Son dakika Toplum haberleri, Toplum son dakika, son dakika Toplum

Son Dakika Toplum Haberleri

Son dakika Toplum haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son toplum haberleri anında burada.

 • 15:56 Tahliye olduktan sonra kendi işinin patronu oldu Tahliye olduktan sonra kendi işinin patronu oldu

  Tahliye olduktan sonra kendi işinin patronu oldu Eski hükümlü cezaevinde aldığı pasta kursuyla kendi işini kurdu Eski hükümlü, ceza infaz kurumunda pastacılık kurslarına katılarak mesleğini geliştirdi.

 • 15:49 Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sert tepkisine rağmen bürokratlara yönelik çağrısını yineledi Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sert tepkisine rağmen bürokratlara yönelik çağrısını yineledi

  CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun bürokratlara yönelik "Emir almıştım diyerek bu kirli işlerden sıyrılamazsınız. Size kanun dışı her ne yaptırılıyorsa pazartesi itibariyle durun" sözleri gündemdeki yerini koruyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün yaptığı açıklamada Kılıçdaroğlu'nun çağrısını suç olarak değerlendirirken "Bay Kemal'in heves ettiği vesayet günleri geride kaldı" ifadesini kullandı. CHP lideri, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tepkisine rağmen bürokratlara yönelik çağrısını tekrarladı.

 • 15:39 (Özel haber) Meşin yuvarlığın peşinde erkeklere taş çıkardılar (Özel haber) Meşin yuvarlığın peşinde erkeklere taş çıkardılar

  Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde kadın futbol takımı tarafından düzenlenen 'Kocaeli Kız Çocukları Kupası'nda mücadelede eden 5-18 yaş grubundaki kız çocukları, yeşil sahada hünerlerini sergileyerek erkeklere taş çıkardı.

 • 15:25 En çok vaka artışı Karadeniz'de; bölge için ek tedbir önerisi En çok vaka artışı Karadeniz'de; bölge için ek tedbir önerisi

  SAĞLIK Bakanı Fahrettin Koca'nın paylaştığı haftalık vaka sayısı haritasında 100 bin kişide en çok vaka artışı yaşanan 10 il arasında Karadeniz Bölgesi'nden 8 kent yer aldı.

 • 15:24 İmam Hatip Okulları ve Türkiye'de Din Eğitimi Uluslararası Sempozyumu'nun sonuç bildirgesi yayınlandı İmam Hatip Okulları ve Türkiye'de Din Eğitimi Uluslararası Sempozyumu'nun sonuç bildirgesi yayınlandı

  Milli Eğitim Bakanlığı, ÖNDER İmam Hatipliler Derneği ve Uluslararası Medeniyet Araştırmaları Derneği iş birliğiyle düzenlenen "Yeniden Açılışının 70. Yılında İmam Hatip Okulları ve Türkiye'de Din Eğitimi Uluslararası Sempozyumu"nun sonuç bildirgesi yayınlandı.

 • 15:23 Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Sakarya'da emekli İmam Hatip Lisesi öğretmenleriyle buluştu Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Sakarya'da emekli İmam Hatip Lisesi öğretmenleriyle buluştu

  Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Mevlid-i Nebi Haftası kapsamında, Sakarya'da emekli İmam Hatip Lisesi öğretmenleriyle "Vefa Programı"nda bir araya geldi.

 • 14:46 CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Muğla'da Yerel Medya Çalıştayı'nda konuştu Açıklaması CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Muğla'da Yerel Medya Çalıştayı'nda konuştu Açıklaması

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, medyada sendikalaşmanın zorunlu olması gerektiğini belirterek, "Medya çalışanı, patronuna karşı haberinin arkasında durabilmeli, yakaladığı haberi özgürce yazabilmeli." dedi.

 • 14:21 Meme kanserine dikkati çekmek için pembe araba kornası ürettiler Meme kanserine dikkati çekmek için pembe araba kornası ürettiler

  Bursa'dan dünya otomotiv devleri için 40 yıldır korna üreten bir firma, meme kanseri için farkındalık oluşturmak amacıyla aksesuar olarak da kullanılabilen pembe renkli korna imal etti.

 • 14:19 'Eşitliğe Ulaşmak ve Ayrımcılıkla Mücadelede Güvencelerimiz' Projesinin Antalya 1. izleme çalışmaları tamamlandı "Eşitliğe Ulaşmak ve Ayrımcılıkla Mücadelede Güvencelerimiz" Projesinin Antalya 1. izleme çalışmaları tamamlandı

  Türk Kadınlar Birliği tarafından yürütülen "Eşitliğe Ulaşmak ve Ayrımcılıkla Mücadelede Güvencelerimiz" Projesinin Antalya'da yapılan 1. izleme çalışmaları tamamlandı.

 • 14:07 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Luanda'ya hareketinden önce basın toplantısı düzenledi: (3) Cumhurbaşkanı Erdoğan, Luanda'ya hareketinden önce basın toplantısı düzenledi: (3)

  Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Yalan terörü, algı operasyonları ve kişi kurum suikastlarıyla AK Parti'ye ve hükümetimize saldıran kesimler şimdi de anketlerle algı operasyonlarına devam ediyorlar ve Cumhur İttifakı'nı ellerinden geldiğince küçük göstermenin gayreti...

 • 13:43 Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Bu açıklama CHP zihniyetinin vesayet zihniyeti olduğunun açık bir itirafıdır' Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bu açıklama CHP zihniyetinin vesayet zihniyeti olduğunun açık bir itirafıdır"

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarına ilişkin, "Bu açıklama CHP zihniyetinin vesayet zihniyeti olduğunun açık bir itirafıdır.

 • 13:24 DAVUTOĞLU: BİZİM TEMEL PROGRAMIMIZDA HAK VE ÖZGÜRLÜKLER VAR DAVUTOĞLU: BİZİM TEMEL PROGRAMIMIZDA HAK VE ÖZGÜRLÜKLER VAR

  GELECEK Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, "En büyük Kürt şehri İstanbul demem üzerine, Sayın Bahçeli sert sözlerle saldırdı.

 • 13:24 (Özel haber) Yasemin Adar: 'Şimdiki hedefim 2024 Paris Olimpiyatları'nda altın madalya almak'- Milli güreşçi Yasemin Adar: - '2024 Paris'teki... (Özel haber) Yasemin Adar: "Şimdiki hedefim 2024 Paris Olimpiyatları'nda altın madalya almak"- Milli güreşçi Yasemin Adar: - "2024 Paris'teki...

  - (Özel haber) Yasemin Adar: "Şimdiki hedefim 2024 Paris Olimpiyatları'nda altın madalya almak" Milli güreşçi Yasemin Adar: "2024 Paris'teki olimpiyatlarda işlerin değişeceğine inanıyorum" Milli güreşçi Yasemin Adar, hedefinin 2024 Paris Olimpiyatları'nda altın madalya kazandığını söyledi.

 • 13:18 Kursiyer olduğu yere azmiyle koordinatör oldu Kursiyer olduğu yere azmiyle koordinatör oldu

  İzmit'te kendi ayaklarının üzerinde durmak amacıyla belediyenin açtığı ücretsiz kurslara katılan Fehime Akar, aldığı eğitim ve azmi ile gittiği kursa koordinatör oldu.

 • 13:03 Mesleki eğitim alan hükümlüler devlet desteğiyle iş kurdu Mesleki eğitim alan hükümlüler devlet desteğiyle iş kurdu

  Adalet Bakanlığınca hükümlülerin tahliyelerinden sonra topluma kazandırılmaları ve meslek sahibi olmaları amacıyla 2014 yılından bu yana Türkiye İş Kurumu ile birlikte yürütülen projeyle 2 bin 155 eski hükümlü kendi işini kurma fırsatı yakaladı.

 • 12:26 Kırsal mahallenin kadın muhtarı girişimci ev hanımlarıyla kalkınmanın öncüsü oluyor Kırsal mahallenin kadın muhtarı girişimci ev hanımlarıyla kalkınmanın öncüsü oluyor

  Konya'nın Emirgazi ilçesine bağlı Öbektaş mahallesinin muhtarı Özlem Çelik, civar mahallelerdeki kadınların sosyal ve ekonomik hayata katılmaları için kurduğu kooperatifle ürettikleri yöresel lezzetleri, tüketiciyle buluşturuyor.

 • 12:25 GAGİAD'tan Fadıloğlu'na başarı ödülü GAGİAD'tan Fadıloğlu'na başarı ödülü

  Gaziantep Genç İşadamları Derneği (GAGİAD) tarafından bu yıl 12'ncisi düzenlenen GAGİAD XII. Ödül Töreninde, kültür ve çevre dalında, Şehitkamil Vadi Park ile Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, GAGİAD Başarı Ödülüne layık görüldü.

 • 12:21 Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Luanda'ya hareketinden önce basın toplantısı düzenledi: (2) Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Luanda'ya hareketinden önce basın toplantısı düzenledi: (2)

  Bir son dakika haberine göre Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Kılıçdaroğlu'nun kamu görevlilerine yönelik bu tehdidi, siyasi garabetini bir kenara bıraktım aynı zamanda açıkça bir suçtur.

 • 12:16 Kayseri'den kısa kısa Kayseri'den kısa kısa

  Kocasinan Belediyesi, Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı işbirliğiyle çalışanlara yönelik yangın tatbikatı ve eğitimi gerçekleştirdi.

 • 12:10 ATO Tahkim ve Arabuluculuk Merkezi kuruluyor ATO Tahkim ve Arabuluculuk Merkezi kuruluyor

  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesinde hizmet veren Arabuluculuk ve Uyuşmazlık Çözüm Merkezi, yüzde yüz özerk ve milli kodlama ile geliştirdiği TOBBUYUM Arabuluculuk Yönetim Yazılımı ve ileriki yıllarda "Yapay Zeka" dahil teknolojinin sunduğu tüm imkanları kullanarak,...

 • 12:08 Çocuklar, Yeşilyurt çocuk şenliğinde keyifli anlar yaşadı Çocuklar, Yeşilyurt çocuk şenliğinde keyifli anlar yaşadı

  Malatya'nın Yeşilyurt Belediyesi tarafından Horata'da düzenlenen Yeşilyurt Çocuk Şenliğine katılan Konak Bölgesi Bahçebaşı, Yeni ve Su Mahallesinin çocukları, düzenlenen aktiviteler ve yarışmalarla keyifli anlar yaşadılar.

 • 11:52 'Maskeler kışın sık görülen solunum yolu enfeksiyonlarından da koruyacak' "Maskeler kışın sık görülen solunum yolu enfeksiyonlarından da koruyacak"

  KENT Alsancak Tıp Merkezi KBB Uzmanı Dr. Cüneyt Altunay, koronavirüsten korunmak için hayatımıza soktuğumuz 'mesafe- maske- hijyen' üçlüsünün kış mevsimiyle birlikte sık görülen viral solunum yolları enfeksiyonlarına karşı da kalkan oluşturacağını söyledi.

 • 11:51 AK Parti İzmir İl Başkanı Sürekli, gençlerle bir araya geldi AK Parti İzmir İl Başkanı Sürekli, gençlerle bir araya geldi

  AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Eğitim Fakültesinde okuyan bir grup öğrenciyi Buca ilçesindeki evlerinde ziyaret etti.

 • 11:49 Kayseri'de TEMAD'ın 37. Kuruluş Yıldönümü ve Astsubaylar Günü kutlandı Kayseri'de TEMAD'ın 37. Kuruluş Yıldönümü ve Astsubaylar Günü kutlandı

  Kayseri'de, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneğinin (TEMAD) 37. Kuruluş Yıldönümü ve Astsubaylar Günü kutlandı.

 • 11:41 'Dijital Benim İşim' Sosyal Medya Kampanya Yarışması'nda final heyecanı başladı "Dijital Benim İşim" Sosyal Medya Kampanya Yarışması'nda final heyecanı başladı

  Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü ve Türkiye Vodafone Vakfı iş birliğiyle hayata geçirilen "Dijital Benim İşim" projesi kapsamında düzenlenen Sosyal Medya Kampanya Yarışması'nda final heyecanı başladı.

 • 11:36 BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay: 'Kalkınma hedeflerimizde temel dayanağımız güçlü bir hukuk sistemidir' BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay: "Kalkınma hedeflerimizde temel dayanağımız güçlü bir hukuk sistemidir"

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Tahkim ve Arabuluculuk Merkezi (BTSO TAM) koordinasyonunda gerçekleştirilen "Hukuk ve İş Dünyası Buluşmaları"nda konuşan BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, küresel ekonominin pandemi koşullarıyla yeniden şekillendiği bir dönemde iş dünyasının yeni...

 • 11:34 SPOR Hobi olarak başladığı güreşte Almanya Şampiyonu oldu SPOR Hobi olarak başladığı güreşte Almanya Şampiyonu oldu

  Hobi olarak başladığı güreşte Almanya Şampiyonu olduVIDEO YOKİskender GÜNGÖR - KÖLN / DHA -Almanya'nın Köln Kentinde yaşayan ilk kuşak gurbetçi torunu Zeyneb Türker, futbolun yanında ilgilendiği güreşte de tüm müsabakaları kazanarak Almanya şampiyonu oldu.

 • 11:20 Yamaç paraşütünün 'en iyi akrobasi pilotları' Fethiye'de buluşacak Yamaç paraşütünün "en iyi akrobasi pilotları" Fethiye'de buluşacak

  Bu yıl 21'incisi düzenlenecek Uluslararası Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali, hava sporlarının farklı branşlarındaki en iyi akrobasi pilotlarını Muğla'nın Fethiye ilçesinde bir araya getirecek.

 • 11:16 'Buluşma' sergisi Ruberu Sanat Galerisi'nde açıldı "Buluşma" sergisi Ruberu Sanat Galerisi'nde açıldı

  Ruberu Sanat Galerisi'nde, 13 sanatçının eserlerinin yer aldığı "Buluşma" sergisi açıldı.

 • 11:07 Başkan Sürekli'den gençlerle türkülü sohbet Başkan Sürekli'den gençlerle türkülü sohbet

  Gençlik, AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli'nin gönül seferberliği, eş zamanlı ziyaretler ve karınca modeli kapsamındaki ilçe ziyaretlerinde olmazsa olmaz durağı oldu.

 • 11:04 Squid Game toplumsal şiddetin bir aynası mı? Squid Game toplumsal şiddetin bir aynası mı?

  Netflix'in Güney Kore yapımı dizisi "Squid Game" 90'dan fazla ülkede zirvede yer alıyor.

 • 10:43 AK Partili Keşir: 'Görmezden geliyorlar ve kamuoyuna yalan söylüyorlar' AK Partili Keşir: "Görmezden geliyorlar ve kamuoyuna yalan söylüyorlar"

  AK Partili Keşir: "Görmezden geliyorlar ve kamuoyuna yalan söylüyorlar" -"Türkiye'de politika yapan başta HDP ve CHP'nin bu verileri bilmiyor olması mümkün değil.

 • 10:09 Talas'tan Sakaltutanlı öğrencilere kışlık bot Talas'tan Sakaltutanlı öğrencilere kışlık bot

  Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Sakaltutan İlköğretim Okulu öğrencilerine hayırsever desteğiyle kışlık bot hediye etti.

 • 10:05 Mescid-i Haram'da özlenen görüntü! 20 ay sonra sosyal mesafesiz sabah namazın için akın akın geldiler Mescid-i Haram'da özlenen görüntü! 20 ay sonra sosyal mesafesiz sabah namazın için akın akın geldiler

  Mescid-i Haram'da koronavirüs nedeniyle yasaklanan sosyal mesafesiz namazlar, yaklaşık 20 aydan sonra yeniden kılınmaya başladı. Uzun zamandır hasret kalınan görüntüler de yeniden oluştu.

 • 09:41 Tuzla'da kültür sanat sezonu Sevcan Orhan konseriyle açıldı Tuzla'da kültür sanat sezonu Sevcan Orhan konseriyle açıldı

  Tuzla Belediyesi, 2021-2022 kültür sanat sezonuna 13 bin yıllık medeniyetin ayak izlerini taşıyan Anadolu'nun kadim hikayelerinin anlatıldığı "Nar-ı Aşk Anadolu" sergisi ve Sevcan Orhan konseriyle merhaba dedi.

 • 09:31 Son Dakika | Diyarbakır Valisi Karaloğlu, Eğil Baraj Gölü'ne daldı, davette bulundu Son Dakika | Diyarbakır Valisi Karaloğlu, Eğil Baraj Gölü'ne daldı, davette bulundu

  Son dakika haberler... DİYARBAKIR Valisi ve Belediye Başkan Vekili Münir Karaloğlu, Eğil Baraj Gölü'ne dalış yaparak "Bu dünyaya misafir olmak isteyen herkesi, dalış turizmini canlandırmaya, Eğil'e davet ediyorum" dedi.

 • 00:58 Emine Erdoğan'ın gözyaşları Filistinli çocuklar için aktı Emine Erdoğan'ın gözyaşları Filistinli çocuklar için aktı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Üzeri silah dolu bir İsrail askerinin karşısında, küçücük yumruğunu kaldırmak zorunda kalan kız çocukları, hepimizin kalbini paramparça ediyor.

 • 00:58 Son dakika: Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: 'Akdeniz'de rotasını şaşıran cevabını alır' Son dakika: Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "Akdeniz'de rotasını şaşıran cevabını alır"

  Son dakika politika haberi... Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Türk kıta sahanlığına gemisi gönderen ülkelere uyarıda bulunarak "Akdeniz'de rotasını şaşıran cevabını alır" dedi.

 • 00:58 Bağcılar'da toplu düğün şöleni Bağcılar'da toplu düğün şöleni

  Bağcılar'da bu sene 26.'sı düzenlenen Toplu Düğün Şöleni'nde 13 çift dünya evine girdi.

 • 00:58 Büyük Çamlıca Camii'nde Mevlid-i Nebi Haftası açılış programı Büyük Çamlıca Camii'nde Mevlid-i Nebi Haftası açılış programı

  Üsküdar Çamlıca Camii'nde düzenlenen Mevlid-i Nebi Haftası açılış programı, TBMM Başkanı Mustafa Şentop ve Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş'ın katılımıyla gerçekleştirildi.

 • 00:58 Büro Memur-Sen'e yeni Konuk Evi Büro Memur-Sen'e yeni Konuk Evi

  Büro Memurları Sendikası'nın Ankara'da yapılan Konuk Evi açılışı görkemi törenle gerçekleştirildi.

 • 00:27 TBMM Başkanı Şentop, Mevlid-i Nebi Haftası etkinliklerinin açılışında konuştu Açıklaması TBMM Başkanı Şentop, Mevlid-i Nebi Haftası etkinliklerinin açılışında konuştu Açıklaması

  TBMM Başkanı Mustafa Şentop, mezhepçilik fitnesinin, kabilecilik taassubunun zihinleri esir aldığı bir dönemden geçildiğini, Müslümanlık değerlerinin tarihte hiç olmadığı kadar saldırı altında olduğunu belirterek, "Umut ışıklarını aradığımız, zulümlerin sona ermesini beklediğimiz, sulh ve...

 • Dün Dün 23:46 AK Parti Genel Başkanvekili Yıldırım, Mevlid-i Nebi Haftası etkinliklerinin açılışında konuştu Açıklaması AK Parti Genel Başkanvekili Yıldırım, Mevlid-i Nebi Haftası etkinliklerinin açılışında konuştu Açıklaması

  AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, "Sevgili Peygamberimiz yolunu kaybetmiş insanlık için rehberlik etmiş, çarkı, düzeni ve dümeni bozuk insanlığı selamete çıkarmıştır.

