devam Ediyor

  Kara Yollarında Yapım ve Bakım Çalışmaları Devam Ediyor Karayollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor. Ümraniye-Şile yolunda köprü yapım çalışmaları nedeniyle sol şeritler trafiğe kapatıldı. Anadolu Otoyolu'nda Hamamçayı Köprüsü'ndeki hasar sebebiyle banket ve ilk şerit trafiğe kapatıldı. TAG Otoyolu'nda üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle şerit aktarımı yapılıyor. Konya-Antalya yolundaki Demirkapı Tünelleri'nde bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanıyor. Karabük-Kastamonu ve Beyşehir-Isparta yollarında yapım çalışmaları sebebiyle kontrollü ulaşım sağlanıyor. Yozgat-Sorgun-Akdağmadeni yolunda yapım çalışması dolayısıyla ulaşım iki yönlü sağlanıyor. Ordu-Giresun yolunda üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım iki yönlü sürdürülüyor. Pirahmet-Kale-Bayburt yolunda aydınlatma çalışması sebebiyle ulaşım kontrollü gerçekleştirilecek. Selçuk-Ortaklar-Aydın yolunda üstyapı yenileme çalışmaları devam ediyor.

 • 22.11.2023 22 Kas 01:02 Ankara'da yabancı uyrukluların yaşadığı dairede yangın çıktı

  Ankara'da yabancı uyrukluların yaşadığı dairede yangın çıktı Ankara'nın Kızılcahamam ilçesinde yabancı uyrukluların yaşadığı dairede çıkan yangın itfaiye ekiplerince söndürüldü. Yangında can kaybı yaşanmazken daire maddi hasar oluştu.

 • 22.11.2023 22 Kas 01:00 Kızılcahamam'daki ev yangını paniğe neden oldu

  Kızılcahamam'daki ev yangını paniğe neden oldu Ankara'nın Kızılcahamam ilçesinde yabancı uyrukluların yaşadığı dairede çıkan yangın itfaiye ekiplerince söndürüldü. Yangında can kaybı yaşanmazken daire maddi hasar oluştu.

 • 21.11.2023 21 Kas 23:55 Ankara Valisi Vasip Şahin, Kızılcahamam'da ziyaretlerde bulundu

  Ankara Valisi Vasip Şahin, Kızılcahamam'da ziyaretlerde bulundu Ankara Valisi Vasip Şahin, Kızılcahamam'da Kaymakam Nuri Mehmetbeyoğlu ve Belediye Başkanı Süleyman Acar'ı ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 • 20.11.2023 20 Kas 01:21 D100'de kar çilesi: Saatlerce mahsur kaldılar

  D100'de kar çilesi: Saatlerce mahsur kaldılar Kar trafiği kilitledi, vatandaşlar ihtiyaçlarını tahsis edilen kültür merkezinde giderebildi

 • 20.11.2023 20 Kas 01:14 Çerkeş'te Kar Yağışı ve Buzlanma Nedeniyle D100 Yolu Ulaşıma Kapandı

  Çerkeş'te Kar Yağışı ve Buzlanma Nedeniyle D100 Yolu Ulaşıma Kapandı Çankırı'nın Çerkeş ilçesinde kar yağışı ve buzlanma sonucu kayan araçlar sebebiyle D100 kara yolu ulaşıma kapandı. Saatlerce yolda mahsur kalan vatandaşlar dinlenme tesisinde ihtiyaçlarını giderebildi.

 • 19.11.2023 19 Kas 22:10 Kar Yağışı Nedeniyle D-100 Yolunda Ulaşım Aksadı

  Kar Yağışı Nedeniyle D-100 Yolunda Ulaşım Aksadı İstanbul istikametinde kar yağışı sebebiyle D-100 kara yolunda ulaşım aksayınca Çankırı'nın Çerkeş ilçesi ile Bolu'nun Gerede ilçeleri arasında trafik yoğunluğu oluştu. Karabük'ün Eskipazar ilçesinde de kar yağışı sonrası yoğun trafik nedeniyle uzun kuyruklar oluştu. Bazı vatandaşlar otellere yönelirken bazıları ise yolun açılmasını bekliyor. Kışlık lastiği olmayan araçların geçişine izin verilmediği belirtildi.

