Etimesgut'un yeni başkanı Erdal Beşikçioğlu: Hiçbir belediye personeli işinden, aşından olmayacak - Son Dakika
Politika

Etimesgut'un yeni başkanı Erdal Beşikçioğlu: Hiçbir belediye personeli işinden, aşından olmayacak

CHP Etimesgut Belediye Başkan adayı Erdal Beşikçioğlu, netleşen sonuçlara göre yüzde 56'lık oy oranıyla Etimesgut Belediye Başkanı seçildi. Seçim zaferini kutlamak için vatandaşlarla Ankara oyun havası oynayan oyuncu, 20 yıldır Cumhur İttifakında olan belediye çalışanlarına da "Hiçbir belediye personeli işinden, aşından olmayacak" sözünü verdi.

02.04.2024 11:05  Güncelleme: 11:15
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Oyunculuğun yanı sıra siyasete atılan Erdal Beşikçioğlu, CHP Etimesgut Belediye Başkan adayı oldu. 20 yıldır MHP ve AK Parti belediyesinde olan ilçeyi kazanan Beşikçioğlu, vatandaşlarla kutlama yaparak işçilere işten çıkarmama sözü verdi.

ANKARA HAVASI OYNAYARAK KUTLADI

Seçim çalışmaları sırasında, belediye başkanlığını kazandığı takdirde zaferi Ankara havası oynayarak kutlayacağını belirten Beşikçioğlu, CHP Etimesgut İlçe Başkanlığı önünde yurttaşlarla bir araya geldi. Buradaki teşekkür konuşmasının ardından Beşikçioğlu, seçim zaferini yurttaşlarla birlikte Ankara havası oynayarak kutladı. Bu süreçte kendisini yalnız bırakmayan herkese teşekkür eden Beşikçioğlu, "Hiçbir belediye personeli işinden, aşından olmayacak. Bu Erdal Beşikçioğlu sözüdür" dedi.

Etimesgut'un yeni başkanı Erdal Beşikçioğlu: Hiçbir belediye personeli işinden, aşından olmayacak
Etimesgut'un yeni başkanı Erdal Beşikçioğlu: Hiçbir belediye personeli işinden, aşından olmayacak
Etimesgut\'un yeni başkanı Erdal Beşikçioğlu: Hiçbir belediye personeli işinden, aşından olmayacak

Son Dakika Politika Etimesgut'un yeni başkanı Erdal Beşikçioğlu: Hiçbir belediye personeli işinden, aşından olmayacak - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (11)

 • Yusuf cihan: Başlığa bak.Başkan oldu 126 7 Yanıtla Ali Arslan: Sevgili son dakika, seçim bittiğini sizede haber vermek istedim,aday dediğinizde seçimin galibi,bunu not düşün :)) 9 6
 • cahit aksu: Sizin editörünüz yok mu , bu ne biçim manşet ? 99 7 Yanıtla
 • Ayhan Bulanık: Adam Başkan oldu!!! 77 10 Yanıtla
 • Barış: Bence kazanır :)) 60 9 Yanıtla
 • KAMBUR TV: Olması gereken manşeti atmışsınız ???? 22 21 Yanıtla
 • Mahmut Kartal: Haberi yazan arkadaş daha uyanamamış kızmayın... 22 6 Yanıtla
 • serkan cindemir: Adamlar 70 senenin kurdunu dokuyolar ?????? fark etınızmj bilmiyorum ama yılar gectı sizde yaslandınız moruklar havası olmus ?????? 14 8 Yanıtla
 • Okan Çelikten: İnşallah Memduh Başkan gibi olmaz :) 15 4 Yanıtla
 • Muhammet Karaçam: oynadığın dizilerdeki kadar dürüstsündür inşallah @erdalbeskcoglu bakacaz görecez 13 4 Yanıtla
 • Tüm yorumlar için tıklayınız
 • Kayseri'de Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Operasyonu: 28 Kişiye İşlem Yapıldı
  09:17 Kayseri'de Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Operasyonu: 28 Kişiye İşlem Yapıldı

  Kayseri'de Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Müdürlüğü ekipleri tarafından 15-21 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen operasyonlarda, 4 adet cep telefonu, 3 adet sahte çek, 65 bin 200 dal doldurulmuş makaron, 10 kilogram nargile tütünü, 1 adet antitank lav silahı, 1 adet el bombası, 9 adet ruhsatsız tabanca, 3 adet ruhsatsız tüfek, 3 adet tarihi eser niteliğinde tüfek, 69 adet farklı çap ve markalarda fişek, 231 adet çeşitli dönemlere ait sikke, 12 adet çeşitli dönemlere ait kılıç, 43 adet mızrak ve ok ucu, 2 adet taş sütun, 1 adet İslami döneme ait miğfer takımı, 76 adet tarihi eser niteliği taşıyan obje ve 5 adet el telsizi ele geçirildi. Ayrıca, aranan şahıslar çerçevesinde 21 kişi yakalandı ve toplam 13 olayda 28 şahsa işlem yapılarak, şahıslar adli makamlara sevk edildi.

 • Akçakoca Köylere Hizmet Götürme Birliği'nin 2024 yılı Nisan ayı olağan genel kurulu yapıldı
  09:06 Akçakoca Köylere Hizmet Götürme Birliği'nin 2024 yılı Nisan ayı olağan genel kurulu yapıldı

  Köylere Hizmet Götürme Birliği'nin 2024 yılı Nisan ayı olağan genel kurulu Akçakoca'da gerçekleştirildi. Kaymakam ve ilçe protokolünün katılımıyla yapılan genel kurulda, ilçede yapılan çalışmalar ele alındı ve muhtarların talepleri ve sorunları da dikkate alınarak 2024 yılı yatırım programı oluşturuldu.

 • Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır Türk Bayraklarıyla teşekkür turu attı
  09:06 Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır Türk Bayraklarıyla teşekkür turu attı

  Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır, Türk Bayraklarıyla ilçede teşekkür turu attı. Üstü açık otobüsle gerçekleştirilen tura, belediyenin tüm birim müdürleri ve her birimden üniformalarıyla temsili personel katıldı.

 • Kaynaşlı Belediye Başkanı Efdal Altundal, ilçe meydanında mevlid okuttu
  09:04 Kaynaşlı Belediye Başkanı Efdal Altundal, ilçe meydanında mevlid okuttu

  Kaynaşlı Belediye Başkanı Efdal Altundal, ilçe meydanında düzenlenen programa yoğun ilgi gösteren halka mevlid okuttu.

 • İçişleri Bakanı: BOZDOĞAN-28 Operasyonlarında 82 Mağara ve Sığınak İmha Edildi
  09:00 İçişleri Bakanı: BOZDOĞAN-28 Operasyonlarında 82 Mağara ve Sığınak İmha Edildi

  İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, 8 ilde gerçekleştirilen BOZDOĞAN-28 operasyonlarında, bölücü terör örgütü mensubu teröristlere ait 82 mağara, sığınak ve barınma alanının imha edildiğini açıkladı. Operasyonlarda çok sayıda silah, mühimmat ve patlayıcı madde ele geçirildi.

 • Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır Teşekkür Turu Attı
  08:57 Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır Teşekkür Turu Attı

  31 Mart Yerel Seçimlerinde yeniden Bahçelievler Belediye Başkanı seçilen Dr. Hakan Bahadır, Türk Bayraklarıyla ilçede teşekkür turu attı. Üstü açık otobüsle gerçekleştirilen tura, belediyenin tüm birim müdürleri ve her birimden üniformalarıyla temsili personel katıldı.

 • 8 ilde 'Bozdoğan-28' operasyonlarında 82 mağara, sığınak ve barınma alanı imha edildi
  08:25 8 ilde 'Bozdoğan-28' operasyonlarında 82 mağara, sığınak ve barınma alanı imha edildi

  Bölücü Terör Örgütü mensubu teröristlerin bahar aylarında kırsalda eylem yapmak amacıyla sakladıkları silah, mühimmat ve patlayıcıların imha edilmesine yönelik düzenlenen 'Bozdoğan-28' operasyonlarında 82 mağara, sığınak ve barınma alanı yok edildi. Operasyonlarda çok sayıda silah ve patlayıcı madde ele geçirildi.

 • 8 ilde terör örgütüne ağır darbe! 82 mağara ve sığınak imha edildi
  08:11 8 ilde terör örgütüne ağır darbe! 82 mağara ve sığınak imha edildi

  8 ilde bölücü terör örgütü mensubu teröristlerin "bahar aylarında kırsalda eylem yapmak amacıyla mağara ve sığınaklara sakladıkları" çeşitli silah, mühimmat ve patlayıcıların yok edilmesine yönelik düzenlenen "Bozdoğan-28" operasyonlarında 82 mağara, sığınak ve barınma alanı imha edildi. Mağaralarda el yapımı patlayıcılar, yüzlerce mühimmat, pompalı tüfek ve kilolarca amonyum nitrat ile C4 patlayıcı ele geçirildi.


Advertisement