 • Dün Dün 23:31 Yunus Emre için vefatının 700'üncü yılında anma programı düzenlendi Yunus Emre için vefatının 700'üncü yılında anma programı düzenlendi

  Mutasavvıf ve halk şairi Yunus Emre, vefatının 700'üncü yılında Türk Tarih Kurumunca Hakkari'de düzenlenen programla anıldı.

 • Dün Dün 23:09 Diyanet İşleri Başkanı Erbaş Mevlid-i Nebi Haftası etkinliklerinin açılışında konuştu Diyanet İşleri Başkanı Erbaş Mevlid-i Nebi Haftası etkinliklerinin açılışında konuştu

  Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, "Mevlid-i Nebi Haftası'nın tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyor, bu kutlu vakti hakikat yolundaki yürüyüşümüze mecal, İslam medeniyetinin yeniden dirilişine milat kılmasını Rabb'imden niyaz ediyorum.

 • Dün Dün 22:31 AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş: 'Türkiye özgüven kazandı' AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş: "Türkiye özgüven kazandı"

  AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş: "Türkiye özgüven kazandı" "Türkiye'nin AK Parti döneminde üç önemli kazanımı oldu bunlar, özgüven kazanımı, devlet-millet kaynaşması ve vesayet odaklarının geride kalmasıdır.

 • Dün Dün 21:25 Başkan Günel, 'Kuşadası yeni turizmin amiral gemisi olacak' Başkan Günel, "Kuşadası yeni turizmin amiral gemisi olacak"

  - Başkan Günel, "Kuşadası yeni turizmin amiral gemisi olacak" Kuşadası Belediyesi, Türkiye'nin 13 kentinde TOBB, ICC, Habitat Derneği ve sosyal medya ortaklığı ile sosyal medya istasyonunu "Kuşadası İstasyon Topluluk Merkezi" adıyla kente kazandırdı.

 • Dün Dün 21:15 Uzungöl'ün revize edilen yeni İmar Planı Tabiat Varlıkları Genel Müdürlüğüne gönderildi Uzungöl'ün revize edilen yeni İmar Planı Tabiat Varlıkları Genel Müdürlüğüne gönderildi

  Uzungöl'ün revize edilen yeni İmar Planı Tabiat Varlıkları Genel Müdürlüğüne gönderildi Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok: "İnşallah taleplerimiz Bakanlık tarafından kabul görür ve en az mağduriyetle Uzungöl'deki yılan hikayesine dönmüş olan imar planı hayata geçmiş olur" "Amacımız mevcut...

 • Dün Dün 21:12 11 yıllık firarinin şaşırtan savunması: Barışçıl olmasam kaçmazdım 11 yıllık firarinin şaşırtan savunması: Barışçıl olmasam kaçmazdım

  Amasya'da 'kasten öldürmeye teşebbüs' suçundan hakkında 18 yıl hapis cezası bulunan ve 11 yıldır firari olan Mehmet Çetindağ, yıllar sonra döndüğü evinde yakalandı. Tutuklanarak cezaevine gönderilen Çetindağ, firarda olduğu süre içerisinde çocuklarının eğitimini ve evinin geçimini sağladığını belirterek, "Kavgacı bir insan değilim. Barışçılım. Barışçıl olmasam 11 yıldır kaçmazdım" dedi.

 • Dün Dün 20:35 AK Parti'li Kurtulmuş, Giresun'da basın mensupları ve STK temsilcileriyle bir araya geldi Açıklaması AK Parti'li Kurtulmuş, Giresun'da basın mensupları ve STK temsilcileriyle bir araya geldi Açıklaması

  AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, bugün sandıklarda ve demokrasi meydanında AK Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile mücadele edemeyeceğini düşünenlerin, hala zihinlerinin arkasında vesayet özlemiyle konuştuğunu belirterek, "Türkiye'nin yeniden birtakım çelişkilerle,...

Advertisement