İletişim Başkanı Altun'dan 'Öğretmenler Günü' paylaşımı - Son Dakika

İletişim Başkanı Altun'dan 'Öğretmenler Günü' paylaşımı

24.11.2022 14:31

İletişim Başkanı Altun'dan 'Öğretmenler Günü' paylaşımı İletişim Başkanlığı, 24 Kasım Öğretmenler Günü'ne özel video klip hazırladı.

İletişim Başkanı Altun'dan 'Öğretmenler Günü' paylaşımı

ANKARA - İletişim Başkanlığı, 24 Kasım Öğretmenler Günü'ne özel video klip hazırladı. İletişim Başkanı Fahrettin Altun, video'yu " Türkiye'nin dört bir yanındaki öğretmenlerimiz yeni bir nesli özveri ve sabırla yetiştiriyor. Öğretmenlerimiz, gününüz kutlu olsun" notuyla paylaştı.

İletişim Başkanlığı tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü'ne özel video klip hazırlandı. İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Öğretmenler Günü mesajını video klip ile birlikte sosyal medyadan paylaştı.

Altun, paylaşımında şu ifadelere yer verdi;

"Bugün çocuklarımız, tertemiz okullarında, teknolojik sınıflarında ücretsiz olarak sahip oldukları pırıl pırıl kitaplarıyla geleceğe hazırlanıyor. Türkiye'nin dört bir yanındaki öğretmenlerimiz yeni bir nesli özveri ve sabırla yetiştiriyor. Öğretmenlerimiz, gününüz kutlu olsun"

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun: 'Bölgesel ve küresel barış ve istikrara gerçekçi ve samimi katkılar sunuyoruz' Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun: 'Bölgesel ve küresel barış ve istikrara gerçekçi ve samimi katkılar sunuyoruz'

Son Dakika Politika İletişim Başkanı Altun'dan 'Öğretmenler Günü' paylaşımı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement