Erol Kaya, "Kocaeli'de Yapılan Her Yatırım Türkiye'ye Yapılmış Demektir" - Son Dakika

Erol Kaya, "Kocaeli'de Yapılan Her Yatırım Türkiye'ye Yapılmış Demektir"

02.03.2018 16:51
Erol Kaya, "Kocaeli'de Yapılan Her Yatırım Türkiye'ye Yapılmış Demektir"

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu makamında ziyaret eden AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, “Kocaeli’de yapılan her yatırım Türkiye’ye yapılmış demektir” dedi.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'nu makamında ziyaret eden AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, "Kocaeli'de yapılan her yatırım Türkiye'ye yapılmış demektir" dedi.

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya'yı makamında ağırladı. Kocaeli Milletvekilleri R.Sezer Katırcıoğlu, Zeki Aygün ve İlyas Şeker'in de yer aldığı görüşmeye AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, Genel Sekreter Yardımcılarından Gökmen Mengüç ile Doğal Erol eşlik etti.

Ziyarette yaptığı konuşmasında Kocaeli'nin Türkiye'deki önemine değinen Kaya" Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bizler için fevkalade büyük hizmetlerin gerçekleştirildiği bir şehir. Bir duayen Başkanımız ve abimiz İbrahim Bey, biz ona baba başkan diyoruz. Kocaeli, ülkemizin ekonomi ve siyasi hayatı için önemlidir. Kocaeli'de yapılan her yatırım Türkiye'ye yapılmış demektir" dedi.

Türkiye'nin şehircilik tarihinde depremin önemli bir olgu olduğunu sözlerine de ekleyen Kaya, "Kocaeli depremden en fazla etkilenen şehirlerinden biri. Şehircilikte çok önemli değişimlerden birinin yaşandığı rol modelimizdir. Belediye Başkanlarımızın ve hükümetimizin beraber hareket etmesi siyasi birlik için önemlidir. Kocaeli, bizim her zaman çok büyük destek aldığımız vefakar bir şehrimizdir. Böyle bir şehirde bulunmaktan mutluluk duyuyorum" diye konuştu.

Kaya'yı makamında ağırlamaktan mutluluk duyduğunu dile getiren Karaosmanoğlu'da, "AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı'nın düzenlediği Marmara Bölgesi Belediye Başkanları Toplantısı - Tecrübe Paylaşımının kentimizde yapılması da bizler açısından son derece mutluluk kaynağıdır" şeklinde konuştu. - KOCAELİ

Eskişehir'de AK Parti'nin kuruluş yıl dönümü dolayısıyla etkinlikler düzenlendi Eskişehir'de AK Parti'nin kuruluş yıl dönümü dolayısıyla etkinlikler düzenlendi Bakanlar AK Parti'nin 21'inci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı Bakanlar AK Parti'nin 21'inci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı AK Parti'li Dağ: Sandıkta yine birinci parti olacağız AK Parti'li Dağ: Sandıkta yine birinci parti olacağız
Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Erol Kaya, 'Kocaeli'de Yapılan Her Yatırım Türkiye'ye Yapılmış Demektir' - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement