CHP Nazilli İlçe Örgütünden Dayanışma Yemeği - Son Dakika
Politika

CHP Nazilli İlçe Örgütünden Dayanışma Yemeği

CHP Nazilli İlçe Örgütünden Dayanışma Yemeği

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nazilli İlçe Örgütü Dayanışma Yemeği Düzenledi. Sümer Park'ta Düzenlenen Dayanışma Yemeğine Başta CHP Grup Başkan Vekili Hakkı Süha Okay Olmak Üzere Milletvekilleri Fatih Atay ve Özlem Çerçioğlu da Katıldı. Çok Sayıda Partilinin Katıldığı Yemekte Yapılan Konuşmalarda, CHP'nin Yerel Seçimlerde Başarılı Olması İçin El Birliği ile Çalışılması Dile Getirildi.

03.06.2008 00:01
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nazilli İlçe Örgütü Dayanışma Yemeği düzenledi. Sümer Park'ta düzenlenen dayanışma yemeğine başta CHP Grup Başkan Vekili Hakkı Süha Okay olmak üzere milletvekilleri Fatih Atay ve Özlem Çerçioğlu da katıldı. Çok sayıda partilinin katıldığı yemekte yapılan konuşmalarda, CHP'nin yerel seçimlerde başarılı olması için el birliği ile çalışılması dile getirildi.

Yemeğin açılış konuşmasını yapan CHP Nazilli İlçe Başkanı Atila Talay, katılımlarından dolayı tüm misafirlerine teşekkür etti. CHP Grup Başkan Vekilinin de aralarında olmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Talay, partilerinin yerel seçimlerde belediye başkanlığını ve yönetimi alacağını kaydetti. Talay konuşmasında "Cumhuriyet Halk Partisi Nazilli İlçe Yönetimi olarak seçim hazırlıklarımızı tamamladık. Nazilli'mizde çağdaş, Atatürk ilke ve devrimlerini ülkü edinmiş bir yönetim anlayışıyla, Nazilli Belediyesini yönetmeye talibiz. Üç aydır sürdürdüğümüz ve daha kapsamlı devam ettireceğimiz 1. anket çalışmamız sonuçlandı. Anketimizde Nazilli'mizin temel sorununun yüzde 93 gibi bir oranla işsizlik olduğu gerçeği ile karşılaştık. Halkımızın yüzde 73'ü Nazilli Belediyesinin hizmetlerinden memnun olmadığını söylüyor. Kısacası; Nazilli Belediyesi 15 yıldır iyi yönetilmiyor. 15 yılda Nazilli'de birkaç park ve cadde dışında ne yapıldı? Nazilli'nin kötü giden kaderini değiştirmek için varız." dedi.

Talay'ın konuşmasının ardından sırayla konuşan CHP İl Başkanı Tunç Aytur, Parti Disiplin Kurulu Üyesi Mehmet Boztaş, Milletvekilleri Fatih Atay ve Özlem Çerçioğlu ve CHP Grup Başkan Vekili Hakkı Süha Okay, yaptıkları konuşmalarda çalışmaları değerlendirdiler.

(AS-İK) 02.06.2008 23:52 TSİ

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika CHP Nazilli İlçe Örgütünden Dayanışma Yemeği - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Sandıktan çıkan takdir hangi yönde olursa olsun saygındır, makbuldür'
  13:19 Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Sandıktan çıkan takdir hangi yönde olursa olsun saygındır, makbuldür'

  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Sandıktan çıkan takdir hangi yönde olursa olsun saygındır, makbuldür, başımızın üstünde yeri vardır.

 • İzmir'de Polis Operasyonu: 41 Kişi Tutuklandı
  13:14 İzmir'de Polis Operasyonu: 41 Kişi Tutuklandı

  İzmir polisi, son 1 hafta içerisinde yaptığı çalışmalarda çok sayıda ruhsatsız tabanca ve uyuşturucu ele geçirdi. İzmir İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyonlarda, 17 adet ruhsatsız tabanca, 4 adet ruhsatsız pompalı tüfek, 3 adet kuru sıkı tabanca ve 2 bin 444 adet uyuşturucu hap ele geçirildi. Ayrıca, 390 gram narkotik madde bulundu. Operasyonlar sonucunda 8 adet çalıntı motosiklet ve 3 adet çalıntı otomobil de ele geçirildi. Toplamda 366 yoklama kaçağı yakalanırken, 9 şüpheli uyuşturucu madde ticaretinden, 154 şüpheli ise uyuşturucu madde bulundurmak/kullanmak suçlarından işlem yapıldı. Yakalanan 41 kişi tutuklandı.

 • Muş'ta PKK tarafından kaçırılan çocuklar için aileler oturma eylemi yapıyor
  13:14 Muş'ta PKK tarafından kaçırılan çocuklar için aileler oturma eylemi yapıyor

  Muş'ta çocukları terör örgütü PKK tarafından kaçırılan aileler, DEM Parti il binası önünde oturma eylemi yaparak çocuklarının güvenli bir şekilde evlerine dönmesini bekliyor. Aileler, her hafta çarşamba günü bir araya gelerek çocuklarına kavuşma umuduyla pankartlar açıyor ve destek bekliyor. Anne ve babalar, yıllardır çocuklarından haber alamamanın acısını yaşarken, PKK ve DEM'den çocuklarının serbest bırakılmasını istiyor.

 • Başiskele Belediye Başkanı Hasta ve Yaşlıları Ziyaret Etti
  13:12 Başiskele Belediye Başkanı Hasta ve Yaşlıları Ziyaret Etti

  Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, ilçede ikamet eden hasta ve yaşlı büyüklerini ziyaret etti. Yeni dönemde de gönül belediyeciliğine devam eden Başkan Özlü, hemşehrileriyle gönül bağlarını güçlendirmeye devam ediyor.

 • İhsangazi Kaymakamı, Belediye Başkanı Hayati Sağlık'ı ziyaret etti
  13:09 İhsangazi Kaymakamı, Belediye Başkanı Hayati Sağlık'ı ziyaret etti

  İhsangazi Kaymakamı Neslihan Sönmezoğlu, yeniden Belediye Başkanı seçilen Hayati Sağlık'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Sönmezoğlu, Sağlık'tan belediye çalışmaları hakkında bilgi aldı ve yeni dönemde başarılar diledi. Sağlık ise önümüzdeki beş yılda yol yapımı, altyapı çalışmaları, özel sektör yatırımları ve sosyal kültürel sportif faaliyetlerin artarak devam etmesi gibi projeleri görüşeceklerini belirtti. Sağlık, ziyaret dolayısıyla Sönmezoğlu'na teşekkür etti.

 • Karşıyaka Belediye Başkanı B. Yıldız Ünsal, Karşıyaka Kaymakamı Özkan Demir'i ziyaret etti
  13:07 Karşıyaka Belediye Başkanı B. Yıldız Ünsal, Karşıyaka Kaymakamı Özkan Demir'i ziyaret etti

  Karşıyaka Belediye Başkanı B. Yıldız Ünsal ve Karşıyaka Kaymakamı Özkan Demir, iş birliği ve uyum içerisinde hizmet edeceklerini vurgulayarak birlik, beraberlik ve dayanışma mesajları verdi.

 • Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin Tesis Ziyaretleri Yaptı
  13:07 Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin Tesis Ziyaretleri Yaptı

  Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Kompost Üretim Tesisi'ni ziyaret ederek, mevcut durum ve işleyiş hakkında bilgi aldı. CHP Seyhan İlçe Başkanı Ramazan Atikaslan da ziyaretlere eşlik etti.

 • Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'i ziyaret etti
  13:06 Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'i ziyaret etti

  Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü, CHP lideri Özgür Özel'i ziyaret ederek, destekleri için teşekkür etti ve Marmaris'i daha güçlü bir hale getirmek için çalışacaklarını söyledi.

 • Espiye Kaymakamı ve Müftü, Espiye Belediye Başkanı'nı ziyaret etti
  13:03 Espiye Kaymakamı ve Müftü, Espiye Belediye Başkanı'nı ziyaret etti

  Espiye Kaymakamı Taner Tengir, Espiye Belediye Başkanı Erol Karadere'yi makamında ziyaret etti. Tengir, Karadere'ye yeni görevinde başarılar dileyerek ilçedeki diğer görevlilere de başarılar temennisinde bulundu. Ayrıca Espiye Müftüsü Osman Gülbe ve beraberindeki heyet de Karadere'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 • Nevşehir'de Helikopter Destekli Operasyon: 57 Şahıs Gözaltına Alındı
  12:55 Nevşehir'de Helikopter Destekli Operasyon: 57 Şahıs Gözaltına Alındı

  Nevşehir'de uyuşturucu madde kullanımı ve ticareti yapan şahıslara yönelik gerçekleştirilen Narko-Çelik operasyonunda 57 kişi gözaltına alındı. Operasyonda 240 polis, 1 helikopter, 2 İHA, 1 Operasyon Timi ve 4 detektör köpeği görev aldı. Operasyon sonucunda uyuşturucu maddeler, madde yapımında kullanılan aparatlar, bir ruhsatsız tabanca ve fişekler ile dijital materyallere el konuldu. İfadeleri alınan 27 kişi serbest bırakılırken, 30 şüphelinin işlemleri devam ediyor. Firari olan 2 şüphelinin yakalanması için çalışmalar sürüyor.


Advertisement