Belediye başkan adayı, canlı yayında olduğunu unutup jandarma komutanına küfretti - Son Dakika
Politika

Belediye başkan adayı, canlı yayında olduğunu unutup jandarma komutanına küfretti

31 Mart seçimleri için AK Parti tarafından Niğde'nin Hacıabdullah beldesinde aday gösterilen Babaoğlan Altun, bir sosyal medya platformundan canlı yayınlanan konuşması sırasında jandarma komutanına "o.... ç....." dedi. Altun, toplantıya katılanların "Canlı yayındayız" şeklinde hatırlatma yapmaları üzerine "Olsun, hak etti" karşılığını verdi.

22.02.2024 12:25  Güncelleme: 12:50
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Niğde'nin Hacıabdullah beldesinden belediye başkanı adayı gösterilen AK Partili Babaoğlan Altun, belde sakinlerini bir mekana toplayıp konuşma yaptı. Bir sosyal medya uygulamasından canlı olarak yayınlanan propaganda konuşması sırasında hızını alamayan Altun, jandarma komutanına küfretti.

"CANLI YAYINDAYIZ" DEDİLER UMURSAMADI

Canlı yayında jandarma komutanına "o.... ç....." diyerek küfreden Altun, toplantıya katılanların tepki gösterip "Canlı yayındayız" şeklinde hatırlatma yapması üzerine "Olsun, hak etti" karşılığını verdi. Viral olan video sonrası birçok sosyal medya kullanıcısı Babaoğlan Altun'a tepki gösterdi.

Belediye başkan adayı, canlı yayında olduğunu unutup jandarma komutanına küfretti

Son Dakika Politika Belediye başkan adayı, canlı yayında olduğunu unutup jandarma komutanına küfretti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (35)

 • İSMAİL KILINÇ: Ahhhh ahhhh öyle bir yorum yaparım ki yerine cuk diye oturur yapamıyorum. 492 25 Yanıtla Necati Kaya: Ben yaptım. 50 9 Kamuran Sertkaya: neden yapsana 3 1
 • Serkan Basar: dinin yasakladığı hırsızlık, zina, kul hakkı, iftira, insan öldürme/öldürmeye azmetme, yalan, sahtekarlık, faizcilik, dolandırıcılık gibi tüm günahları bünyesinde barındıran insanların ortak özelliklerinin yazılacağı listedir din ile kandırmak 425 48 Yanıtla
 • Serkan Basar: bu arada duyarlı bazı savcılar aloooo size sesleniyorum yobazlığa laf atana soruşturma açtığınız gibi devletin memuruna küfreden bu şahsada soruşturma açın ve 3 yılla iddaname hazırlayın 417 53 Yanıtla
 • Azat Deniz: Kardeşim baştaki sanki cokmu düzgün konuşuyor bu da konuşsun 263 86 Yanıtla Selami Karagülle: Baştaki kadar taş düşsün başınıza 38 143
 • Onur Dursun: Bugünde şaşırmadık 298 19 Yanıtla
 • Zor zor : Sanırım mesele işini düzgün yapan jandarma komutanı travması. İktidar partisi adayı olduğu için ayakta karşılanmadığı için şaşırmış. Yazık sana 284 28 Yanıtla
 • Emk: Yani ne desem bilemedim, arabesk toplum ne yazıkki.daha iyiye gideceğine inanmıyorum maalesef 237 15 Yanıtla
 • Tüm yorumlar için tıklayınız
 • Amasya'da durdurulan tırda 64 kaçak göçmen yakalandı
  19:17 Amasya'da durdurulan tırda 64 kaçak göçmen yakalandı

  Amasya'da polis tarafından durdurulan bakır yüklü tırda Afganistan uyruklu 64 kaçak göçmen yakalandı. Tırın sürücüsü gözaltına alındı.

 • YSK, Siyasi Partilerin İtirazlarını Reddetti
  19:08 YSK, Siyasi Partilerin İtirazlarını Reddetti

  Yüksek Seçim Kurulu (YSK), siyasi partilerin Ordu ve diğer il ve ilçe seçimlerine yönelik yaptığı itirazları değerlendirdi ve 22 itirazı reddetti.

 • Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler: Gerçekler Bir Kez Daha Kazandı
  19:06 Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler: Gerçekler Bir Kez Daha Kazandı

  Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) verdiği karar sonrası gerçeklerin bir kez daha kazandığını belirterek açıklama yaptı.

 • Gazze'de hayatını kaybedenler için gıyabi cenaze namazı kılındı
  18:59 Gazze'de hayatını kaybedenler için gıyabi cenaze namazı kılındı

  Bursa'da, Gazze'ye yönelik saldırılar sonucunda hayatını kaybeden Hamas lideri İsmail Haniye'nin oğulları, torunları ve Gazzeli Müslümanlar için gıyabi cenaze namazı kılındı. Bursa'da Ulu Cami'nde cuma namazı sonrasında toplanan vatandaşlar, İsrail'in saldırısında hayatını kaybeden Haniye'nin ailesi ve Gazze halkı için dua etti.

 • Anıtkabir, Ramazan Bayramı'nda 120 bini aşkın ziyaretçiyi ağırladı
  18:53 Anıtkabir, Ramazan Bayramı'nda 120 bini aşkın ziyaretçiyi ağırladı

  Anıtkabir, Ramazan Bayramı boyunca 120 bini aşkın ziyaretçiyi ağırladı. Bayram tatilini fırsat bilerek Ankara'ya gelen binlerce kişi akın akın Ata'nın huzuruna çıktı. Bayramın son günü insan selini andıran görüntüler kameralara yansırken, Anıtkabir'i aileleriyle ziyaret eden çocuklar Atatürk'ün kendileri için bağımsızlık ve özgürlük anlamına geldiğini dile getirdi, yetişkinler de 'O'nsuz bayram geçirmek istemedik' diye konuştu.

 • Boşanma aşamasındaki eski polis bıçakla kendini eve kapattı
  18:50 Boşanma aşamasındaki eski polis bıçakla kendini eve kapattı

  Malatya'da boşanma aşamasındaki bir eski polis memuru, bıçakla kendini eve kapatarak polisi alarma geçirdi. Yaklaşık 1 saat süren çalışma sonucunda ikna edilen eski polis, eşinin ikamete getirilmesi şartıyla kapıyı açtı. Olayla ilgili tahkikat devam ediyor.

 • Bayburt Belediye Meclisi İlk Toplantısını Gerçekleştirdi
  18:45 Bayburt Belediye Meclisi İlk Toplantısını Gerçekleştirdi

  Bayburt Belediye Meclisi, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nin ardından ilk toplantısını Belediye Başkanı Mete Memiş başkanlığında gerçekleştirdi. Toplantıda, Belediye Başkan Yardımcısı, Meclis Başkan Vekili, encümen ve komisyon üyeleri seçildi. Başkan Memiş, yeni dönemin ilin gelişimi ve yaşam standardının yükselmesi için zorlu bir süreç olacağını belirterek, ekip olarak en iyisini yapmak için yoğun çalışmalar yapacaklarını ifade etti.


Advertisement