 • 19.11.2023 19 Kas 12:23 Ankara'da Kar Yağışı Etkili Oldu

  Ankara'da Kar Yağışı Etkili Oldu Ankara'da sabah saatlerinden itibaren hava sıcaklıklarındaki ani düşüşle birlikte kar yağışı etkili oldu. Özellikle Çankaya, Keçiören, Kızılcahamam, Çamlıdere ve Ayaş ilçelerinin yüksek kesimlerinde kar yağışı görüldü. Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre, kar yağışının gün içinde kent merkezinde de etkili olması bekleniyor.

 • 19.11.2023 19 Kas 11:59 Ankara'da kar yağışı başladı

  Ankara'da kar yağışı başladı Ankara'da kar yağışı başladı Ankara'da mevsimin ilk kar yağışı başladı.

 • 19.11.2023 19 Kas 09:09 Kara Yollarında Yavaş Gidilmesi ve Trafik İşaretlerine Uyulması Gerekiyor

  Kara Yollarında Yavaş Gidilmesi ve Trafik İşaretlerine Uyulması Gerekiyor Karayollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor. TAG Otoyolu'nun Toprakkale-Osmaniye kavşakları, Kuzey Marmara Otoyolu'nun Adapazarı-Akmeşe kavşakları, Çanakkale-İzmir devlet yolunun 47-49. kilometreleri, Kızılcahamam-Kahramankazan-Ankara yolunun 48-52. kilometreleri, Tokat-Sivas yolunun 35-38. kilometreleri, Bingöl-Karlıova yolunun 25-28, Çanakkale-Çan yolunun 9-11. kilometreleri, Zonguldak-Bartın il sınırı-Bartın-Kurucaşile yolunun 20-21. kilometreleri, Konya-Antalya yolundaki Demirkapı Tünelleri'nin Konya-Antalya istikameti ve Pınarbaşı-Gürün yolunun 12-18 ve 25-30. kilometrelerindeki yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanmaktadır.

 • 17.11.2023 17 Kas 13:35 Kızılcahamam Belediyesi, TROY Ödeme Yöntemi'ne Geçiyor

  Kızılcahamam Belediyesi, TROY Ödeme Yöntemi'ne Geçiyor Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, İsrail'e yapılan boykot protestosuna destek vererek, tesislerinde İsrail'e ait ürünlerin satılmayacağını açıkladı. Belediye, bu kararın bir parçası olarak tüm ödeme işlemlerinde yerli ve milli ödeme sistemi TROY'a geçme kararı aldı.

 • 17.11.2023 17 Kas 11:38 Kızılcahamam Belediyespor Efsaneler Buluşması

  Kızılcahamam Belediyespor Efsaneler Buluşması Kızılcahamam Belediyespor'un eski futbolcuları, 'Efsaneler Çim Sahada Buluşuyor' etkinliğinde bir araya geldi. Yenilenen ve ışıklandırılan Kızılcahamam İlçe Stadı, ilk gece maçına ev sahipliği yaparak tarihi bir anı yaşattı. Turnuvada eski futbolcuların bir araya gelmesiyle hasret giderildi ve müsabakalar sonunda takımlara kupa takdim edildi. Belediye Başkanı Süleyman Acar, organizasyonun güzelliğine vurgu yaparak katılımcılara teşekkür etti.

 • 17.11.2023 17 Kas 11:18 AK Parti Bilecik İl Başkanı Serkan Yıldırım, İl Başkanları Çalışma Kampı'na katıldı

  AK Parti Bilecik İl Başkanı Serkan Yıldırım, İl Başkanları Çalışma Kampı'na katıldı AK Parti Bilecik İl Başkanı Serkan Yıldırım, Ankara'da düzenlenen İl Başkanları Çalışma Kampı'na katıldı. Toplantıda Bilecik adına yapılan projeler ele alındı ve yerel seçimler öncesi çalışmaların aralıksız devam edeceği belirtildi.

 • 16.11.2023 16 Kas 23:03 Kızılcahamam Belediyespor Efsaneler Turnuvası Yenilenen Statta Yapıldı

  Kızılcahamam Belediyespor Efsaneler Turnuvası Yenilenen Statta Yapıldı 1950 yılında kurulan Kızılcahamam Belediyespor'da bugüne kadar forma giyen futbolcuların mücadele ettiği mini turnuva, ışıklandırma ve tribünü ile yenilenen ilçe stadında yapıldı. Uzun zamandır futboldan uzaklaşmış 45-30 sene önce yeşil-beyaz forma ile aynı stat da ter dökmüş futbolcular bir araya gelerek efsaneler futbol turnuvasında buluştular 4 takımdan oluşan turnuvada şampiyon Soğuksugücü takımı oldu. Kızılcahamam ilçe stadında ilk kez gece maçı oynanırken, müsabakaların bitiminde efsane sporculara kupalarını takdim edildi. Efsaneler turnuvasına Kızılcahamam Kaymakamı Dr. Nuri Mehmetbeyoğlu, Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, siyasi parti ilçe başkanları, protokol üyeleri ve çok sayıda futbolsever katıldı. - ANKARA

 • 16.11.2023 16 Kas 11:34 Karabük Üniversitesi Rektörü, Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Rektörü ile İş Birliği Görüşmeleri Yaptı

  Karabük Üniversitesi Rektörü, Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Rektörü ile İş Birliği Görüşmeleri Yaptı Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Musa Kazım Arıcan'ı ziyaret ederek iş birliğine yönelik fikir alışverişinde bulundu. Ziyarette, ortak projeler üzerinde değerlendirmeler yapıldı ve kongre, sempozyum gibi etkinlikler için fikir alışverişinde bulunuldu. Karabük Üniversitesi çalışmaları hakkında bilgi verildi ve ziyaret sonunda birlikte fotoğraf çekildi.

 • 16.11.2023 16 Kas 08:25 Kara Yollarında Yapım ve Bakım Çalışmaları Devam Ediyor

  Kara Yollarında Yapım ve Bakım Çalışmaları Devam Ediyor Kara yollarında yapılan yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle birçok kesimde yavaş gidilmesi ve trafik işaretlerine uyulması gerekmektedir. Özellikle Kızılcahamam-Kahramankazan-Ankara yolunun 48-52. kilometrelerinde üstyapı yenileme ve yapım çalışmaları nedeniyle Kahramankazan-Ankara istikameti trafiğe kapatılmıştır. Ayrıca diğer birçok yol kesiminde de benzer çalışmalar nedeniyle ulaşım kontrollü ve tek şeritten sağlanmaktadır.

 • 14.11.2023 14 Kas 16:08 Çankırı'da AK Parti aday adaylarından talep edilecek bağış Gazze'ye gönderilecek

  Çankırı'da AK Parti aday adaylarından talep edilecek bağış Gazze'ye gönderilecek AK Parti Çankırı İl Başkanı Koray Erdoğan, yerel seçimlerde aday adaylarından talep edilecek bağışın Gazze'ye gönderileceğini bildirdi.

 • 14.11.2023 14 Kas 13:33 Kızılcahamam'da Yaban Hayvanları Trafiği Tehlikeye Sokuyor

  Kızılcahamam'da Yaban Hayvanları Trafiği Tehlikeye Sokuyor Ankara'nın Kızılcahamam ilçesinde yaban hayvanları yollara inerek araçların kaza yapmalarına sebep oluyor. Yaban domuzları ve ayılar şoförler için büyük bir tehlike oluşturuyor.

 • 14.11.2023 14 Kas 11:04 Bitlis Tatvan Sorgun Kışlası'ndan Asker Arkadaşları Ankara'da Buluştu

  Bitlis Tatvan Sorgun Kışlası'ndan Asker Arkadaşları Ankara'da Buluştu Bitlis Tatvan Sorgun Kışlası'nda vatani görevlerini yapan asker arkadaşları, Ankara Kızılcahamam'da bir araya geldi.

 • 14.11.2023 14 Kas 08:33 Yol Çalışmaları Nedeniyle Trafikte Dikkatli Olunmalı

  Yol Çalışmaları Nedeniyle Trafikte Dikkatli Olunmalı Kara yollarında yapılan bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle bazı kesimlerde yavaş gidilmesi ve trafik işaretlerine uyulması gerekmektedir. TEM Otoyolu, TAG Otoyolu, Konya-Antalya yolunda yapılan üstyapı onarım çalışmaları sebebiyle bazı şeritler kapatılmıştır. Selçuk-Ortaklar-Aydın yolunda üstyapı yenileme çalışmaları devam etmektedir. Kızılcahamam-Kahramankazan-Ankara yolunda ise üstyapı yenileme ve yapım çalışmaları nedeniyle bir istikamet trafiğe kapatılmıştır. Diğer yollarda da çeşitli kesimlerde çalışmalar devam etmektedir.

 • 13.11.2023 13 Kas 20:33 AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı İl Başkanları Çalışma Kampı Devam Ediyor

  AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı İl Başkanları Çalışma Kampı Devam Ediyor AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Kızılcahamam'daki Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı İl Başkanları Çalışma Kampı'nda geleceğe yönelik genel ve yerel çalışmaları değerlendirdiklerini belirtti. Kandemir, kampın devam ettiğini ve Cumhur İttifakı'na verilen yetkinin Türkiye Yüzyılı açısından ne kadar kıymetli olduğunu vurguladı. Ayrıca, yerel seçimlerde aynı azim ve kararlılıkla mücadele edeceklerini ifade etti.

 • 13.11.2023 13 Kas 19:54 AK Parti'de yerel seçim aday adayı başvuruları 22 Kasım'a ertelendi

  AK Parti'de yerel seçim aday adayı başvuruları 22 Kasım'a ertelendi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, yerel seçimlerde aday adayı başvurularının 22 Kasım'a ertelendiğini duyurdu.

 • 13.11.2023 13 Kas 19:40 AK Parti'de yerel seçim için aday adaylığı başvuruları 22 Kasım'a ertelendi

  AK Parti'de yerel seçim için aday adaylığı başvuruları 22 Kasım'a ertelendi Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı ile AK Parti'de yerel seçimler için aday adayı başvuruları 22 Kasım'a ertelendi.

 • 13.11.2023 13 Kas 08:33 Kara Yollarında Yapım ve Onarım Çalışmaları Devam Ediyor

  Kara Yollarında Yapım ve Onarım Çalışmaları Devam Ediyor Karayollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor. TEM Otoyolu Kandıra-Doğu İzmit kavşakları Alikahya mevkisinde altgeçit yapım çalışmaları nedeniyle güney taşıma yolundaki trafik, İstanbul-Ankara istikameti servis yoluna aktarılacak. Anadolu Otoyolu'nun Kızılcahamam-Kahramankazan kavşakları 1-2. kilometrelerinde Hamamçayı Köprüsü'nün giriş derzindeki hasar sebebiyle İstanbul istikametinde banket ve 1. şerit trafiğe kapatıldı. TAG Otoyolu'nun Bahçe-Nurdağı kavşakları 1-5. kilometrelerinde deprem hasarlarının onarım çalışmaları nedeniyle şerit aktarımı yapılarak ulaşım Adana istikametinden iki yönlü ve kontrollü sürdürülüyor. Denizli Çevre Yolu'nun 2. etap 0-14. ve Akseki-Alacabel yolunun 33-37. kilometrelerinde yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor. Ordu-Giresun yolunun 15-18. kilometrelerinde (Havaalanı-Piraziz kavşakları) üstyapı yenileme, Ağrı-Cumaçay yolunun 0-12. kilometrelerinde ise yol yapım çalışmaları sebebiyle ulaşıma bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü izin veriliyor. Niğde-Pozantı Otoyolu'nun 0-4. kilometreleri Kırkgeçit 15. viyadüğünde derz çalışması yapılıyor. Bu nedenle Ankara istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım Adana istikametinden iki yönlü devam ediyor. İliç-Kemaliye-Arapgir yolunun 24-25. kilometrelerinde Kemaliye-Dutluca tünel bağlantı yolları ve Kemaliye Kozlupınar viyadüğü arası tünel ikinci işleri çalışması sebebiyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları önem taşıyor. Çanakkale-Balıkesir yolunun 22-33. kilometrelerinde üstyapı ve sanat yapıları çalışmaları dolayısıyla ulaşım servis yolundan sağlanıyor.

 • 12.11.2023 12 Kas 13:22 AK Parti'de seçim süreci değerlendirildi

  AK Parti'de seçim süreci değerlendirildi AK Parti Adıyaman İl Başkanlığı, 31 Mart 2024'te yapılacak yerel seçimlere yönelik istişare ve değerlendirme toplantısı yaptı.

 • 12.11.2023 12 Kas 11:00 Kızılcahamam'da Sonbaharın Renkleri

  Kızılcahamam'da Sonbaharın Renkleri Ankara'nın Kızılcahamam ilçesinde sonbaharın gelmesiyle doğanın renkleri birbirinden güzel manzaralar oluşturuyor. Yerli ve yabancı turistlerin sıkça ziyaret ettiği Kızılcahamam'da, sonbaharla birlikte bitki örtüsü ve ağaç yaprakları sararıp dökülerek görsel bir şölen sunuyor. Ayrıca yaylalarda çeşitli hayvan türleri de bulunuyor.

 • 10.11.2023 10 Kas 13:04 Ankara'da 6 aracın karıştığı zincirleme kaza: 6 yaralı

  Ankara'da 6 aracın karıştığı zincirleme kaza: 6 yaralı Ankara'nın Kızılcahamam ilçesinde meydana gelen zincirleme kazada, 6 farklı araç birbirine çarptı ve 6 kişi yaralandı. Kazada tırların da bulunduğu toplam 6 araç zarar gördü. Yaralılar, olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından ilk müdahaleleri yapıldıktan sonra hastanelere sevk edildi. Kazayla ilgili inceleme başlatıldı.

 • 09.11.2023 09 Kas 14:52 AK Parti, Kızılcahamam'da yerel seçim kampı düzenliyor

  AK Parti, Kızılcahamam'da yerel seçim kampı düzenliyor AK Parti, 12-14 Kasım tarihleri arasında Ankara'nın Kızılcahamam ilçesinde yerel seçim kampı düzenleyecek. İl ve ilçe başkanlarıyla bir araya gelecek olan parti, çalışmalarını hızlandırmayı planlıyor. Kampta, yerel seçimlere yönelik yapılan anketlerle ilgili değerlendirmeler yapılacak ve Genel Başkanvekilleri ile Seçim İşleri Başkanı ve Parti Sözcüsü sunum yapacak.

 • 09.11.2023 09 Kas 09:56 AK Parti "yerel seçim" kampına girecek

  AK Parti 'yerel seçim' kampına girecek AK Parti, 12-14 Kasım'da Kızılcahamam'da "yerel seçim" gündemli çalışma kampı yapacak.

 • 09.11.2023 09 Kas 08:29 Kara Yollarında Yapım ve Bakım Çalışmaları Devam Ediyor

  Kara Yollarında Yapım ve Bakım Çalışmaları Devam Ediyor Karayollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor. TEM Otoyolu'nun Kandıra-Doğu İzmit kavşakları Alikahya mevkisinde alt geçit çalışması yapılacak. TAG Otoyolu'nun Osmaniye-Toprakkale kavşakları 1-4. kilometrelerinde üstyapı yenileme çalışmaları sebebiyle şerit aktarımı yapılarak, ulaşım kontrollü sağlanıyor. Niğde-Pozantı Otoyolu'nun 22-26. kilometrelerinde Kırkgeçit 15. viyadüğündeki derz çalışması dolayısıyla Ankara istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım Adana istikametinden iki yönlü devam ediyor. Beyşehir-Isparta yolunun 25-44. kilometrelerinde yapım, Elazığ-Bingöl yolunun 35-36. kilometrelerinde üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü gerçekleştiriliyor. Kızılcahamam-Kahramankazan-Ankara yolunun 46-49. kilometrelerinde üstyapı yenileme ve yol genişletme çalışmaları sebebiyle Kahramankazan-Ankara istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşıma diğer istikametten iki yönlü ve kontrollü izin veriliyor. Samsun-Ordu yolunun 0-1. kilometrelerindeki Yeşilkent Kavşağı'nın Sinop ayrımı kolu yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşıma kapatıldı. Dursunbey-Harmancık-Tavşanlı yolunun Tavşanlı-Harmancık istikameti 170-176. kilometrelerindeki yapım çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılarak, ulaşım Harmancık-Tavşanlı istikametinden iki yönlü sürdürülüyor. Selçuk-Ortaklar-Aydın yolunun 16-19. kilometrelerinde üstyapı yenileme çalışmaları sebebiyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü devam ediyor. Diyarbakır-Mardin yolunun 33-35. kilometrelerindeki yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşım sağ şeritten iki yönlü sağlanıyor.

 • 08.11.2023 08 Kas 17:01 Ankara'da Gazze için 475 bin 855 TL toplandı

  Ankara'da Gazze için 475 bin 855 TL toplandı Ankara'nın Kızılcahamam ilçesinde İsrail'in günler süren saldırısına maruz kalan Gazze'deki siviller için 475 bin 855 TL toplandı.

 • 08.11.2023 08 Kas 12:19 Ankara-İstanbul karayolunda tır devrildi: 1 yaralı

  Ankara-İstanbul karayolunda tır devrildi: 1 yaralı Ankara-İstanbul D-750 karayolunda asfalt malzemesi yüklü tırın devrilmesi sonucu sürücü yaralandı.

 • 06.11.2023 06 Kas 15:33 2019 Gözde Spor Kulübü, 2023 Salih Çolak 13-16 Yaş Beyzbol Türkiye Şampiyonası'nı kazandı

  2019 Gözde Spor Kulübü, 2023 Salih Çolak 13-16 Yaş Beyzbol Türkiye Şampiyonası'nı kazandı Türkiye Ragbi Federasyonu tarafından düzenlenen 2023 Salih Çolak 13-16 Yaş Beyzbol Türkiye Şampiyonası, Ankara'nın Kızılcahamam ilçesinde 6 takımın katılımıyla gerçekleştirildi. Final müsabakasında Amatör Sporcular ve Spor Adamları Derneği'ni 6-4 yenen 2019 Gözde Spor Kulübü şampiyon oldu. Nizip Spor Lisesi ise üçüncü sırayı elde etti. Kupa ve madalyaları Türkiye Ragbi Federasyonu Başkanı Nahit Şahin takdim etti.

 • 05.11.2023 05 Kas 09:27 Kara Yollarında Yapım ve Bakım Çalışmaları Devam Ediyor

  Kara Yollarında Yapım ve Bakım Çalışmaları Devam Ediyor Karayollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine uyması gerekiyor. Anadolu Otoyolu, Uşak-Çevre Yolu, Ermenek-Mut Yolu, Kızılcahamam-Kahramankazan Kavşakları, TAG Otoyolu, Tokat-Niksar Yolu, Trabzon-Maçka Yolu, Kütahya-Afyon Yolu, Diyarbakır-Mardin Yolu ve Konya-Antalya Yolu'nda yapılan çalışmalar nedeniyle bazı kesimlerde trafiğe kapatmalar ve kontrollü ulaşım sağlanmaktadır.

 • 03.11.2023 03 Kas 10:31 YÖREX Fuarında Kızılcahamam Ürünleri İlgi Gördü

  YÖREX Fuarında Kızılcahamam Ürünleri İlgi Gördü Antalya Ticaret Borsası öncülüğünde düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı'nda Kızılcahamam Belediyesi, ilçenin yöresel ürünlerini sergiledi. Belediye Başkanı Süleyman Acar, fuara ilgi gösteren ziyaretçilere teşekkür ederek, ilçenin güzelliklerini ve yöresel lezzetleri tanıtmaya devam edeceklerini belirtti.

 • 02.11.2023 02 Kas 19:39 Başıboş köpekler ayıya saldırdı

  Başıboş köpekler ayıya saldırdı Ankara'nın Kızılcahamam ilçesinde başıboş köpekler yaban hayatını tehdit ediyor. Soğuksu Milli Parkı'nda çok sayıda sokak köpeği bir tane ayıya saldırdı.

 • 02.11.2023 02 Kas 10:42 Sokak köpekleri Soğuksu Milli Parkı'nda bir ayıya saldırdı

  Sokak köpekleri Soğuksu Milli Parkı'nda bir ayıya saldırdı Ankara'nın Kızılcahamam ilçesindeki Soğuksu Milli Parkı'nda başıboş köpeklerin bir ayıya saldırısı görüntülendi.

Advertisement