Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun, Kale ve Tavas ilçelerinde incelemelerde bulundu - Son Dakika

Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun, Kale ve Tavas ilçelerinde incelemelerde bulundu

Denizli'ye yeni atanan Vali Ömer Faruk Coşkun, kente alışım sağlamak amaçlı ilçe ziyaretlerini sürdürdü. Vali Coşkun, Kale ve Tavas ilçelerinde yapılan çalışmaları da yerinde incelerken vatandaşlarla da bir araya geldi. İlçe kaymakamlarını ziyaret eden Vali Coşkun, ilçelerin genel durumu ve çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ayrıca esnaf ve üretici vatandaşlara bol ve bereketli kazançlar diledi.

Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun, Kale ve Tavas ilçelerinde incelemelerde bulundu
17.09.2023 - 07:22,

Denizli'ye yeni atanan Vali Ömer Faruk Coşkun, kente alışım sağlamak amaçlı ilçe ziyaretlerini sürdürdü. Vali Coşkun, Kale ve Tavas ilçelerinde yapılan çalışmaları da yerinde incelerken vatandaşlarla da bir araya geldi.

Geçtiğimiz ay Cumhurbaşkanlığı Kararnamesiyle Denizli Valiliği'ne atanan Vali Ömer Faruk Coşkun, kente uyum sağlamak amaçlı çalışmaları sürdürdü. Vali Coşkun, çalışmalar çerçevesinde Kale ve Tavas ilçelerini denetledi. İlçe kaymakamlarını makamında ziyaret eden Coşkun, ilçelerin genel durumu ve çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ayrıca vatandaşlarla da bir araya gelen Vali Ömer Faruk Coşkun, esnaf ve üretici vatandaşlara bol ve bereketli kazançlar diledi. - DENİZLİ

Kaynak: İHA
YORUMLAR

Son Dakika Politika Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun, Kale ve Tavas ilçelerinde incelemelerde bulundu - Son Dakika


Advertisement